Budou naše testerky s GYNELLA® Flora „dole bez starostí”? Těšíme se na jejich recenze

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotili
5
7x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 20. 8. 2023
do 24. 9. 2023

Máte trable s Vaší mikroflórou? Pokud se už nechcete podřizovat problémům „tam dole”, přidejte se mezi naše testerky. Vaginální čípky GYNELLA Flora se snesou s antikoncepcí, antibiotiky i hektickým životním stylem a my hledáme ženy, které už nebaví opakující se nebo chronické infekce, oslabená vaginální imunita ani vyčerpávající hormonální houpačka. Pokud užíváte léky, které vám tyto trable způsobují, je pro nás vaše zkušenost s čípky GYNELLA® Flora ještě cennější.

GYNELLA® Flora

Zdravotnický prostředek GYNELLA® Flora obsahuje 3 typy stabilních inaktivovaných (tyndalizovaných) laktobacilů – Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei a Lactobacillus reuteri:

  • Pomáhá obnovit poškozenou vaginální mikroflóru v důsledku infekce, zánětu nebo jiných vnějších faktorů jako např. nepřátelské nastavení vůči přirozeným laktobacilům, hormonální výkyvy, užívání antikoncepce či antibiotik atd.

  • Při dlouhodobém užívání podporuje obranyschopnost (zvýšení imunity) vaginálního epitelu.

Vhodný pro ženy:

  • s opakujícími a chronickými infekcemi,

  • s hormonálními výkyvy,

  • se sníženou vaginální imunitou, užívající antikoncepci, antibiotika či jinou medikaci ovlivňující vaginální mikroflóru,

  • s vaginálním dyskomfortem.

Výhody GYNELLA® Flora:

  • Vhodné i pro ženy s oslabenou imunitou (trpící např. autoimunitním onemocněním, laktobacilózou nebo podstupující chemoterapii).

  • Žádná rezistence na antibiotika.

  • Vaginální čípky s dobrou rozpustností a jednoduchou aplikací.


Více informací najdete TADY.


Hodnocení
8
avatar
Eva
Velmi snadné použití a opravdový účinek již po týdnu užívání každý večer po dobu deseti dnů. Používala jsem na noc sloupovou vložku, abych zabránila znečištění spodního prádla se zbytku rozpuštěného čípku. Díky užívání čípků se u mě eliminoval nepříjemný výtok a častá bolest v podbřišku. Velmi ráda doporučuji.
klad Snadné zavedení
příloha
avatar
Veronika
Čípky Gynella Flora mi naprosto vyhovují. Pomohli mi při zánětu močového měchýře, po čtvrtém čípku jsem pocítila úlevu. Konzistence čípku je tuhá a snadno se zavádí. Používám na noc. Jsem ráda, že jsem se vyhla antibiotikům. Čípky Gynella Flora je moje záchrana. Doporučuji!
klad snadno se zavádí
klad rychlá úleva
klad nic
příloha
avatar
Kateřina
Čípky se snadno zavádí, nemusela jsem je teď v létě ani uchovávat v chladu. Sice jako všechna vaginální probiotika ráno lehce zašpiní spodní prádlo, ale na to existují dvě řešení - slipová vložka nebo pračka :-) Gynekologické problémy, se kterými jsem testování zahajovala, po 10 dnech užívání úplně vymizely. Takže za mě super. Příště si je koupím, až budu zase brát ATB, protože probiotika určená na trávicí trakt ženským obtížím fakt nikdy nezabránila.
klad Složení
klad Snadná aplikace
klad Účinnost
klad Špiní prádlo (ale nejde o nic hrozného)
příloha příloha
avatar
Michaela
Gynella obsahuje 10 čípků, které jsou baleny samostatně v blistru. Čípky je nejvhodnější zavádět na noc. Čípky neštípou, nepálí a nedráždí. Vůbec o nich nevíte. Zavádí se po dobu 10 dnů, aby byl účinek dostačující . Určitě doporučuji i těm, kteří třeba trpí na záněty, mykózy, infekce
klad Baleni
klad Prakticnost
klad Konzistence
příloha
avatar
Aneta
Po užívání antibiotik se u mě objevilo nepříjemné svědění a pálení v poševní oblasti, proto jsem začala používat čípky Gynella Flora. Potíže ustoupily po použití 5 čípku. Co bych vytkla je, že se čípky docela těžce vytahují z obalu, ve kterém jsou uloženy.
klad rychlá úleva od nepříjemných pocitů
klad ideální velikost čípků
klad chybí aplikátor
příloha
avatar
Silvie
Čípky Gynella Flora jsou dostatečně tuhé, takže se dobře zavádějí, jejich velikost je ideální. Mívám opakované záněty, takže nedokážu posoudit, jak moc jsou dlouhodobě účinné, ale už třetí den jsem cítila úlevu od svědění a suchost, takže za mě spokojenost.
klad Fungují
příloha
avatar
Andrea
Již jsem vyzkoušela několik produktů na upravení mikroflory, ale Gynella Flora mi opravdu pomohly. Zavádějí se na noc po dobu 10 dnů. Už po dvou aplikacích ustalo svědění a pálení, po deseti jsem již zcela bez problémů. Plánuji koupit další balení a preventivně používat několikrát do roka.
klad ustaly problémy
příloha
avatar
Soňa
Čípky Gynella Flora jsem zkoušela s nízkým očekáváním, protože pár takových produktů mám již za sebou a než výsledku. O to více mě překvapil výsledek! Dlouhodobě trpím na problémy, které nemají lékařské odůvodnění. Nyní se mé problémy zmírnily, což je velká úleva.
klad Malá velikost čípků
klad Nenašla jsem nic, co by mi vadilo
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel