Otestovali jsme vaginální čípky GYNELLA® Balance pro podporu léčby vaginální suchosti a udržení či navrácení přirozené vaginální mikroflóry

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotili
5
7x
4
6x
3
1x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 6. 12. 2022
do 15. 1. 2023

Vaginální čípky GYNELLA® Balance

GYNELLA® Balance je zdravotnický prostředek založený na tyndalizovaných = neživých laktobacilech (Lactobacillus acidophilus), kyselině hyaluronové, izoflavonech ze sóji a kyselině mléčné.  

Díky svému složení:

  • podporuje přirozené ochranné mechanizmy vaginální mikroflóry,
  • hydratuje vaginální sliznici u žen v menopauze,
  • udržuje vaginální mikrobiální rovnováhu,
  • pomáhá zvyšovat elasticitu poševní stěny.

GYNELLA® Balance je určena pro ženy:

  • v menopauze, kdy při poklesu hladiny estrogenu dochází k vaginální suchosti, pálení, svědění, podráždění,
  • trpící vaginální suchostí působenou chemickými nebo fyzikálními změnami v těle,
  • se změnou rovnováhy vaginální mikroflóry způsobenou různými faktory: menopauzou, hormonální změnou, stresem, ale i antibiotiky, antikoncepcí, tampony apod.)

Složení:

Tyndalizované = neživé laktobacily (Lactobacillus acidophilus) - podílejí se na tvorbě kyseliny mléčné, a tím udržují vaginální pH v rovnováze. Nezpůsobují rezistenci vůči antibiotikům – možnost podávat během i po užívání antibiotik.

Sojové isoflavony - pomáhají obnovit přirozenou hladinu estrogenu během menopauzy a podporují elasticitu poševní stěny, čímž zmírňují pocity napětí a suchosti.

Kyselina hyaluronová udržuje přirozenou hodnotu pH, hydratuje a regeneruje, doplňuje tak účinek sojových isoflavonů. 


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
14
avatar
Martina
Vaginální čípky GYNELLA® Balance jsem chtěla vyzkoušet kvůli suchosti vaginální sliznice. Čípky jsou baleny festovně, hůře se mi vybalovaly a lámaly se. Ale už po prvním čípku jsem cítila ustoupení potíží. Následující den jsem podle návodu užila další. Ten už ale nebyl tak dobře vstřebán. Nemusí být nutné každodenní použití.
klad rychlý účinek
klad návod, který uvádí jen 10.denní kúru
příloha
avatar
Marie
Můj problém s vaginální suchostí se po čípcích gynella balance výrazně zlepšil. Manipulace i zavádění bylo bez problémů. Druhý den neobtěžuje žádné velké vytékání. Určit budu s čípky gynella pokračovat. Tento produkt z řady gynella můžu jen doporučit.
klad přijatelná cena
klad nic
příloha
avatar
Eva
Byla jsem prijemne prekvapena, ze uz hned po jednom vyuzivani prvni krabicky Gynella Balance cipku se mi ty me potize, co jsem mela po porodu 2. ditete opravdu zlepšily. Mela jsem potize se suchosti vaginalni sliznice a trosicku vytoky, ale ted uz to neni aktualni, opravdu mi to pomohlo.
klad Rychle vysledky
klad Konzistence, nepali, nesvedi
klad Pro ty co nemaji radi tampony to neni
příloha
avatar
Ilona
Tak tyto globule u mě splnili očekávání, jsem po vyndani dělohy, timpadem věčná suchost....výtoky.....po dobrani balení se zatím cítím dobře, nevím jak dlouho to potrvá, ale po této skutečnosti si produkt urcite ještě zakoupim....I výtoky zatím zmizeli...dekuji
klad Krásně hydratuje
klad Nebaví oblečení
klad Pohodlne zavádění,menší globule
klad Bohuzel rozdělování globuli je velice složité,minimálně 2x se mi stalo při rozdělování ,že se mi globule rozlomila a tím pádem špatně zavaděla
příloha
avatar
Marie
Vaginální čípky GYNELLA® Balance jsem použila na suchost vaginální sliznice. V balení je 10ks čípků. Velikost je optimální, snadno se zavádějí, jen odstranění obalu šlo ztěžka, bylo to pevně zalisováno. Zmírnění potíží jsem pocítila po pár dnech, ale dobrala jsem celé balení.
klad Účinný
klad Tuhý obal
příloha
avatar
Daniela
GYNELLA Balance vaginální čípky je zdravotnický přípravek, který velmi dobře zafungoval po braní antibiotik na vaginální suchost. Vaginální čípky mají přijatelnou velikost a bezproblémově se aplikují. V jednom balení (hezká krabička) je 10 kusů. Používala jsem dle doporučení 10 dní každý den na noc. S přípravek jsem byla spokojená a doporučuji vyzkoušet.
klad jednoduchá aplikace
klad účinnost
klad -
příloha
avatar
Lenka
S čípky jsem byla velice spokojena, hydrataci jsem pocítila hned při prvních aplikacích, přípravek se velmi dobře rozpouštěl, nezabarvoval oblečení, určitě bych použila opakovaně. Určitě je vhodný na dlouhodobější používání. Jediné co bych vytknula, je horší rozdělávání obalu čípku.
klad přípravek je bez zabarvování
klad dobře se rozpouští
klad dobře hydratuje
klad při otevírání je potřeba více zabrat, obal jde hůře roztrhnout
příloha
avatar
Markéta
Gynella Balance jsem jako kojící maminka uvítala. Během těhotenství, porodu i kojení jsem pociťovala důsledky hormonálních bouří. Jedním z nich je vaginální suchost ktera se v nepravidelných intervalech vrací. Po zavedení čípku na noc jsem uz druhy den ráno cítila mírné zlepšení a nyni po využívání celeho balení jsem s účinností Gynella Balance velmi spokojená. Nevím, jak dlouho účinek přetrvá, na posouzení je zatim kratka doba, ale i kdyby to nebylo na dlouho je super ze funguji i jako akutni pomoc.
klad Dobře popsány účinné látky
klad Srozumitelny návod
klad Uzivani jednou denně
klad Rychla úleva brzy po začátku užívání přípravku
klad Čípky jsou o něco větší než jsem zvyklá, ale neni to nic co by vadilo
příloha
avatar
Monika
Jsem v menopauze a mám problémy ze suchostí vaginální sliznici.Tak že trpím na pálení, svědění v intimních částech.Kamarádka mi poradila Vaginální čípky GYNELLA® Balance a mohu jen dál vřele doporučit.Čípky se snadno zavádějí.Aplikovala jsem jeden večer.
klad Účinky
klad Aplikacu
klad Nic
příloha
avatar
Jana
Balení vaginálních čípků Gynella Balance obsahuje kůru o 10 kusech čípků. Již po pár použitích ucítíte změnu. Zvlhčuje sliznici. Používá se těsně po menstruaci a nebo 10 dní před začátkem menstruace. Obsahuje kyselinu mléčnou, kyselinu hyaluronovou, sójové izoflavonoidy a tyndalizované laktobacily.
klad účinek
klad jednoduchost užití
klad design balení
klad složení
příloha
avatar
Kamila
Gynellu Balance jsem vyzkoušela na pálení a celkovou nepohodu po dlouhodobém užívání antibiotik. Už po 4 dnech jsem cítila zlepšení, pálení ustoupilo, sliznice byla hydratovaná. Čípky jsou velmi křehké a vzhledem k tomu, že hliníkový obal šel velmi špatně roztrhnout, tak jsem měla problém, aby se čípek nezlomil. Jinak ale spokojenost, protože se zdá, že funguje jak má. V případě opakování problémů si koupím znovu.
klad funguje
klad zlepšení nastalo už po 4 dnech
klad špatně se dostává z obalu
klad vysoká cena
příloha
avatar
Michaela
Nevěřila jsem že by mi něco tak v krátké době pomohlo. Během 3 dnů jsem byla v lepší pohodě v pohlavním styku větší vlhkost býka znát. Dobre zavádění a člověk ani nepoznal,že něco zavádí žádné výtoky prostě vše ok. Doporučila bych to všem ženám co mají problém se suchosti během styku. Což byl můj problém. Nyní už není protože po 3 dnech užívání nastala změna.
klad Rychlý nástup vlhkosti
klad Bez nějakých příznaků,že něco užívám tedy zavádím ani partner to nepoznal
klad Douživání všech čípku
příloha
avatar
Alena
S tímto produktem jsem velmi spokojená. Již po třech dnech používání jsem zaznamenala velký rozdíl. Pocity suchosti a pálení zcela vymizely. Cítím se velice komfortně a jsem si jistá, že vaginální čípky Gynella Balance mi do budoucna hodně zpříjemní život.
klad Příjemné použití
klad Čípky se z fólie špatně vyndávají
příloha
avatar
Petra
Vaginální čípky Gynella Balance jsou skvělé na vaginální suchost vaginální sliznice. Čípky mi vyhovali, Jen dostávat se do nich bylo příšerné, jsou v takovém alobalovém obalu a tak jsem se o to vždy pořezala, protože tam není taková ta nastřižina k odtrhávání (respektive je, ale absolutně nefunguje) a nůžky u toalety prostě nemám. Vnější balení je pěkné, hezky popsané vše přehledně jak by mě na každém obalu být.
klad čípky
klad balení
klad otevírání samotného čípku
klad cena
příloha příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel