Vybrané testerky vyzkoušely GYNELLA® Natal Ferti Gel, pomocníka k přirozenému oplodnění

image
otestováno
Počet recenzí
17
jak jste hodnotili
5
6x
4
8x
3
1x
2
2x
1
doporučuje
82 %
Testováno v období
od 8. 9. 2019
do 30. 11. 2019

GYNELLA® Natal Ferti Gel je vhodným pomocníkem při cestě k přirozenému oplodnění v první fázi pokusů o miminko. GYNELLA® Natal Ferti Gel není řešením neplodnosti, proto by si měli být oba partneři jistí, že přirozenému početí nebrání žádný zásadní problém, jako je nepřítomnost partnerových spermií či ženské gynekologické obtíže.

 

GYNELLA® Natal Ferti Gel pomáhá nejen ženám, ale i mužům!

 Problém s přirozeným početím potomka potkává čím dál více párů. Důvodů může být hned několik. Zvyšující se věková hranice párů, které se rozhodnou pro početí, životní styl i stres dnešní doby. Před tím, než je žena nucena vyhledat odbornou péči IVF center, může vyzkoušet něco, co jí může pomoci v pohodlí domova.

GYNELLA® Natal Ferti Gel je lubrikační gel pro páry, které se snaží otěhotnět. Působí nejen na poševní prostředí ženy a upravuje jeho pH, ale díky obsahu myo-inositolu dokáže stimulovat i spermie.

 

  • díky myo-inositolu dodává energii spermiím a zlepšuje jejich kvalitativní parametry
  • ovlivňuje životnost spermií díky iontům Ca a Mg
  • má antioxidační účinky
  • pomáhá udržet zásaditou hodnotu pH vhodnou pro přirozené početí
  • obsahuje kyselinu hyaluronovou, která přispívá k hydrataci intimních partií

 

Plánování!

Nejvhodnějším obdobím pro přirozené početí je ovulace. Během ovulace doporučujeme GYNELLA® Natal Ferti Gel užít 3x.

  • 3 dny před ovulací
  • První den ovulace
  • Jeden den po ovulaci

 

Aplikujte 5 minut před pohlavním stykem, okamžitý účinek.

 

Zkušenost lékaře:

Pacientka trpěla dlouhodobými gynekologickými potížemi, které jí přibližně po dobu 5ti let bránily v úspěšném otěhotnění. Po několika hormonálních léčbách a gynekologických operacích, které byly v rámci přirozeného otěhotnění neúspěšné, ji byl v říjnu 2018 doporučen GYNELLA® Natal Ferti Gel.

  1. 12. 2018 bylo v rámci pravidelného vyšetření prokázané těhotenství s předpokládaným datem porodu 8/2019.

MUDr. Ivan Mrázik

GYNELLA® Natal Ferti Gel je zdravotnický prostředek. Před jeho použitím si přečtěte příbalovou informaci. Zdravotnický prostředek není hrazený z prostředků veřejného zdravotního pojištění a je volně dostupný v lékárně.

 
Hodnocení
17
avatar
Eliška
S manželom sme sa pokúšali o bábätko 7 mesiacov a potom som skúsila Gynellu. Hneď v ten mesiac som otehotnela a dnes nám doma behá ročný syn. Takže v mojom prípade bola účinnosť extra rýchla. Konzistencia bola tiež príjemná a aplikácia maximálne pohodlná.
klad konzistencia
klad účinnosť
klad trochu vyššia cena
avatar
Irena
Testovala jsem Natal Ferti Gel protože se nám delší dobu nepodařilo přirozenou cestou otěhotnět. Gel se zavádí velmi jednoduše díky praktickým aplikátorům. Obsahuje 5 kusů v krabičce. Vhodné pro spoustu zen, akorát cena je bohužel vyssi, za tu cenu by jich tam mohlo být aspon vice. Ale jinak jsem byla spokojená gel byl příjemný a dobře se zavadel
klad Aplikace
klad Cena
avatar
Juliana
Měla jsem možnost testovat jedno balení GYNELLA® Natal Ferti Gel. S partnerem se o miminko pokoušíme 3 měsíce. Poslední 2 měsíce jsem používala GYNELLA® Natal Ferti Gel. A nyní jsem zjistila, že jsem těhotná. Aplikace tohoto speciálního lubrikačního gelu je velmi snadná/jednoduchá. Mohu tento produkt doporučit.
klad Praktické balení
klad jednoduchá aplikace
klad Vysoká cena
avatar
Jana
Bohužel nemohu potvrdit, že by zrovna nám k otěhotnění již pomohl, jinak je to ale velmi dobrý nápad jak pomoci spermiím k cíli, protože většina lidí je v dnešní době ve stresu, což rozhodně ke zdravému prostředí pro spermie ani kvalitě spermií nepomáhá. Složení tohoto gelu je velmi zajímavé a snad i účinné, jako lubrikant rozhodně funguje parádně.
klad Vzhled krabičky
klad Lubrikační vlastnosti
klad Složení
klad na první pokus nezabral ;)
avatar
Andrea
GYNELLA® Natal Ferti Gel je rozdělen do 6 tubiček ve formě lubrikačního gelu, aplikace je tak velmi snadná a rychlá. Také díky rozdělení do 6 aplikátorů nemusíte již řešit, zda jste gelu nepoužili příliš, nebo naopak málo. Nevýhodu vidím akorát v tom, že se musí aplikovat 5 minut před stykem, tudíž zapomeňte na nějakou spontánnost, ale pokud po miminku opravdu tolik toužíte, i toto hravě snesete. Aplikace se doporučuje 3 dny před ovulací, první den ovulace a den po ovulaci. Nám se bohužel miminko počít i přes to nepovedlo, ale jsem moc ráda za zkušenost!
klad Aplikátor
klad Snadná aplikace
klad Nutnost aplikace 5 minut před stykem
avatar
Jana
Jednoduchá, pohodlná aplikace, akorát u mě se ještě pozitivní výsledek neobjevil. Gel je bez vůně a je v praktických tubách už předem nadávkovaný. Koupím si určitě ještě minimálně 1-2 balení a zkusím to znovu než to začnu řešit s doktory...snažíme se teprve chvíli, tak třeba je ještě brzo a taky se dočkám :) Cena je sice poměrně vyšší, ale za 2 čárky na testu to určitě stojí :)
klad aplikace
klad velikost balení
klad cena
avatar
Jana
Natal Ferti gel má konzistenci odpovídající dobrému lubrikačnímu gelu, některé typy gelů mi vyloženě vadí, ale tento je ten "správný", který dobře plní svůj účel a nedrhne, není po jeho použití žádný nepříjemný pocit. Nezaznamenali jsme ani žádnou alergickou nebo nepříjemnou reakci. Gel za mě super, ale co mě osobně moc nevyhovuje je aplikátor, který se musí po aplikaci držet kompletně stisknutý při vyndávání, aby se gel nenasál zpět do aplikátoru nebo hůře - aplikátor se nepřisál někam, kam nemá. Ocenila bych tedy například aplikátor na principu injekční stříkačky - s pístem. Bohužel u nás gel na první pokus nepomohl k pozitivnímu těhotenskému testu a tak budeme zkoušet dál při následujícím cyklu díky balení po 6 kusech.
klad Struktura gelu
klad Velikost balení
klad Aplikátor
avatar
Lucie
GYNELLA® Natal Ferti Gel je super pomocník při snaze o otěhotnění. Je to v podstatě lubrigační gel, měl by vytvářet dobré prostředí pro spermie a pomáhá udržet správné pH. Používá se v době ovulace. Musím říct, že gel byl na použití příjemný, aplikátor je opravdu praktický, ale nám bohužel nepomohl.
klad Celá ampulka je jako super aplikátor, snadno se používá
klad Bohužel nepomohl
avatar
Jana
Testovali jsme s přítelem hned jak testování gynella přišla. Ale bohužel zatím bez úspěšného přirozeného otěhotnění. Takže nemůže zatím kladně ohodnotit tento výrobek, který mi byl poslán k testování. Ještě budeme zkoušet tento měsíc, výrobek jsem si ještě objednala. Tak snad se nam poštěstí
klad Super pouziti
klad Zatím bez uspechu
avatar
Martina
GYNELLA® Natal Ferti Gel k lepsimu poceti me nezaujal, konzistence bezna, bez vune, ucinek za nas zadny, aspon aplikace byla v poradku a nic nepalilo a nebolelo, cekala jsme alespon nejake zvlastnosti a bohuzel nic, jako lubrigacni gel to neni spatne,ale jinak nic moc
klad nic
klad nic moc
avatar
Marie
Tento produkt mi byl na první pohled sympatický. Pokouším se otěhotnět podruhé (poprvé to trvalo 5let), tudíž zkouším, co se dá. Líbí se mi balení a jednotlivé aplikátory, které se snadno zavádí. Na konci září jsme tento gel zkoušeli, otěhotněla jsem, bohůžel se ale jednalo o zamlklé těhotenství, tudíž to opět nevyšlo, jsem ale přesvědčená, že mi k otěhotnění tento přípravek pomohl.
klad balení
klad aplikátory
klad složení
klad vyšší cena
klad mohlo by jich být v balení více
příloha
avatar
Alena
Natal ferti Gel je velmi dobry vyrobek.Jsem velmi ráda, ze jsme ho mohli vyzkoušet.Vysledek budeme vedet ale az nekdy v pristim tydnu, takze úcinnost zhodnotit jeste nemohu.Moc chvalim zpusob baleni.Je velmi prakticke - jedna davka = jedna aplikace gelu.Zpusob aplikace je velmi jednoduchy a komfortni.Konzistence gelu je tak akorat- ani příliš tuhý a ani příliš vodovy.gel mohu jen doporucit.Ted uz budeme cekat uz jen na vysledek.
klad Prakticke baleni
klad Konzistence gelu
klad Jednotlivě tubicky gelu bych ještě zabalila do igelitu nebo papiroveho baleni
příloha
avatar
Petra
Při testování jsem uvítala jednoduchou aplikaci díky aplikatoru. Mě osobně gel nijak nevadil, jen partner po styku vnímal na svém přirození lepkavou konzistenci a nebylo mu to moc příjemné. Tento cyklus se nám nepodařilo otěhotnět, ale určitě budeme i nadále Gynellu při styku používat a doufat v otěhotnění.
klad Jednoduchý aplikátor
klad Lepkavá konzistence
avatar
jarmila
testovala jsem GYNELLA® Natal Ferti Gel z důvodu, že se nám dlouhodobě nepodařilo přirozenou cestou otěhotnět. gel se snadno zavádí díky praktickým aplikátorům (5ks v krabičce), bohužel jediným negativem tohoto výrobku může být vysoká pořizovací cena.
klad balení gelu
klad cena
avatar
Věra
GYNELLA® Natal Ferti Gel byl pro mě absolutně novým přípravkem. Balení obsahuje šest aplikátorů s vaginálním gelem. Aplikátor se snadno otevírá a pohodlně aplikuje. Gel je příjemný. Po aplikaci nenastala žádná alergická reakce. Celkový pocit z gelu je velice příjemný. Co se týká početí, budu muset zkoušet víckrát a rozhodla jsem se zakoupit ještě další balení, protože gel je příjemný a jeho složením významně ovlivňuje šanci na otěhotnění a velmi mě zaujal. Děkuji za motnost testovat!
klad snadná aplikace
klad příjemný
klad složení podporující početí
klad nic
avatar
Radka
Z produktu Gynella Natal Ferti Gel jsem velmi nadšená. Opravdu jednoduchá aplikace produktu. Myslím, že produkt je bezpečný pro většinu žen. Opravdu se nemusíte bát. Myslím, že toto téma je velmi citlivé pro každý pár. Ale s tímto produktem věříme, že vše dobře dopadne.
klad jednoduchá aplikace produktu
klad žádné vedlejší účinky
klad nemám nic co bych vytkla
avatar
lucie
u tohoto gelu hlavně oceňuji jeho snadnost aplikce pomocí praktických jednorázových aplikátorů. a zatím jediným negativem výrobku je jeho vysoká pořizovací cena, což může od nákupu spíše odrazovat. rozhodně ale může alespoň vyzkoušení výrobku doporučit.
klad balení
klad aplikátory
klad cena
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel