Maminky se svými dcerami otestovaly dětský intimní gel GYNELLA® Girl Intimate Wash. Jak s ním byly spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotili
5
9x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 13. 3. 2022
do 17. 4. 2022

GYNELLA® Girl Intimate Wash 

GYNELLA® Girl Intimate Wash je díky speciálně upravenému složení vhodný pro udržení správného pH intimních partií dívek od 3 let až do první menstruace. Jedná se o období věku, kdy vaječníky neprodukují ženský hormon (estrogen) a obranyschopnost pochvy není dostatečná. PH intimních partií v nehormonálním období je rozdílné od pH dospělé ženy, a proto pro dívky není vhodné použití běžného intimního gelu.

Pro holčičky trpící: svěděním, pálením, zarudnutím.

Používáním GYNELLA® Girl Intimate Wash můžete předejít gynekologickým obtížím vaší holčičky a jejich recidivě. To je předpoklad pro její spokojený život dole bez starostí v dospělosti.   

Účinné látky:

Bisabolol - Bisabolol je hlavní složkou esenciálního oleje Heřmánku pravého. Usnadňuje vstřebávání dalších složek do pokožky. Na pokožku působí jako kondicionér, výrazně ji zjemňuje, vyhlazuje, zklidňuje a snižuje její citlivost.

Šalvěj - Působení šalvěje lékařské je široké díky jejím antibiotickým, protivirovým a protizánětlivým účinkům. V kosmetice používaná převážně pro její stahující a dezinfekční schopnosti.

Allantoin - Chrání, uklidňuje a hydratuje pokožku. Nachází se například v kosodřevině, kaštanu, cukrové řepě, heřmánku, tabákovém semenu nebo pšeničných klíčcích. Podporuje růst nových kožních buněk, obnovu kožní tkáně a zmírňuje podráždění.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
9
avatar
Petra
S tímto gelem jsem moc spokojená. Má hezký obal a hlavně, neštípe!! Takže naše malá ráda používá, navíc má příjemnou vůni a moc hezký obal. I si sama řekne že ho chce použít, když někdy zapomenu. Občasné začervenání a svědění úplně zmizelo, takže si troufám říct, že skutečně funguje. Určitě budeme kupovat i nadále.
klad Účinky
klad Neštípe
klad Vůně
klad Konzistence
klad Hezký obal
avatar
Veronika
Intim gel hodnotím velmi dobře, velmi šetrně a hlavně důkladně myje, rozpustí i vznikly mázek. Dcera má agresivnější moč a často trpí na zarudnutí, tento mycí gel ji nedráždil a naopak velmi skvěle umyl a kůže nebyla zarudla. Stačí opravdu malé množství, takže vydrží dlouho, nestipe a příjemně voní. Skvělé, že je výrobek určen přímo pro malé holčičky.
klad Je potreba malé množství
klad Vyssi cena
avatar
Olga
Moje dcera (6 let) občas trpí zarudnutím a bolestí v intimních partiích. Od těchto výše uvedených problémů se jí po použití ulevilo. Má jemnou konzistenci a hezky voní. Na jedno použití stačí pouze malé množství gelu,takze by balení mohl dlouho vydržet.
klad Vůně
klad Konzistence
klad Ztišení problémů
klad Spadne otevření
klad Malé balení
avatar
Helena
Bylo nám velkou ctí vyzkoušet intimní mycí gel pro dívky. Dříve jsme již podobný mycí gel, od jiné značky, vyzkoušely, avšak po ne moc dobré zkušenosti jsme od jeho používání zase upustily. Musíme však říct, že Gynella nás velice nadchla. Tak, jak moje malé holčičky rostou ve velké slečny, tak se mění jejich potřeby a zvyšují jejich nároky - na intimní hygienu především. Gynella splňuje vše, co bych pro tak důležitou péči mých dcer, mohla požadovat. Holkám vyhovoval tvar lahvičky, pro pohodlný úchop při mytí. Parfemace mycího gelu je velice příjemná, krásně voní, ale vůně není příliš intenzivní. Během užívání mycího intimního gelu pro dívky zcela ustoupilo občasné, nepříjemné svědění u mladší dcery. Pokud hledáte kvalitní a šetrnou péči pro své holčičky, naše dívčí trio Vám doporučuje Gynellu ?
klad Praktické balení padnoucí přímo do ruky malých dívek
klad Příjemná parfemace
avatar
Iveta
HEATON - GYNELLA® Girl Intimate Wash jsme s dcerkou testovaly cca 14 dní, byly jsme rády, že jsme tuto možnost dostaly, občas se totiž stane, že se dcerka dole zapaří, špatně utře po wc a diskomfort je tu coby dup :) Po otevření balíčku na nás vykoukla hezká lahvička o obsahu 100 ml a jelikož stačí malé množství, tak toto balení vydrží dlouho
klad hezké balení
klad příjemná vůně
klad neštípe a nepálí
klad stačí malé množství
příloha
avatar
Kristýna
Dcera má radost, že má konečně svůj a já,že ji nemusím vysvětlovat, že ten můj nesmí. Příjemně a jemně voní. Dcera na žádné problémy netrpí takže neposoudím jestli stím dokáže gel pomoct, ale ani žádné nevznikli po používání gelu (zarudnutí,svedění) .
klad Příjemně voní
příloha
avatar
Michaela
Moje dcerka občas trpí na zarudnutí a tím i bolest, kdykoliv se to vyskytlo tak jsme omyli a hned se ji ulevilo. Při prvním koupání si stěžovala na pálení( asi nezvyk) ale potom už si nestezovala a sama se teď hlásí o umývání. Dětský gel má ideální konzistenci.
klad Vune
klad Ulevuje od problému
klad Malé balení
příloha
avatar
Tereza
Balení Gynella Girl Intimate Wash je ideální pro malou slečnu. Tak akorát do ruky. Snadno se otevírá a dcera neměla problém s dávkováním. Mile mě překvapila vůně, která byla jemná. Konzistence byla tak akorát, z ruky zbytečně nestýkala a dala se z ní krásně vytvořit jemná pěna.
klad velikost
klad lze snadno otevřít
klad vůně
klad během používání se neobjevily žádné obtíže
klad nic mě nenapadá
avatar
Lucie
Gel zkoušeli mé dcery (6a7). Má praktické balení, které se snadno otevírá, takže ho otevřou i malé slečny. Gelu stačí malé množství, takže vydrží docela dlouho. Je jemný, zklidňuje pokožku. Dcery ho rádi používají a navíc hezky a příjemně voní. Pro malé slečny super.
klad Balení
klad Vůně
klad Nic
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel