Jak dopadlo testování produktů GYNELLA® Silver Caps a GYNELLA® Silver Foam? Mrkněte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
50
jak jste hodnotili
5
32x
4
12x
3
3x
2
2x
1
1x
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 16. 10. 2019
do 29. 12. 2019

GYNELLA® Silver Caps jsou vaginální kapsle pro podporu léčby bakteriálních, plísňových a virových vaginálních infekcí a pooperačních a poporodních poranění.

 • podpora léčby při akutních i opakujících se vaginálních infekcí (bakteriálních, kvasinkových i virových)
 • následné péči po gynekologických zákrocích (hysterektomie, konizace, vaginální plastika)
 • hojení vaginálních lézí po porodu


Díky patentovanému složení na bázi TIAB® (ionty stříbra stabilizované oxidem titaničitým) má GYNELLA® Silver Caps antimikrobiální účinky. Navíc obsahují kyselinu hyaluronovou, která vaginální prostředí hydratuje a Aloe Vera, které má zklidňující účinky.  


 • lehce rozpustné gelové kapsle
 • snadná aplikace bez pomoci aplikátoru
 • účinné proti 3 druhům patogenů (bakterie, kvasinky, viry)


Dávkování:Dávkování


Užití: 

používejte GYNELLA® Silver Caps nejlépe před spaním po dobu 7 dní.


GYNELLA® Silver Foam je vulvo-vaginální pěna pro podporu léčby bakteriálních, plísňových a virových vaginálních infekcí

 • podpora léčby vulvo-vaginálních infekcí (svědění, pálení, výtok)
 • hojení mechanického poranění (po sportu, po sexu)
 • hojení drobných trhlin a lézí po porodu
 • péči o jizvu po císařském řezu

Díky patentovanému složení na bázi TIAB® má GYNELLA® Silver Foam antimikrobiální účinky. Navíc obsahuje kyseliny hyaluronovou, která vaginální prostředí hydratuje a výtažek z Malva sylvestris, který má zklidňující a desinfekční účinky.

 • snadná aplikace
 • lehce roztíratelná pěna
 • ihned vytvoří ochranný film


TIAB® je patentovaná sloučenina iontů stříbra a oxidu titaničitého, která představuje novou „éru“ stříbra používaného k lékařským účelům. Díky stabilizaci stříbrných iontů (navázáním na oxid titaničitý) mají stříbrné ionty vysokou antimikrobiální aktivitu.


TIAB® má trojí efekt:

ANTIMIKROBIÁLNÍ EFEKT

Nanočástice stříbra ve formě iontů mají antibakteriální aktivitu. Tím neutralizují mikroby v místě napadení a zároveň chrání před vstupem jiných mikroorganizmů z vnějšího prostředí.

BARIÉROVÝ EFEKT

Izoluje místo napadení mikrobiálními druhy, infekce se nemůže šířit díky ochrannému filmu.

HOJIVÝ EFEKT

Podporujte přirozené hojení a regeneraci tkání.


Dávkování:


Hodnocení
50
avatar
jarmila
k testování jsem obdržela produkt GYNELLA® Silver Caps 10ks. Jelikož trpím častými recidivami infekcí, testování přišlo v pravou chvíli. Užívala jsem dle doporučení jednu kapsli a již po třetí aplikaci jsem pozorovala výrazné zlepšení mého stavu. určitě při dalším problému sáhnu nejdřív pro tyto kapsle
klad poměrně brzký nástup účinku
klad snadná aplikace
klad vyšší cena, nehrazeno ze ZP
avatar
Eliška
S přípravkem Gynella Silver Foam jsem maximálně spokojená, protože trávím většinu volného času v plaveckém bazénu (jsem aktivní plavec), kde je chlorovaná voda, tak se později potýkám s pocitem svědění a pálení. Od té doby co jsem začala používat Silver Foam, tak tyto nepříjemné pocity zmizely - juchuuu.
klad účinek
klad snadná aplikace
klad nic
avatar
Tereza
Gynella čípky jsem se vyzkoušet po několikaletým boji s různými druhy infekcí. Musím říci, že jsem cítila úlevu od problémů hned po prvním použití. Líbí se mi také provedení balení. Oceňuji také to, že výrobek obsahuje stříbro. Určitě budu tyto produkty doporučovat dále. :)
klad Oceňuji, že zabírá na více druhů infekcí.
klad Vysoká cena
avatar
Hana
testovala jsem na základě výberu vaginální kapsle pro podporu léčby bakteriálních, plísňových a virových vaginálních infekcí, jelikož na tyto problémy dost často trpím. není měsíc, abych to neřešila. podle doporučení jsem začala užívat v akutní fázi a po ukončení aplikace jsem požádala lékařku o kontrolní vyšetření - kultivace vyšla s výsledkem zdravého prostředí. určitě kapsle doporučuji
klad snadná aplikace
klad rychlý účinek
klad cena
avatar
Petra
Velmi děkuji za možnost otestovat GYNELLA® Silver Foam. S produktem jsem opravdu spokojena na 100%, dokonale zafungoval. Oceňuji snadnou aplikaci a rychlý účinek. Po celý den mám pocit čistoty a svěžesti, výtoky zmizely, prostě se cítím perfektně. Výrobek mohu jen doporučit.
klad rychlý účinek
klad dlouhodobý pocit čistoty a svěžesti
klad výtoky se již nevrátily
klad skvělý, sebevědomý pocit jistoty
klad opravdu žádné negativum na produktu jsem nenalezla
avatar
Radana
Měla jsem možnost testovat vag. kuličky, pěnu a jsem a to ráda... Jsem skeptická k novinkám, proto při reklamě na novou řadu jsem si pomyslela, že další zázrak co naslibuje co může. Ale doporučuji dát šanci této řadě, pokud se potýkáte s diskomfortem. .
klad Pěna je jemná, osvěžující, zbytečně nenavoněná, nepálí ani po depilaci.
klad Kuličky nepálí, nebarví zbytečně prádlo
klad Velikost pěny sympatická do kabelky, na cestování
klad Snad jen cena
avatar
Eli
V mém případě fungují produkty velmi dobře. Po opakovaných zánětech nyní trpím občas se objevujícím dyskomfortem, při kterém se začnu bát, aby se stav opět nezhoršil a nevygradoval v zánět. Při těchto potížích mi hlavně Gynella Silver Foam funguje perfektně. Zlehka pálí při aplikaci, ale potíže jsou hned ty tam. Zkusila jsem opravdu mnoho produktů, protože se mi potíže vlekly a tento má asi nejlepší výsledky.
klad Snadná aplikace
klad Opravdu funguje
klad Vhodné pro ty, u koho se boj nedá antibiotiky snadno vyhrát
klad Hledám a nenacházím :)
avatar
Magdalena
K testování jsem obdržela Gynella Silver Caps zrovna, když jsem trpěla mykózou. Používala jsem produkt jako podpůrnou léčbu ke Canestenu a fungoval skvěle. Symptomy se nezhoršovaly a postupně odezněly. Velmi oceňuji velikost kapslí. Jsou malé a nemáte poté nepříjemný pocit, že z vás něco vytéká. Kapsle zafungovaly i při léčbě bakteriální infekce. Doporučuji preventivně i jako podporu léčby všech druhů zánětů.
klad snadná aplikace
klad nevytéká tolik jako jiné kapsle či čípky
klad nic mě nenapadá
avatar
Veronika
Dostala jsem na testovani gynella silver caps. Jedna se o tobolky, ktere jsou primarne urceny k predchazeni infekci dle pribaloveho letaku. Dle informaci na webovych strankach je lze pouzit i k hojeni poporodnich poraneni. K leceni tohoto problemu jsem je uzila ja, cca. 4 tydny po porodu. Uzivala jsem tyden jednu tobolku pred spanim. Aplikace je snadna. Poranění se zcela zhojilo. Negativni shledavam, ze tobolka hodne vytikala, coz je neprijemne. Trosku jsem i po aplikaci opet krvacela. Dale bych doporucila vhodne schema aplikace doplnit do pribaloveho letaku. To, ze mam aplikovat po tydnu jednu tobolku týdne, jsem se docetla az na internetu. Primarne se ridim pribalovym letakem.
příloha příloha
klad Zhojeni
klad Snadna aplikace
klad Neuplne informace v pribalovem letaku
klad Vytok obsahu tobolky a trochu jsem po uziti krvacela
avatar
Alena
Výrobek Gynella je naprosto úžasný už po dvou dnech jsem neměla žádný problém jako je otravný výtok a úporné svědění.Byla to taková poslední záchrana před dalšími antibiotiky.Všem ženám určitě doporučuji. Rychlý nástup účinku a dlouhé trvání pohody bez vagynalních problémů.
klad Rychlý účinek
klad Vyšší cena
avatar
Michaela
Vyzkoušela jsem kapsle Gynella,musím říct,že jsem mile překvapena. Rychlý a efektivní ucinek,potize zmizeli raz dva a dlouho se nevraceli. Určitě bych doporučila všem ženám,které maji gynekologické potíže. Opravdu jsem velmi spokojená. Určitě při potížích pouziju opět Gynellu.
klad Rychly účinek
klad Nestipe
klad Nic
avatar
Natálie
Jsem zatím moc spokojená, čípky jsou na více druhů infekcí a potíží, takže nemusím řešit, co zrovna v sobě mám. To je pro mě to nejdůležitější, hlavně ať jsou potíže a výtok pryč. Lehké zavádění. Balení je dostatečné, kapslí není moc ani málo. Rychlý nástup účinku. Doporučuji a hodnotím na 1.
klad na více virů, bakterií
klad nemusím vybírat různé druhy
klad gelové kapsle
klad snadná aplikace
klad cena
avatar
Tereza
Předem bych chtěla poděkovat za možnost testovat oba produkty.Používala jsem je opravdu poctivě každý den a vidím velké zlepšení.Vaginální pěna se dobře nanáší a nezaznamenala jsem žádné alergické reakce.Po kapslích došlo k výraznému snížení svědění i výtoků.Jsem velmi spokojena a určitě doporučuji i ostatním.
klad rychlé zlepšení při problémech
klad snadné nanášení pěny i zavedení kapslí
klad žádné alergické reakce
klad vše v pořádku
avatar
Petra
Gynella Silver zaváděna po konizaci. Došlo k rychlému vyhojení čípku. Díky čípkům se předešlo i infekci. Zavádění je jednoduché, tableta se plně rozpustí. Žádné nežádoucí účinky. Za sebe čípky Gynella Silver opravdu doporučuji, jak po menším gynekologickém operačním zákroku tak u recidivujících infekcích.
klad Účinnost
klad Jednoduchost zavádění
klad Cena v lékárně
avatar
Věra
Nechtěla jsem věřit, protože jsem zkusila už spoustu produktů různých značek a vše zabralo jen na chvíli. Tyto tablety mě ale mile překvapily, je velice příjemná změna v noci se nebudit bolestí a svěděním. Doufám, že mám po problémech, zatím tomu vše nasvědčuje :-)
klad jsem celkově nadšená
klad nic mě nenapadá
avatar
Dominika
Jelikož často trpim na jakékoli vaginalni infekce a kvasinky ,jako skoro každá druhá zena,vyzkoušela jsem Gynella silver a musím říct, že mi potíže úplně vymizeli.Nejdříve přešlo nepříjemne svědění ,posléze jsem již nemela ani žádný vytok. Dokonce jsem byla mile překvapena,že následující den tabletky nespinily prádlo,jak jsem byla zvyklá u tabletek předepsané gynekologem. Jsem absolutně spokojená a nadšená. Pri příští návštěvě meho pana gynekologa se zmíním o těchto super Gynella silver tabletach a jak říkám,všem mym kamarádkam s podobnymi problémy budu jen doporučovat.
klad Malé
klad Dobře aplikovatelne
klad Nešpini
klad Pomáhaji
klad V příbalovem letáku není nic o těhotenství
avatar
Zuzana
Pěna je skvělá. Doporučuji všem ženám a dívkám, které se potýkají s vaginální mykozou. Já jí trpím od 16ti let a vyzkoušela jsem vše, je to běh na dlouhou trať a tahle super pěna vám s tím během pomůže. Nepříjemné svědění a zápach jsou ty tam. Textura je skvělá a je bez parfemace, coz je super, zbytečně by to dráždilo.
příloha
klad Textura
klad Bez parfemace
klad Okamžitý účinek
klad Cena
avatar
Šárka
Měli jsme možnost testovat vaginální pěnu, nakonec testovala dcera, která trpí často na problémy s výtoky a nepříjemným svěděním, bohužel za poslední 2 měsíce užívala antibiotika a tyto problémy se jen zhoršily, po konzultaci s gynekologem pěnu užívala po vysazení léčby, mírní svědění, ale opět po vysazení pěny se problémy objevily znova, opět po týdnu užívání mírné zlepšení, ale ne museli jsme opět na gynekologii a nakonec musela dostat silnější antibiotika. Po dobu užívání pěna svoji funkci plnila, po vysazení se příznaky vracely.
klad Alikace
klad Úleva
klad Nic
avatar
Petra
Za me spokojenost. Dorazily tablety vcas a vhod. Vratil se mi opet opar na pochve a k tomu i zanet. Takze spokojenost. Pomohly a i urychlily hojeni oparu. A hlavne jsem z nich nebyla tolik spinava, jako z jinych vaginalnich tablet, ktere mi napise gynekolog.
klad Nebyla jsem z nich tak spinava vlastne vubec.
klad Nenasla jsem zadny zapor.
avatar
Linda
Vykoušela jsem oba produkty, tedy Silver Caps a Silver Foam. Na moje dlouhodobě táhnoucí se probémy nepomohlo ani jedno z nich. Nicméně musím zhodnotit, že silver foam (pěna) je velmi příjemná, po užití sice trochu štípe, ale hned Vám dodá jakýsi fresh pocit. Globulky k zavádění jsou opravdu velikostně v pohodě k zavedení, jen jak říkám, nijak mi od problémů nepomohly.
klad pocit po aplikaci pěny
klad globulky se lehce zavádějí
klad ani jeden z přípravků neodstranil mé gynekologické obtíže
Zobrazit více recenzí