Jak dopadlo testování produktů GYNELLA® Silver Caps a GYNELLA® Silver Foam? Mrkněte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
46
jak jste hodnotili
5
28x
4
12x
3
3x
2
2x
1
1x
doporučuje
87 %
Testováno v období
od 16. 10. 2019
do 29. 12. 2019

GYNELLA® Silver Caps jsou vaginální kapsle pro podporu léčby bakteriálních, plísňových a virových vaginálních infekcí a pooperačních a poporodních poranění.

 • podpora léčby při akutních i opakujících se vaginálních infekcí (bakteriálních, kvasinkových i virových)
 • následné péči po gynekologických zákrocích (hysterektomie, konizace, vaginální plastika)
 • hojení vaginálních lézí po porodu

 

Díky patentovanému složení na bázi TIAB® (ionty stříbra stabilizované oxidem titaničitým) má GYNELLA® Silver Caps antimikrobiální účinky. Navíc obsahují kyselinu hyaluronovou, která vaginální prostředí hydratuje a Aloe Vera, které má zklidňující účinky.  

 

 • lehce rozpustné gelové kapsle
 • snadná aplikace bez pomoci aplikátoru
 • účinné proti 3 druhům patogenů (bakterie, kvasinky, viry)
 • udělena pečeť České gynekologické a porodnické společnosti       

 

                           

 

Dávkování:

 

 

Dávkování

 

Užití: 

používejte GYNELLA® Silver Caps nejlépe před spaním po dobu 7 dní.

 

GYNELLA® Silver Foam je vulvo-vaginální pěna pro podporu léčby bakteriálních, plísňových a virových vaginálních infekcí

 • podpora léčby vulvo-vaginálních infekcí (svědění, pálení, výtok)
 • hojení mechanického poranění (po sportu, po sexu)
 • hojení drobných trhlin a lézí po porodu
 • péči o jizvu po císařském řezu
 •  

Díky patentovanému složení na bázi TIAB® má GYNELLA® Silver Foam antimikrobiální účinky. Navíc obsahuje kyseliny hyaluronovou, která vaginální prostředí hydratuje a výtažek z Malva sylvestris, který má zklidňující a desinfekční účinky.

 • snadná aplikace
 • lehce roztíratelná pěna
 • ihned vytvoří ochranný film

 

TIAB® je patentovaná sloučenina iontů stříbra a oxidu titaničitého, která představuje novou „éru“ stříbra používaného k lékařským účelům. Díky stabilizaci stříbrných iontů (navázáním na oxid titaničitý) mají stříbrné ionty vysokou antimikrobiální aktivitu.

 

TIAB® má trojí efekt:

ANTIMIKROBIÁLNÍ EFEKT

Nanočástice stříbra ve formě iontů mají antibakteriální aktivitu. Tím neutralizují mikroby v místě napadení a zároveň chrání před vstupem jiných mikroorganizmů z vnějšího prostředí.

BARIÉROVÝ EFEKT

Izoluje místo napadení mikrobiálními druhy, infekce se nemůže šířit díky ochrannému filmu.

HOJIVÝ EFEKT

Podporujte přirozené hojení a regeneraci tkání.

 

Dávkování:

 

Hodnocení
46
avatar
jarmila
k testování jsem obdržela produkt GYNELLA® Silver Caps 10ks. Jelikož trpím častými recidivami infekcí, testování přišlo v pravou chvíli. Užívala jsem dle doporučení jednu kapsli a již po třetí aplikaci jsem pozorovala výrazné zlepšení mého stavu. určitě při dalším problému sáhnu nejdřív pro tyto kapsle
klad poměrně brzký nástup účinku
klad snadná aplikace
klad vyšší cena, nehrazeno ze ZP
avatar
Eliška
S přípravkem Gynella Silver Foam jsem maximálně spokojená, protože trávím většinu volného času v plaveckém bazénu (jsem aktivní plavec), kde je chlorovaná voda, tak se později potýkám s pocitem svědění a pálení. Od té doby co jsem začala používat Silver Foam, tak tyto nepříjemné pocity zmizely - juchuuu.
klad účinek
klad snadná aplikace
klad nic
avatar
Tereza
Gynella čípky jsem se vyzkoušet po několikaletým boji s různými druhy infekcí. Musím říci, že jsem cítila úlevu od problémů hned po prvním použití. Líbí se mi také provedení balení. Oceňuji také to, že výrobek obsahuje stříbro. Určitě budu tyto produkty doporučovat dále. :)
klad Oceňuji, že zabírá na více druhů infekcí.
klad Vysoká cena
avatar
hana
testovala jsem na základě výberu vaginální kapsle pro podporu léčby bakteriálních, plísňových a virových vaginálních infekcí, jelikož na tyto problémy dost často trpím. není měsíc, abych to neřešila. podle doporučení jsem začala užívat v akutní fázi a po ukončení aplikace jsem požádala lékařku o kontrolní vyšetření - kultivace vyšla s výsledkem zdravého prostředí. určitě kapsle doporučuji
klad snadná aplikace
klad rychlý účinek
klad cena
avatar
Petra
Velmi děkuji za možnost otestovat GYNELLA® Silver Foam. S produktem jsem opravdu spokojena na 100%, dokonale zafungoval. Oceňuji snadnou aplikaci a rychlý účinek. Po celý den mám pocit čistoty a svěžesti, výtoky zmizely, prostě se cítím perfektně. Výrobek mohu jen doporučit.
klad rychlý účinek
klad dlouhodobý pocit čistoty a svěžesti
klad výtoky se již nevrátily
klad skvělý, sebevědomý pocit jistoty
klad opravdu žádné negativum na produktu jsem nenalezla
avatar
Radana
Měla jsem možnost testovat vag. kuličky, pěnu a jsem a to ráda... Jsem skeptická k novinkám, proto při reklamě na novou řadu jsem si pomyslela, že další zázrak co naslibuje co může. Ale doporučuji dát šanci této řadě, pokud se potýkáte s diskomfortem. .
klad Pěna je jemná, osvěžující, zbytečně nenavoněná, nepálí ani po depilaci.
klad Kuličky nepálí, nebarví zbytečně prádlo
klad Velikost pěny sympatická do kabelky, na cestování
klad Snad jen cena
avatar
Eli
V mém případě fungují produkty velmi dobře. Po opakovaných zánětech nyní trpím občas se objevujícím dyskomfortem, při kterém se začnu bát, aby se stav opět nezhoršil a nevygradoval v zánět. Při těchto potížích mi hlavně Gynella Silver Foam funguje perfektně. Zlehka pálí při aplikaci, ale potíže jsou hned ty tam. Zkusila jsem opravdu mnoho produktů, protože se mi potíže vlekly a tento má asi nejlepší výsledky.
klad Snadná aplikace
klad Opravdu funguje
klad Vhodné pro ty, u koho se boj nedá antibiotiky snadno vyhrát
klad Hledám a nenacházím :)
avatar
Magdalena
K testování jsem obdržela Gynella Silver Caps zrovna, když jsem trpěla mykózou. Používala jsem produkt jako podpůrnou léčbu ke Canestenu a fungoval skvěle. Symptomy se nezhoršovaly a postupně odezněly. Velmi oceňuji velikost kapslí. Jsou malé a nemáte poté nepříjemný pocit, že z vás něco vytéká. Kapsle zafungovaly i při léčbě bakteriální infekce. Doporučuji preventivně i jako podporu léčby všech druhů zánětů.
klad snadná aplikace
klad nevytéká tolik jako jiné kapsle či čípky
klad nic mě nenapadá
avatar
Veronika
Dostala jsem na testovani gynella silver caps. Jedna se o tobolky, ktere jsou primarne urceny k predchazeni infekci dle pribaloveho letaku. Dle informaci na webovych strankach je lze pouzit i k hojeni poporodnich poraneni. K leceni tohoto problemu jsem je uzila ja, cca. 4 tydny po porodu. Uzivala jsem tyden jednu tobolku pred spanim. Aplikace je snadna. Poranění se zcela zhojilo. Negativni shledavam, ze tobolka hodne vytikala, coz je neprijemne. Trosku jsem i po aplikaci opet krvacela. Dale bych doporucila vhodne schema aplikace doplnit do pribaloveho letaku. To, ze mam aplikovat po tydnu jednu tobolku týdne, jsem se docetla az na internetu. Primarne se ridim pribalovym letakem.
příloha příloha
klad Zhojeni
klad Snadna aplikace
klad Neuplne informace v pribalovem letaku
klad Vytok obsahu tobolky a trochu jsem po uziti krvacela
avatar
Alena
Výrobek Gynella je naprosto úžasný už po dvou dnech jsem neměla žádný problém jako je otravný výtok a úporné svědění.Byla to taková poslední záchrana před dalšími antibiotiky.Všem ženám určitě doporučuji. Rychlý nástup účinku a dlouhé trvání pohody bez vagynalních problémů.
klad Rychlý účinek
klad Vyšší cena
avatar
Michaela
Vyzkoušela jsem kapsle Gynella,musím říct,že jsem mile překvapena. Rychlý a efektivní ucinek,potize zmizeli raz dva a dlouho se nevraceli. Určitě bych doporučila všem ženám,které maji gynekologické potíže. Opravdu jsem velmi spokojená. Určitě při potížích pouziju opět Gynellu.
klad Rychly účinek
klad Nestipe
klad Nic
avatar
Natálie
Jsem zatím moc spokojená, čípky jsou na více druhů infekcí a potíží, takže nemusím řešit, co zrovna v sobě mám. To je pro mě to nejdůležitější, hlavně ať jsou potíže a výtok pryč. Lehké zavádění. Balení je dostatečné, kapslí není moc ani málo. Rychlý nástup účinku. Doporučuji a hodnotím na 1.
klad na více virů, bakterií
klad nemusím vybírat různé druhy
klad gelové kapsle
klad snadná aplikace
klad cena
avatar
Tereza
Předem bych chtěla poděkovat za možnost testovat oba produkty.Používala jsem je opravdu poctivě každý den a vidím velké zlepšení.Vaginální pěna se dobře nanáší a nezaznamenala jsem žádné alergické reakce.Po kapslích došlo k výraznému snížení svědění i výtoků.Jsem velmi spokojena a určitě doporučuji i ostatním.
klad rychlé zlepšení při problémech
klad snadné nanášení pěny i zavedení kapslí
klad žádné alergické reakce
klad vše v pořádku
avatar
Petra
Gynella Silver zaváděna po konizaci. Došlo k rychlému vyhojení čípku. Díky čípkům se předešlo i infekci. Zavádění je jednoduché, tableta se plně rozpustí. Žádné nežádoucí účinky. Za sebe čípky Gynella Silver opravdu doporučuji, jak po menším gynekologickém operačním zákroku tak u recidivujících infekcích.
klad Účinnost
klad Jednoduchost zavádění
klad Cena v lékárně
avatar
Věra
Nechtěla jsem věřit, protože jsem zkusila už spoustu produktů různých značek a vše zabralo jen na chvíli. Tyto tablety mě ale mile překvapily, je velice příjemná změna v noci se nebudit bolestí a svěděním. Doufám, že mám po problémech, zatím tomu vše nasvědčuje :-)
klad jsem celkově nadšená
klad nic mě nenapadá
avatar
Dominika
Jelikož často trpim na jakékoli vaginalni infekce a kvasinky ,jako skoro každá druhá zena,vyzkoušela jsem Gynella silver a musím říct, že mi potíže úplně vymizeli.Nejdříve přešlo nepříjemne svědění ,posléze jsem již nemela ani žádný vytok. Dokonce jsem byla mile překvapena,že následující den tabletky nespinily prádlo,jak jsem byla zvyklá u tabletek předepsané gynekologem. Jsem absolutně spokojená a nadšená. Pri příští návštěvě meho pana gynekologa se zmíním o těchto super Gynella silver tabletach a jak říkám,všem mym kamarádkam s podobnymi problémy budu jen doporučovat.
klad Malé
klad Dobře aplikovatelne
klad Nešpini
klad Pomáhaji
klad V příbalovem letáku není nic o těhotenství
avatar
Zuzana
Pěna je skvělá. Doporučuji všem ženám a dívkám, které se potýkají s vaginální mykozou. Já jí trpím od 16ti let a vyzkoušela jsem vše, je to běh na dlouhou trať a tahle super pěna vám s tím během pomůže. Nepříjemné svědění a zápach jsou ty tam. Textura je skvělá a je bez parfemace, coz je super, zbytečně by to dráždilo.
příloha
klad Textura
klad Bez parfemace
klad Okamžitý účinek
klad Cena
avatar
Šárka
Měli jsme možnost testovat vaginální pěnu, nakonec testovala dcera, která trpí často na problémy s výtoky a nepříjemným svěděním, bohužel za poslední 2 měsíce užívala antibiotika a tyto problémy se jen zhoršily, po konzultaci s gynekologem pěnu užívala po vysazení léčby, mírní svědění, ale opět po vysazení pěny se problémy objevily znova, opět po týdnu užívání mírné zlepšení, ale ne museli jsme opět na gynekologii a nakonec musela dostat silnější antibiotika. Po dobu užívání pěna svoji funkci plnila, po vysazení se příznaky vracely.
klad Alikace
klad Úleva
klad Nic
avatar
Petra
Za me spokojenost. Dorazily tablety vcas a vhod. Vratil se mi opet opar na pochve a k tomu i zanet. Takze spokojenost. Pomohly a i urychlily hojeni oparu. A hlavne jsem z nich nebyla tolik spinava, jako z jinych vaginalnich tablet, ktere mi napise gynekolog.
klad Nebyla jsem z nich tak spinava vlastne vubec.
klad Nenasla jsem zadny zapor.
avatar
Linda
Vykoušela jsem oba produkty, tedy Silver Caps a Silver Foam. Na moje dlouhodobě táhnoucí se probémy nepomohlo ani jedno z nich. Nicméně musím zhodnotit, že silver foam (pěna) je velmi příjemná, po užití sice trochu štípe, ale hned Vám dodá jakýsi fresh pocit. Globulky k zavádění jsou opravdu velikostně v pohodě k zavedení, jen jak říkám, nijak mi od problémů nepomohly.
klad pocit po aplikaci pěny
klad globulky se lehce zavádějí
klad ani jeden z přípravků neodstranil mé gynekologické obtíže
avatar
Jana
Jsem moc ráda, že jsem mohla kapsle testovat. Mám velmi často problémy a ty v době testování opět nastal. Gynella kapsle mi velmi rychle pomohly a bylo po problému. Určitě i nadále je budu používat a doufám, že budou mít trvalejší účinek než jiné produkty,které jsem na dané problémy používala.
klad funguje
klad rychlý účinek
klad snadné zavádění
klad nic
avatar
Jana
Produkt je kvalitní, krabička zaujme. Složení je také dobré.Splnily nadmíru mé očekávání. Rychle nastoupil pocit úlevy a dlouhodobé zlepšení.Děkuji, že jsme je mohla vyzkoušet, zvlášť teď v době, kdy se problémy vyskytují častěji. Cena je přiměřená ke kvalitě výrobku
klad Kapsle dorazily v tu nejlepší dobu. Ocenila jsem snadné zavedení, kapsle nejsou velké a způsobí rychlou a dlouhodobou úlevu. Po použití jsem konečně neměla problém s výtokem, celá kapsle se rozpustila kde měla a nevyšla ven. Splnily nadmíru mé očekávání. Děkuji, že jsme je mohla vyzkoušet, zvlášť teď v době, kdy se problémy vyskytují častěji.
klad Nic
avatar
Jana
Úžasný výrobek, který nemá mezi obdobnými produkty konkurenta. Jsem naprosto spokojená. Jen mě mrzí, že jsem nezačala používat daleko dříve a zbytečně se trápila nepříjemnými ženskými problémy. Úlevu jsem cítila již asi po třetí tabletě. Tablety se krásně doplňují s použitím pěny.
klad Úleva, účinek
klad Nic
avatar
Ilona
Vaginální tablety se velmi snadno zavádějí díky vejčitému tvaru a hladkému povrchu. Zároveň dochází k jejich rychlému rozpuštění a díky malé velikosti nezanechávají tolik rozpuštěného zbytku na spodním prádle. Nevýhodou je, že na výtok (neznámého původu) nefungují.
klad Snadné zavádění
klad Malá velikost
klad Na poševní pálení zabraly hned po třetí tabletě
klad Na výtok nepomohly
avatar
Daniela
Myslim si že produkt je skvělý jsem sním opravdu moc spokojená,pěkná vůně...odpovídající kvalita...a cena...všem vřele doporučuji, obtíže zmizely a doufám že už se nevrátí a kdyby tak mám Gynellu... pomáhá a to je hlavní výhrou...ráda si ji koupím znovu a děkuji za možnost testování...
klad Vune
klad Nic
avatar
Vladimira
Produkt mne mile pozitivne prekvapil. Ocenuji zejmena prijemny zpusob pouzivani, velmi dobrou funkcnost produktu, nedrazdi sliznice a neni parfemovany. Po cviceni mi pomohl necitit diskomfort, naopak jsem pocitovala prijemne osvezeni. Doporucila bych kamaradkam urcite
klad Prijemna vune
klad Ucinek
klad Nic
avatar
Erika
Tento přípravek mi pomohl od mých problémů - podráždění, opruzeniny, svědění, které jsem měla způsobené používáním vložek. Úlevu a účinek jsem zaznamenala hned po prvním použití. Po nanesení trochu chladí a někdy i štípe, když je pokožka hodně podrážděná, ale není to nic co by se nedalo vydržet. Určitě doporučuji a koupím si další balení.
klad Úleva po prvním použití
klad Cena
klad Snadná aplikace
klad Nic
avatar
Juliana
Dostala jsem možnost otestovat výrobek GYNELLA® Silver Foam. Posledního půl roku velmi trpím na opakující se vaginální infekce, proto jsem se na tento výrobek velmi těšila. Bohužel mi tento výrobek nevyhovoval. Po aplikaci pěny jsem začala mít hrozný pocit pálení, řezání a svědění.
klad Praktické balení.
klad Po aplikaci - řezání, pálení, svědění.
avatar
Martina
Moc příjemná aplikace - jak tablet, tak pěny. Vítám existenci výrobku, který řeší problém komplexně, tzn. navozuje správné poševní prostředí. Doporučuji jen vylepšit příbalový leták - píše se v něm, že se tablety používají po dobu 7 dnů, ale tablet je v balení 10 :-/
klad okamžitý nástup účinku (pěna)
klad navrhuji zlepšit příbalový leták
avatar
Pavla
Tablety jsem začala zavádět po dokončení léčby kvasinkové infekce, na které, bohužel, častěji trpím. Žádné alergické reakce jsem neměla. Naopak jsem měla příjemný pocit hydratace a svěžesti. Snadné zavádění. Postupně se rozpouští. Balení vzít s sebou možné i na cesty.
klad Doporučuji užívat preventivně v letních měsících. Při užívání antibiotik. A když trpíte opakovaně záněty.
klad Nemám žádné záporné zkušenosti. U někoho se, bohužel, mohou projevit alergické reakce.
avatar
Lucie
O produkt jsem měla zájem z toho důvodu, že mám už několik let výtok bez dalších příznaků jako je zarudnutí, svědění, pálení a ani dr si neví rady. Po desetidenní kůře od Gynelly jsem si ještě nechala čas pro napsání recenze abych mohla zhodnotit i dlouhodobější účinek. Za mě tedy - tablety v kombinaci s vaginální pěnou mi pomohly! Opravdu bylo po výroku, což se do teď žádnému přípravku nepovedlo. Bohužel, po týdnu od dobrání tablet se problém vrátil zpět. Takže ano, funguje, ale ne dlouhodobě.
klad Pozitivní pocit mám hlavně z vaginální pěny. Po nanesení se dostaví pocit svěžesti, který trvá několik hodin.
klad Nemá dlouhodobý účinek.
avatar
Lucie
Měla jsem možnost vyzkoušet jak pěnu, tak tablety na zavedení. Pěna mi hodně pomohla v případě svědění ,,na povrchu" (v důsledku zapaření apod). Příjemně chladivý, zklidňující účinek se dostavil okamžitě a poměrně rychle (do půl hodiny) se vypořádal s největší bolestí. Co se týče tablet, ty mi bohužel pomohly jen v jednom ze dvou případů. Nejspíš mělo svědění a bolest(které jsem léčila) různý původ. Věřím, že mnohým ženám tento výrobek pomůže a usnadní jim jejich boj s nepříjemnými pocity a bolestí v intimních oblastech.
klad Příjemný, chladivý účinek pěny
klad Vyšší cena tablet
avatar
Jana
Měla jsem možnost otestovat Silver Caps.. A musím říct velké díky tomuto produktu. Trpěla jsem během těhotenství na kvasinky i bakterie. I po porodu bylo moje tělo náchylné, ale s těmito kapslemi už mám vyhráno. Sice je cena vyšší, ale zaberou už po pár kapslích.
klad rychlé řešení zdravotního problému
klad nic
avatar
Kateřina
Kapsle se dobře zavádějí. Začínala jsem cítit, že se o mě pokouší kvasinková infekce, aplikovala jsem na noc kapsli, což jsem opakovala dva večery za sebou a bylo po problému a mám klid. Občas jsem po styku cítila druhý den diskomfort jako svědění a pálení. Zkusila jsem tedy použít po styku na noc kapsli a žádný problém jsem druhý den nezaznamenala. Takže mohu doporučit
klad snadné zavádění
klad žádný zápor jsem zatím nezaznamenala
avatar
Soňa
Gynellu Silver Caps jsem užívala kvůli bakteriální infekci a mohu potvrdit její výborný účinek. Mé problémy jsou nyní vyřešeny. Gelové kapsle se dobře rozpouští, zavádění je snadné i bez aplikátoru. Rozhodně doporučuji, je to spolehlivý výrobek, který opravdu pomáhá.
klad účinek
klad lehce rozpustné gelové kapsle
klad nic
avatar
Blanka
Děkuji moc za možnost testovat rozpustné tablety.Hodně trpím záněty a skoro nic mi nezabíralo.Při zánětu jsem vyzkoušela rozpustné tablety a po třech dnech se mi zánět ztratil.Tableta se krásně rozpustila,nedělala žádné fleky na spodním prádle.Mohla jsem si ji kdekoliv aplikovat.Jsem moc ráda že jsem je mohla vyzkoušet a již vím co budu nadále používat při mých intimních problémech se záněty
klad skvělý produkt
klad žádný
avatar
Lucka
Testovala jsem pěnu, která mě mile překvapila. Používala jsem v akutní fázi, skutečně mi pomohla od úporného svědění a zabránila rozšíření problému. Bezva je i malé balení, které se vyjde do kabelky. Mohu jedině doporučit a chystám se vyzkoušet i kapsle. ☺️ Děkuji za možnost testování.
klad Rychlá pomoc od svědění
klad Praktické balení do kabelky
klad Vyšší cena
avatar
Nikola
S tímto produktem jsem byla velmi spokojená. Trpím často totiž na výtoky a mívám nepříjemné pocity svědění, vyzkoušela jsem už mnoho produktů na tyto problémy jako jsou poševní tablety, vaginální krémy, či globule. Některé z těchto výrobků byly méně, či více účinné. Musím říct, že Gynella Silverkapsle účinkovali již při první aplikaci, pocit svědění se zmírnil. Po třech dnech užívání jsem byla již bez obtíží. Tento produkt mohu ženám jedině doporučit.
klad Snadná aplikace
klad Bez nežádoucích účinků
klad Rychle se vstřebává
klad Bez nepříjemného pocitu
klad Není,co vytknout.
avatar
Klára
Měla jsem obavu z nepříjemných pocitů při užití, ale vše v pořádku. Po používání jiných prostřdků hodnot Gynnelu za velmi účinnou. Obtíže se zklidnili prakricky po prvním použití, ale na úplnéodeznění je ještě brzy hodnotit. Doposud jsem však velmi spokojená. Vřele dooručuji.
klad Účinnost, šetrnost
klad Nenašla jsem vady.
avatar
Magda
Trpím hodně na pravidelné záněty a hledala jsem něco, co by mi konečně pomohlo. Musím uznat, že i když jsem byla docela skeptická po všem možném, co jsem předtím vyzkoušela, už po prvním použití byly znatelné výsledky a dost se mi ulevilo. Predčilo to tedy mé očekávání a zcela jistě budu používat i do budoucna jako prevenci. Rozhodně mohu doporučit!
klad Jednoduché použití, srozumitelné informace, rychlost účinku
klad Nemám co vytknout
avatar
Eliška
Od porodu trpim na ruzne vaginalni mykozy. Vyzkousela jsem plno vyrobku, ale musim rict, ze tento vyrobek mel na me minimalbi efekt. A se rict, ze svedeni ustoupilo jen castecne. Gynella silver bych si v lekarne nevybrala. Co hodnotim kladne je slozeni vyrobku, jelikoz se nejedna o tabletu, ale o gelovou kapsli coz je pri rozpousteni pohodlnejsi.
klad Slozeni vyrobku
klad Minimalni efekt
avatar
Miroslava
Nový produkt na trhu je v praktickém balení. Při prvotních potížích jsem okamžitě začala užívat, jelikož už vím že chytit problém na začátku je nejlepší. Příjemná konzistence, bezproblémové zavádění. Bez nepříjemných pocitů vytékání při pohybu. Úleva nastala během 2 dnů. Doužívala jsem celé balení a preventivně jsem koupila další, snad bude pomáhat i nadále.
klad Bezproblémové zavádění
klad Nešpiní prádlo
klad Rychlý pocit úlevy
klad Žádný
avatar
Renáta
Během testovací doby jsou použila oba přípravky Gynella Silver, jak čípky, tak pěnu. Vyloženě infekci jsem v této době neměla, ale využila jsem Gynella Silver čípky na můj problém s krvácivým děložním čípkem. Gynella Silver čípek situaci zklidnil, nicméně se mi zdálo, že jiný přípravek, který používám reagoval na zhojení rychleji. Gynella Silver čípek se ale používal velice jednoduše a komfortně. Gynella Silver foam jsem použila při počínajícím lehčím svědění zvenčí. Ačkoliv jsem ke Gynella Silver pěně měla trošku nedůvěru, nakonec jsem byla překvapená a zůstane v mé lékárničce napořád. Její použití bylo taktéž jednoduché, ale oproti jiným přípravkům jsem vůbec neměla pocit, že jsem ji použila. U krémů mívám pocit ulepenosti, který se mi připomene i vždy, když jdu na malou. O pěně jsem vůbec nevěděla, neměla jsem po aplikaci ani pocit horkosti, jako po některých krémech, prostě paráda. A zabrala úžasně.
klad jednoduchost použití
klad pocit po aplikaci Gynella Silver foam
klad bez rušivého zápachu
klad u Gynella Silver foam není poznat množství obsahu
avatar
Pavlína
Super výrobek, podle mě nemá na trhu konkurenci. Má rychlý nástup účinků,snadno se zavadi, nezpůsobuje nekomfort. Balení kapsly je designově velmi zajímavé. Vyzkoušela jsem toho na kvasinky, vzhledem k mě cukrovce už opravdu mnoho, a skoro nic nefungovalo. Nyní jsem po testování spokojená a zatím bez obtíží již delsi dobu. Gynella Silver mohu jen doporučit!!!!
klad Snadné zavádění
klad Rychlý účinek
klad Nutnost zavádět na noc
klad Zůstat po zavádění lezet
klad Cena v lékárně
avatar
Jana
Silver Foam je dle mých zkušeností velmi účinnou pomocí při různých gynekologických problémech. Použila jsem na drobné odřeniny a po aplikaci pěny se pokožka během chvíle zklidnila. Moc oceňuji složení s ionty stříbra, které jsou antibakteriální a také hustotu vytvořené pěny, krásně se vstřebává. Přípravek je bez vůně a pomáhá při hojení a zabraňuje množení nežádoucích virů a bakterií, což je při léčbě vždy důležité.
klad Hustota pěny
klad Složení se stříbrem
klad Účinná pomoc při hojení
klad nic
avatar
Zuzana
Jsem ráda, že jsem dostala produkt k vyzkoušení a zrovna v době, kdy jsem byla po léčbě infekce a stále u mě přetrvávaly občasné potíže jako pálení a zkrátka nepříjemný pocit. Gynella Silver má praktické balení a forma pěny je příjemná jak na aplikaci, tak na dávkování. Měla jsem takový někdy až moc svěží pocit jako jsou např. větrové žvýkačky apod. Uvidím ještě v budoucnu, až přijde opět problém, jestli mi vyloženě pěna pomůže, ale tak nějak člověk cítí ten pocit čistoty a svěžesti.
klad Dobré dávkování v podobě pěny
klad Svěží pocit
klad Nic