Jak dopadlo testování produktů GYNELLA® Silver Caps a GYNELLA® Silver Foam? Mrkněte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
51
jak jste hodnotili
5
33x
4
12x
3
3x
2
2x
1
1x
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 16. 10. 2019
do 29. 12. 2019

GYNELLA® Silver Caps jsou vaginální kapsle pro podporu léčby bakteriálních, plísňových a virových vaginálních infekcí a pooperačních a poporodních poranění.

 • podpora léčby při akutních i opakujících se vaginálních infekcí (bakteriálních, kvasinkových i virových)
 • následné péči po gynekologických zákrocích (hysterektomie, konizace, vaginální plastika)
 • hojení vaginálních lézí po porodu


Díky patentovanému složení na bázi TIAB® (ionty stříbra stabilizované oxidem titaničitým) má GYNELLA® Silver Caps antimikrobiální účinky. Navíc obsahují kyselinu hyaluronovou, která vaginální prostředí hydratuje a Aloe Vera, které má zklidňující účinky.  


 • lehce rozpustné gelové kapsle
 • snadná aplikace bez pomoci aplikátoru
 • účinné proti 3 druhům patogenů (bakterie, kvasinky, viry)


Dávkování:Dávkování


Užití: 

používejte GYNELLA® Silver Caps nejlépe před spaním po dobu 7 dní.


GYNELLA® Silver Foam je vulvo-vaginální pěna pro podporu léčby bakteriálních, plísňových a virových vaginálních infekcí

 • podpora léčby vulvo-vaginálních infekcí (svědění, pálení, výtok)
 • hojení mechanického poranění (po sportu, po sexu)
 • hojení drobných trhlin a lézí po porodu
 • péči o jizvu po císařském řezu

Díky patentovanému složení na bázi TIAB® má GYNELLA® Silver Foam antimikrobiální účinky. Navíc obsahuje kyseliny hyaluronovou, která vaginální prostředí hydratuje a výtažek z Malva sylvestris, který má zklidňující a desinfekční účinky.

 • snadná aplikace
 • lehce roztíratelná pěna
 • ihned vytvoří ochranný film


TIAB® je patentovaná sloučenina iontů stříbra a oxidu titaničitého, která představuje novou „éru“ stříbra používaného k lékařským účelům. Díky stabilizaci stříbrných iontů (navázáním na oxid titaničitý) mají stříbrné ionty vysokou antimikrobiální aktivitu.


TIAB® má trojí efekt:

ANTIMIKROBIÁLNÍ EFEKT

Nanočástice stříbra ve formě iontů mají antibakteriální aktivitu. Tím neutralizují mikroby v místě napadení a zároveň chrání před vstupem jiných mikroorganizmů z vnějšího prostředí.

BARIÉROVÝ EFEKT

Izoluje místo napadení mikrobiálními druhy, infekce se nemůže šířit díky ochrannému filmu.

HOJIVÝ EFEKT

Podporujte přirozené hojení a regeneraci tkání.


Dávkování:


Hodnocení
51
avatar
Kateřina
Výborné jako prevence po sauně či bazénu nebo při obtížích. Účinek je zřejmý již po 2 dnech, dobré je v něm pokračovat. Snadné použití, které vás nijak neomezuje. Užívám i po menstruaci. Na tento výrobek jsem dostala doporučení i od mé gynekoložky. Určitě mám v plánu vyzkoušet i jiné přípravky od této značky jako je pěna či mýdlo.
klad Rychlý účinek
klad Snadná aplikace
klad Žádné omezení při užívání
klad Cena
příloha příloha
avatar
Lucie
Už při prvním použití Gynelly pěny jsem cítila ze začíná ucinkovat. Velice dobře se nanáší a roztírá. Je lehoucka a ma nevtíravou příjemnou vůni. Opravdu mi přišla zrovna vhod když jsem začala mít v intimních partiích svědění, paleni. Moc děkuji za možnost vyzkoušení a určitě doporučuji.
klad Vune
klad Nemám žádnou vitku
avatar
Lucie
Tento produkt velice doporučuji. Pěna se velice dobře nanasi, má příjemnou vůni a taky mi pomohl od pálení a svědění. Jsem ráda že jsem měla možnost vyzkoušet a otestovat sama na sobě a přišel mi pod ruku vcas. Během pár dní jsem citila účinky. Z mě top produkt
klad Vune
klad Nanášení
klad Účinek
klad Nemám žádnou vitku
avatar
Lucie
Od první použití Gynelly pěny jsem pociťovala okamzity účinek. Svědění a paleni během pár dnů ustalo, a to jsem nenanasela pravidelne každý den. Stojí za vyzkoušení u žen co mají urcite ženské problemy. Určitě bych každému tuto značku doporučila. Já jsem spokojena.
klad Pena se parádně nanasela a vstřebávala.
klad Žádné nejsou
avatar
Alena
Používala jsem pěnu Gynella Silver a to pro zarudnutí a svědění. Balení je malé, ale dostačující pro léčbu. Pěna se lehce dávkuje. Po nanesení chladí. Úlevu jsem pociťovala už po několika málo dnech. Po léčbě se cítím perfektně, potíže zmizely. Jsem spokojená a doporučuji ženám při podobných potížích. Pomáhá.
klad balení
klad jednoduché použití
klad účinek
klad nic
avatar
Zuzana
Jsem ráda, že jsem dostala produkt k vyzkoušení a zrovna v době, kdy jsem byla po léčbě infekce a stále u mě přetrvávaly občasné potíže jako pálení a zkrátka nepříjemný pocit. Gynella Silver má praktické balení a forma pěny je příjemná jak na aplikaci, tak na dávkování. Měla jsem takový někdy až moc svěží pocit jako jsou např. větrové žvýkačky apod. Uvidím ještě v budoucnu, až přijde opět problém, jestli mi vyloženě pěna pomůže, ale tak nějak člověk cítí ten pocit čistoty a svěžesti.
klad Dobré dávkování v podobě pěny
klad Svěží pocit
klad Nic
avatar
Jana
Silver Foam je dle mých zkušeností velmi účinnou pomocí při různých gynekologických problémech. Použila jsem na drobné odřeniny a po aplikaci pěny se pokožka během chvíle zklidnila. Moc oceňuji složení s ionty stříbra, které jsou antibakteriální a také hustotu vytvořené pěny, krásně se vstřebává. Přípravek je bez vůně a pomáhá při hojení a zabraňuje množení nežádoucích virů a bakterií, což je při léčbě vždy důležité.
klad Hustota pěny
klad Složení se stříbrem
klad Účinná pomoc při hojení
klad nic
avatar
Pavlína
Super výrobek, podle mě nemá na trhu konkurenci. Má rychlý nástup účinků,snadno se zavadi, nezpůsobuje nekomfort. Balení kapsly je designově velmi zajímavé. Vyzkoušela jsem toho na kvasinky, vzhledem k mě cukrovce už opravdu mnoho, a skoro nic nefungovalo. Nyní jsem po testování spokojená a zatím bez obtíží již delsi dobu. Gynella Silver mohu jen doporučit!!!!
klad Snadné zavádění
klad Rychlý účinek
klad Nutnost zavádět na noc
klad Zůstat po zavádění lezet
klad Cena v lékárně
avatar
Renáta
Během testovací doby jsou použila oba přípravky Gynella Silver, jak čípky, tak pěnu. Vyloženě infekci jsem v této době neměla, ale využila jsem Gynella Silver čípky na můj problém s krvácivým děložním čípkem. Gynella Silver čípek situaci zklidnil, nicméně se mi zdálo, že jiný přípravek, který používám reagoval na zhojení rychleji. Gynella Silver čípek se ale používal velice jednoduše a komfortně. Gynella Silver foam jsem použila při počínajícím lehčím svědění zvenčí. Ačkoliv jsem ke Gynella Silver pěně měla trošku nedůvěru, nakonec jsem byla překvapená a zůstane v mé lékárničce napořád. Její použití bylo taktéž jednoduché, ale oproti jiným přípravkům jsem vůbec neměla pocit, že jsem ji použila. U krémů mívám pocit ulepenosti, který se mi připomene i vždy, když jdu na malou. O pěně jsem vůbec nevěděla, neměla jsem po aplikaci ani pocit horkosti, jako po některých krémech, prostě paráda. A zabrala úžasně.
klad jednoduchost použití
klad pocit po aplikaci Gynella Silver foam
klad bez rušivého zápachu
klad u Gynella Silver foam není poznat množství obsahu
avatar
Miroslava
Nový produkt na trhu je v praktickém balení. Při prvotních potížích jsem okamžitě začala užívat, jelikož už vím že chytit problém na začátku je nejlepší. Příjemná konzistence, bezproblémové zavádění. Bez nepříjemných pocitů vytékání při pohybu. Úleva nastala během 2 dnů. Doužívala jsem celé balení a preventivně jsem koupila další, snad bude pomáhat i nadále.
klad Bezproblémové zavádění
klad Nešpiní prádlo
klad Rychlý pocit úlevy
klad Žádný
avatar
Eliška
Od porodu trpim na ruzne vaginalni mykozy. Vyzkousela jsem plno vyrobku, ale musim rict, ze tento vyrobek mel na me minimalbi efekt. A se rict, ze svedeni ustoupilo jen castecne. Gynella silver bych si v lekarne nevybrala. Co hodnotim kladne je slozeni vyrobku, jelikoz se nejedna o tabletu, ale o gelovou kapsli coz je pri rozpousteni pohodlnejsi.
klad Slozeni vyrobku
klad Minimalni efekt
avatar
Magda
Trpím hodně na pravidelné záněty a hledala jsem něco, co by mi konečně pomohlo. Musím uznat, že i když jsem byla docela skeptická po všem možném, co jsem předtím vyzkoušela, už po prvním použití byly znatelné výsledky a dost se mi ulevilo. Predčilo to tedy mé očekávání a zcela jistě budu používat i do budoucna jako prevenci. Rozhodně mohu doporučit!
klad Jednoduché použití, srozumitelné informace, rychlost účinku
klad Nemám co vytknout
avatar
Klára
Měla jsem obavu z nepříjemných pocitů při užití, ale vše v pořádku. Po používání jiných prostřdků hodnot Gynnelu za velmi účinnou. Obtíže se zklidnili prakricky po prvním použití, ale na úplnéodeznění je ještě brzy hodnotit. Doposud jsem však velmi spokojená. Vřele dooručuji.
klad Účinnost, šetrnost
klad Nenašla jsem vady.
avatar
Nikola
S tímto produktem jsem byla velmi spokojená. Trpím často totiž na výtoky a mívám nepříjemné pocity svědění, vyzkoušela jsem už mnoho produktů na tyto problémy jako jsou poševní tablety, vaginální krémy, či globule. Některé z těchto výrobků byly méně, či více účinné. Musím říct, že Gynella Silverkapsle účinkovali již při první aplikaci, pocit svědění se zmírnil. Po třech dnech užívání jsem byla již bez obtíží. Tento produkt mohu ženám jedině doporučit.
klad Snadná aplikace
klad Bez nežádoucích účinků
klad Rychle se vstřebává
klad Bez nepříjemného pocitu
klad Není,co vytknout.
avatar
Lucka
Testovala jsem pěnu, která mě mile překvapila. Používala jsem v akutní fázi, skutečně mi pomohla od úporného svědění a zabránila rozšíření problému. Bezva je i malé balení, které se vyjde do kabelky. Mohu jedině doporučit a chystám se vyzkoušet i kapsle. ☺️ Děkuji za možnost testování.
klad Rychlá pomoc od svědění
klad Praktické balení do kabelky
klad Vyšší cena
avatar
Blanka
Děkuji moc za možnost testovat rozpustné tablety.Hodně trpím záněty a skoro nic mi nezabíralo.Při zánětu jsem vyzkoušela rozpustné tablety a po třech dnech se mi zánět ztratil.Tableta se krásně rozpustila,nedělala žádné fleky na spodním prádle.Mohla jsem si ji kdekoliv aplikovat.Jsem moc ráda že jsem je mohla vyzkoušet a již vím co budu nadále používat při mých intimních problémech se záněty
klad skvělý produkt
klad žádný
avatar
Soňa
Gynellu Silver Caps jsem užívala kvůli bakteriální infekci a mohu potvrdit její výborný účinek. Mé problémy jsou nyní vyřešeny. Gelové kapsle se dobře rozpouští, zavádění je snadné i bez aplikátoru. Rozhodně doporučuji, je to spolehlivý výrobek, který opravdu pomáhá.
klad účinek
klad lehce rozpustné gelové kapsle
klad nic
avatar
Kateřina
Kapsle se dobře zavádějí. Začínala jsem cítit, že se o mě pokouší kvasinková infekce, aplikovala jsem na noc kapsli, což jsem opakovala dva večery za sebou a bylo po problému a mám klid. Občas jsem po styku cítila druhý den diskomfort jako svědění a pálení. Zkusila jsem tedy použít po styku na noc kapsli a žádný problém jsem druhý den nezaznamenala. Takže mohu doporučit
klad snadné zavádění
klad žádný zápor jsem zatím nezaznamenala
avatar
Martina
Moc příjemná aplikace - jak tablet, tak pěny. Vítám existenci výrobku, který řeší problém komplexně, tzn. navozuje správné poševní prostředí. Doporučuji jen vylepšit příbalový leták - píše se v něm, že se tablety používají po dobu 7 dnů, ale tablet je v balení 10 :-/
klad okamžitý nástup účinku (pěna)
klad navrhuji zlepšit příbalový leták
avatar
Jana
Měla jsem možnost otestovat Silver Caps.. A musím říct velké díky tomuto produktu. Trpěla jsem během těhotenství na kvasinky i bakterie. I po porodu bylo moje tělo náchylné, ale s těmito kapslemi už mám vyhráno. Sice je cena vyšší, ale zaberou už po pár kapslích.
klad rychlé řešení zdravotního problému
klad nic
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel