Otestujte zdarma GYNELLA® Silver Caps vaginální tobolky a podpořte své intimní zdraví

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
15
konec testování
16. 6. 2024

Lehce rozpustné gelové tobolky na zavádění. Podporují léčbu a hojení, řeší problémy. Ideální partner. Nezabírají téměř žádné místo, vejdou se do kabelky a dělají vše, co slíbí. 


GYNELLA® Silver Caps

Vhodné jako podpora léčby akutních i opakujících se vaginálních infekcí a mykóz. Vaginální tobolky GYNELLA Silver Caps jsou účinné proti bakteriím, kvasinkám i virům. Obsahují patentovanou sloučeninu TIAB®, která představuje novou „éru“ stříbra používaného k lékařským účelům. Díky stabilizaci stříbrných iontů mají stříbrné ionty vysokou antimikrobiální aktivitu.

Antimikrobiální efekt

Nanočástice stříbra ve formě iontů mají antibakteriální aktivitu. Tím neutralizují mikroby (kvasinky, bakterie a viry) v místě napadení a zároveň chrání před vstupem jiných mikroorganizmů z vnějšího prostředí.

Bariérový efekt

Napadené místo izoluje a pokryje ochranným filmem. Díky tomu se infekce nemůže šířit dál.

Hojivý efekt 

Podporujte přirozené hojení a regeneraci tkání. Díky svým hojivým účinkům je produkt GYNELLA Silver Caps doporučován i po operačních zákrocích, jako jsou konizace nebo hysterektomie, pro snazší hojení tkáně.


Léto

Vyhněte se nepříjemným pocitům v intimních partiích a předejděte vaginálním infekcím v letních měsících, kdy jsou Vaše intimní partie vystaveny neobvyklým vnějším vlivům, jako jsou mokré plavky, zapaření nebo nedostatečná hydratace a vaginální sliznice je tak náchylnější vůči vaginálním infekcím a mykózám. Díky patentované technologii TIAB® s antimikrobiálním účinkem zůstanete chráněná. Nevystavujte se zbytečnému riziku a buďte dole bez starostí


Sport

Nenechte se omezit nepříjemnými pocity během sportovních aktivit. Během sportovních aktivit jsou Vaše intimní partie vystaveny zátěži, která se může projevit oděrkami, zarudnutím, pálením nebo svěděním. Chlorovaná voda může také způsobit narušení poševní sliznice.

  • plavání
  • jízda na kole
  • běh.

Hojení ran

Díky svým hojivým účinkům je produkt GYNELLA Silver Caps doporučován i po operačních zákrocích, jako jsou konizace nebo hysterektomie, pro snazší hojení tkáně.

Výhody GYNELLA® Silver Caps

  • lehce rozpustné gelové tobolky
  • snadná aplikace bez pomoci aplikátoru
  • účinné proti 3 druhům patogenů (bakterie, kvasinky, viry).


Více informací o produktu najdete TADY.

Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel