Testerky vyzkoušely vaginální pěnu GYNELLA® Silver Foam, podívejte se na výsledky

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotili
5
13x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 8. 10. 2023
do 26. 11. 2023

Nepříjemné pálení a svědění může znepříjit den každému. Ale s GYNELA® Silver Foam to není nutné. Tato vaginální pěna rychle zklidní podráždění a díky svému antibakterílnímu složení s ionty stříbra pomáhá vaginální mikroflóře dosáhnout té správné rovnováhy. Balení je tak akorát veliké do kabelky a každé stisknutí pumpičky nadávkuje dostatek pěny pro vaše potřeby. 


GYNELLA® Silver Foam  

Zdravotnický prostředek GYNELLA® Silver Foam je vhodný jako podpora léčby při akutních i opakujících vaginálních infekcí a mykóz spojených s příznaky: 

  • svědění
  • pálení
  • začervenání
  • výtok

Léto

Vyhněte se nepříjemným pocitům v intimních partiích a předejděte vaginálním infekcím v letních měsících, kdy jsou Vaše intimní partie vystaveny neobvyklým vnějším vlivům, jako jsou mokré plavky, zapaření nebo nedostatečná hydratace a vaginální sliznice je tak náchylnější vůči vaginálním infekcím a mykózám.

Díky patentované technologii TIAB® s antimikrobiálním účinkem zůstanete chráněná. Nevystavujte se zbytečnému riziku a buďte dole bez starostí.

Sport

Nenechte se omezit nepříjemnými pocity během sportovních aktivit:

  • plavání
  • jízda na kole
  • běh

Během sportovních aktivit jsou Vaše intimní partie vystaveny zátěži, která se může projevit oděrkami, zarudnutím, pálením nebo svěděním. Chlorovaná voda může také způsobit narušení poševní sliznice.

Hojení ran

Díky svým hojivým účinkům je produkt GYNELLA® Silver Foam vhodný jako podpora hojení lézí po porodu nebo císařském řezu.

Výhody GYNELLA® Silver Foam:

  • snadná aplikace
  • lehce roztíratelná pěna
  • ihned vytvoří ochranný film

Zdravotnický prostředek. Před jeho použitím si přečtěte příbalovou informaci.


Více informací o produktu najdete ZDE.

Hodnocení
14
avatar
Pavla
V minulosti mi již tato pěna byla doporučena mým lékařem kvůli těmto zmíněným problémům, ale nějak jsem se k tomuto produktu nakonec nedostala. Nyní když jsem měla šanci vyzkoušet, tak musím říct, že opravdu tento produkt pomáhá a je velmi příjemný při nanášení. Po pár dnech jsem se cítila příjemněji. Rozhodně budu Silver Foam používat i nadále, mohu opravdu doporučit.
klad jednoduchá aplikace
klad příjemná pěna
klad velikost lahvičky
klad šikovná pumpička
klad opravdu pomáhá
klad nic
příloha
avatar
Veronika
Měla jsem možnost vyzkoušet tuto vaginální pěnu a její použití je velmi snadné. Pěna se dobře aplikuje na partie a její nanesení je příjemné. Hned po nanesení ucítíte úlevu a pocit klidu. Jediné moje mínus které jsem za dobu testování zaznamenala je že nevidíte kolik pěny vám ještě schází a její balení by mohlo být za mě lehce větší. Úlevu jsem zaznamenala hned po prvním použití a po dvou týdnech se mu neměla žádné problémy ani podráždění či nějaké pálení. Pokožka nebyla začervenalá ani nijak podrážděná ba naopak zklidněná. Za mne tuto pěnu doporučuji a určitě jsi jí po dopotřebování koupím.
klad Zklidňující
klad Ihned účinkuje
klad Příjemná aplikace
klad Menší balení
klad Nevidíte kolik produktu vám schází
příloha
avatar
Ivana
Produkt Gynella Silver Foam se mi užíval příjemně. Má malé balení, které se vejde do každé kabelky. Má šikovné dávkování, které vydá množství ideální na jedno použití. Užívání je snadné, rychlé a pohodlné, stačí pěnu rozetřít na intimní partie do zaschnutí a nechat působit.
klad Příjemné užívání
klad Malé balení
klad Šikovný dávkovač
klad Příjemně chladivý pocit
klad Funkční
klad Ze začátku pocit lehkého mravenčení
příloha
avatar
Jana
Testovaný produkt mě příjemně překvapil. Aplikace je zcela jednoduchá, účinek téměř okamžitý. Po nanesení pěny je cítit úleva, místo svědění máte pocit svěžesti, obdobně jako po použití prostředku s tea tree či mentolem. Pěnu jsem vyzkoušela jednou, zatím se diskomfort, který se u mě projevu pálením či svěděním, nedostavil.
klad jednoduchá aplikace
klad okamžitá a dlouhotrvající úleva
klad pocit svěžesti
klad v případě obtíží mám k dispozici produkt, který opravdu funguje
klad popis v manuálu není příliš návodný, prostředek jsem proto užila intuitivně
příloha
avatar
Eva
Vulvo-vaginální pěna GYNELLA® Silver Foam mi pomohl se zbavit rychle vaginálních problémů. Po porodu to byla moje záchrana. Balení je menší, tak mě překvapilo, že dávkovač poskytne na jednu dávku větší množství pěny. Ale věřím, že je to nezbytné množství pro vyřešení problému.
klad Rychlý účinek
klad Cena
klad Balení
klad Nic
příloha
avatar
Gabriela
S tímto produktem jsem velice spokojená. Jako jediný na trhu mi poskytuje okamžitou úlevu od svědění a pálení při opakujících se zánětech. Aplikace je velice jednoduchá- jemnou pěnu vmasírujete do postižené oblasti, kde vytvoří ochranný film a příjemně chladí. Kladně hodnotím také praktické balení a díky tomu, že se pěna nemusí omývat si ji mohu aplikovat kdykoli a kdekoli. Mohu rozhodně doporučit.
klad Praktické balení vhodné i na cesty
klad Okamžitá úleva od svědění a pálení
klad Příjemně chladí
klad Nezanechává stopy na spodním prádle
klad Příjemná vůně
klad Vyšší pořizovací cena
klad Nevím kolik produktu v lahvičce zbývá
příloha
avatar
Žaneta
Velmi příjemné překvapení, pěna předčila mé očekávání. V těhotenství se potýkám s problémy jako je svědění, pálení a tato pěna mi zachránila zdravý rozum:)). Během prvního použití se dostavila značná uleva a během následujících tří dnů problémy zcela vymizely. Teď ještě uvidíme, jak hodně pomůže po porodu.
klad Malé komfortní balení
klad Rychlý účinek
klad Nejde vidět, kolik produktu zbývá
klad Při prvním použití "vyjede" hrozně moc produktu:)) další už ok
příloha
avatar
Alena
Pěna je krásně lehoučká a jemná, takže pokožku intimních partií zklidňuje a rozhodně zlepšuje a zmírňuje podráždění již po prvním použití. Po více použitích může sloužit i jako prevence a tak ji i používám. Naučila jsem se pěnu používat i po styku, kdy mohlo dojít k mikropodráždění oblasti.
klad Kabelová velikost
klad Jemné složení
klad Rychlý účinek
příloha
avatar
Monika
Produkt používám pár dní, ale již po první aplikaci jsem cítila velkou úlevu od nepříjemných pocitů, které se mi teď v přechodu začali objevovat. Určitě doporučuji všem ženám v tomto období života. A nejen v tomto. Určitě bych jej doporučila i těm které mají problémy třeba po koupání v chlorovaných bazénech nebo třeba rybníku.
klad malé diskrétní balení
klad okamžitá úleva
klad příjemná konzistence produktu
klad dobré složení
klad nemám co vytknout
příloha
avatar
Veronika
Gynella vaginální pěna mě velmi překvapila. Trpím na časté záněty.. i moje dcera měla problem,začaly jsme obě používat. Dcera okamžitý ústup a já taky.. spokojenost velká. Určitě zůstaneme obě věrné. Produkt který funguje jsme hledaly dlouho. Děkujeme za vaše výrobky
klad Účinnost
klad Složení
klad Dávkování
klad Praktické balení
klad Nemame žádné
příloha
avatar
Veronika
Vaginální pěna Gynella Silver Foam je skvělá při obtížích jako je svědění a pálení. Jednoduše se aplikuje, stačí protřepat a aplikovat malé množství na postižené místo. Svědění odezní do pár minut a celkové problémy do pár dní. Za sebe můžu tuto pěnu doporučit!
klad Balení
klad Aplikace
klad Působení
klad Vůně
příloha příloha
avatar
Linda
Zdravotnický přípravek mi vyhovuje. Líbí se mi že je to forma pěny jelikož gely mi nevyhovují. Účinkuje špičkově mykózy zmizely. Je příjemná , chladí a vstřebává. Nepálí a je příjemný na pokožku. Balení je tak akorát velké. Rozhodně v budoucnu ještě využiju tenhle přípravek.
klad chladí
klad nepálí
klad účinkuje
příloha
avatar
Martina
Gynella silver Foam předčil moje očekávání. V podobě lehké pěnu v balení do kabelky. Z počátku je produkt chladivý, tento pocit do pár minut odeznívá. Používala jsem při potížích i s antb. s po konzultaci s lékařem, který produtk určitě doporučil. Při diskomfortu funguje dobře, ulevuje do 2-3 dnů. Díky spokojenosti u pěny i za vyšší cenu zůstanu. je super.
klad bez chemie
klad Bez parfemace
klad uvítala bych větší balení
příloha
avatar
Věra
Silver Foam je malá lahvička s pěnou, která slibuje úlevu a klid v oblasti ženských genitáliích a opravdu musím potvrdit. Lahvička je malá a decentní, akorát do kabelky, takže není problém použít několikrát denně. Při prvním použití jsem byla maličko na rozpacích, ale vmasírovala jsem dle návodu a čekala co bude..vůbec nic a to je správné :-) Žádné štípaní, aplikace je snadná, pocit příjemný a opravdu přináší úleu od svědění a při diskomfortu. Pěna se lehce rozetře a vytvoří ochranný film, super produkt, lepší než bobule. Používala jsem 2 dny a jsem bez obtíží.
klad snadná aplikace
klad aplikátor samotný
klad velikost balení
klad lehce roztíratelná pěna
klad vytvoří ochranný film
klad neparfemace
klad nemám co vytknout
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel