Testerky, které trápí nepříjemné pocity v intimních partiích otestovaly GYNELLA Silver Foam. Jak byly spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
9x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 19. 6. 2022
do 27. 7. 2022

Gynella Silver Foam

Vhodný jako podpora léčby při akutních i opakujících vaginálních infekcí a mykóz spojených s příznaky:

 • svědění
 • pálení
 • začervenání
 • výtok
 • pálení

Sport

Během sportovních aktivit jsou Vaše intimní partie vystaveny zátěži, která se může projevit oděrkami, zarudnutím, pálením nebo svěděním. Chlorovaná voda může také způsobit narušení poševní sliznice.

 • plavání
 • jízda na kole
 • běh

Hojení ran

Díky svým hojivým účinkům je produkt GYNELLA® Silver Foam vhodný jako podpora hojení lézí po porodu nebo císařském řezu.

Výhody GYNELLA® Silver Foam

 •  snadná aplikace
 • lehce roztíratelná pěna
 • ihned vytvoří ochranný film


Více informací o produktu najdete ZDE.

Hodnocení
10
avatar
Barbora
Produkt mi byl doporučen gynekoložkou, proto jsem uvítala možnost zúčastnit se testování Gynella silver foam a přípravek si vyzkoušet. Obecně jsem velmi náchylná k vaginálním infekcím, obtíže mi způsobují i návštěvy koupališť a bazénů. Produkt jsem používala při projevech prvního podráždění a svědění. K mému překvapení působí poměrně rychle a díky němu k samotnému zánětu nedošlo. Použila jsem jej i preventivně po návštěvě koupaliště a rovněž jsem byla velmi spokojená.
klad Praktické balení
klad Stačí malé množství pěny.
klad Samotná konzistence pěny, která po nanesení nelepí, nemastí.
klad Nenašla jsem žádná negativa.
avatar
Olga
Gynella silver foam je jemná pěna která po vstřebá chladí a zklidní svědění. Jednoduché použití, přesné dávkování. Po použití odeznělo pálení a podráždění. Změnu jsem cítila hned a druhý den mě svědění netrápilo. Mám pocit že došlo ke zlepšení intimního prostředí.
klad Jednoduché použití
klad Na nic jsem nepřišla
avatar
Michaela
Produkt jsem začala používat při opakovaném HSV, pěna se aplikovala velmi snadno a ve výsledku byla velmi příjemná a dodala pocit svěžesti. Z hlediska účinnosti mi pomohla spolu s jiným zinkovým přípravkem k omezení a dalšímu šíření vyrážky do okolí. Produkt bych určitě doporučila taky aktivním ženám vyhledávající sportovní aktivity pro příjemný pocit pohodlí.
klad design
klad snadná aplikace
klad rychlé schnutí
klad osvěžení
klad bez parfumace
avatar
Kateřina
Nevěřila jsem, že mne dokáže zbavit nepříjemného svědění v intimních partií. Již po pár užívání jsem zaznamenala úlevu, která zklidnila partie i při neustálém koupání v teple vodě. Beru si ji na dovolenou a určitě pořídím další balení. Doporučuji, kdo má podobné problémy.
klad Malé baleni
klad Rychle účinky
klad Cena
příloha
avatar
Kristýna
Změna byla znát hned po prvním použití. Jediné malinké minus bylo to že po první 3 použití jsem měla pocit jakoby by obsahoval mentol ale trvalo to jen chvíli. Žádné svědění a výtok nebyl od té doby což jsem velice ráda a spokojená. Určitě doporučuji všem co trápí svědění či výtok.
klad Velmi
klad Pomaha hned
klad Vystačí na více jak měsíc používání
avatar
Jarka
Gynella silver foam se lehce aplikuje. Pěna se během chvilky krásně vstřebá a zanechá lehoučký film. Po nanesení pěny jsem cítila rychlou úlevu od nepříjemného pocitu pálení a svědění. Příjemný lehce chladivý pocit. Během 5 dnů svědění a pálení téměř odeznělo, ale úplně nevymizelo. Hlavně nedráždí a je bez parfemace. Balení pěny je velmi praktické a vejde se do kabelky. Doporučuji jako rychlou a zklidňující pomoc při pálení, svědění a zarudnutí v intimních partiích.
klad Snadná aplikace
klad Nedráždí
klad Balení se vejde do kabelky
klad Okamžitá pomoc
klad Účinkuje
klad Krásně chladí
klad Nemám nic
avatar
Radka
Produkt Silver Foam jsem obdržela teprve včera. Byla jsem příjemně překvapená, jak lehce se vstřebává a nezanechává "lepkavý" pocit. V letních dnech se bude skvěle hodit na cesty nebo osvěží po dlouhém dnu v kanceláři. Beru ji s sebou - lahvička se jednoduše vleze do kabelky :)
klad vleze se do kabelky
klad osvěží v horkých dnech
klad rychle se vstřebává, nelepí
klad cena produktu může být pro někoho odrazující
avatar
Aneta
Pěnu Gynella silver foam můžu jen doporučit. Pěna se dobře nanáší, má příjemnou konzistenci, 100% uleví od určitého diskomfortu v letních vedrech. Má skvělý chladivy efekt, pomáhá proti svědění. Je skvělá i na podráždění nebo začervenání i po holení.
klad Chladivy efekt
klad Baleni vhodné i do kabelky
klad Omezuje svědění
avatar
Veronika
Gynella silver foam je přesně výrobek, který jsem hledala. Problémů mám více, protože celý den sedím. Pěna má skvělou velikost, hezky se aplikuje a skutečně funguje. Po použití mám pocit svěžesti, protože je malinko větrový a při pravidelném používání (cca po týdnu) jsem se zbavila pálení a svědění.
klad Velikost balení
klad Účinek
klad Forma pěny
klad Cena
klad Pěna by mohla být hustší
klad Líbila by se mi lepší vůně
avatar
Jitka
Produkt je super, asi po 3 dnech aplikace jsem zaznamenala velké zlepšení a pozdeji i vymizení potíží (pocit pálení v intimní oblasti). Stačí opravdu jen malé množství, po chvilce pálení se účinek dostaví téměř okamžitě. Výrobek budu dále používat a ráda ho doporučím. Jsem moc spokojená.
klad Rychlý účinek
klad Vymizeni potíží
klad Nevoní.
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel