Jak jsou naše testerky spokojené s GYNELLA® Flora? A jsou „dole bez starostí”? Podívejte se na jejich recenze

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotili
5
13x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 20. 8. 2023
do 24. 9. 2023

Máte trable s Vaší mikroflórou? Pokud se už nechcete podřizovat problémům „tam dole”, přidejte se mezi naše testerky. Vaginální čípky GYNELLA Flora se snesou s antikoncepcí, antibiotiky i hektickým životním stylem a my hledáme ženy, které už nebaví opakující se nebo chronické infekce, oslabená vaginální imunita ani vyčerpávající hormonální houpačka. Pokud užíváte léky, které vám tyto trable způsobují, je pro nás vaše zkušenost s čípky GYNELLA® Flora ještě cennější.

GYNELLA® Flora

Zdravotnický prostředek GYNELLA® Flora obsahuje 3 typy stabilních inaktivovaných (tyndalizovaných) laktobacilů – Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei a Lactobacillus reuteri:

  • Pomáhá obnovit poškozenou vaginální mikroflóru v důsledku infekce, zánětu nebo jiných vnějších faktorů jako např. nepřátelské nastavení vůči přirozeným laktobacilům, hormonální výkyvy, užívání antikoncepce či antibiotik atd.

  • Při dlouhodobém užívání podporuje obranyschopnost (zvýšení imunity) vaginálního epitelu.

Vhodný pro ženy:

  • s opakujícími a chronickými infekcemi,

  • s hormonálními výkyvy,

  • se sníženou vaginální imunitou, užívající antikoncepci, antibiotika či jinou medikaci ovlivňující vaginální mikroflóru,

  • s vaginálním dyskomfortem.

Výhody GYNELLA® Flora:

  • Vhodné i pro ženy s oslabenou imunitou (trpící např. autoimunitním onemocněním, laktobacilózou nebo podstupující chemoterapii).

  • Žádná rezistence na antibiotika.

  • Vaginální čípky s dobrou rozpustností a jednoduchou aplikací.


Více informací najdete TADY.


Hodnocení
14
avatar
Denisa
Od prvního dne kdy jsem začala používat gynella Flora byla vidět změna, čípky jsme nasadila hned a zrovna když mi začínal zánět a nepříjemné svědění začali hned druhý den fungovat. Zánět se mi nerozjel a cítila sem úlevu, tyto čípky bych doporučila ženám i jako prevenci, protože to je potřeba. Čípky se dobře zavádí asi jako klasický čípky jsou bez nějakého zápachu a v balení jich je dost, postačí na začínající problém. Js ráda že jsem měla tu šanci je zkusit a protože určitě doporučuji. Cena se mi přiměřená ke kvalitě.
klad Složení čípku
klad Nic
příloha
avatar
Ildikó
Měla jsem možnost testovat vaginální čípky Gynella Flora. Balení obsahuje 10 čípek. Stimuluje přirozenou vaginální imunitní obranyschopnost. Kvůli zánětu jsem začala používat. Má se použít celý balíček, což znamená 10 dní po sobě, každý den jeden čípek. Po užívání týdnů jsem se cítila líp. Snadné použití. Určitě doporučuji.
klad Snadné použití
klad Účinnost
klad Nic
příloha
avatar
Lucie
Čípky jsem vyzkoušela po problémech, které se objevily při koupání v přírodním jezírku. Čípky se lehce zavádí a nepoznáte, že je máte. Nemají žádnou vůni. Rozpouští se během noci, je třeba si vzít vložku, ale nedělají moc "nepořádku". Již cca po dvou aplikacích jsem pocítila úlevu a ústup problémů. Čípky určitě doporučuji nasadit již při prvním náznaku problému, určitě se mohou použít i preventivně. Nevím, zda pomohou na závažné či vleklé problémy. Mne se jeví spíš jako prevence nebo nasadit, hned s ATB, nebo hned při počátku.
klad Lehce se zavádí
klad Rozpouští se ne moc brzy, ne dlouho
klad Bez vůně
klad Vysoká cena
příloha příloha
avatar
Pavlina
Čípky mají dobrou konzistenci, jsou tvrdší a dobre se zavádí,hur se dostávají z obalu..ale to není až takové minus..měla jsem problemy s vytokem a svěděním a problemy ustoupily..rozhodne doporucuji jako prevenci při začínajících problémech než se Vam problem rozjede
klad Reší počínající problemy
klad Dobra konzistence
klad Staci opravdu brat jen deset dnu
klad Hur semi vyndavali z obalu
příloha
avatar
Lucie
S tímto produktem jsem velmi spokojená. Čípky nejsou velké, snadno se zavádí, nedráždí pokožku a po deseti dnech aplikace každý večer se mi dost zmírnily mé dlouhodobé obtíže - každodenní výtoky, kterých se nemůžu zbavit a občasné svědění. Určitě chci koupit znovu a kůru zopakovat pro větší účinek.
klad Čípky se snadno zavádí
klad Zmírnění výtoku a svědění
příloha příloha
avatar
Marina
Gynella Flora je naprosto skvělý parťák na těžké období strávené s vaginálními problémy - vždy musí být součástí mé kabelky. Pomáhá rychle, čípek má dobrou konzistenci a není moc veliký, takže si ho člověk může jednoduše zavést kdekoliv. Skvělé je, že pomáhá na více problémů a nezaměřuje se jen na jeden, protože jednou to svědí, podruhé pálí.. a čípky pomáhají na vše.
klad rychlý nástup pomoci
klad příjemná konzistence
klad člověk si při použití musí vzít vložku - více vytéká
příloha
avatar
Eva
Velmi snadné použití a opravdový účinek již po týdnu užívání každý večer po dobu deseti dnů. Používala jsem na noc sloupovou vložku, abych zabránila znečištění spodního prádla se zbytku rozpuštěného čípku. Díky užívání čípků se u mě eliminoval nepříjemný výtok a častá bolest v podbřišku. Velmi ráda doporučuji.
klad Snadné zavedení
příloha
avatar
Veronika
Čípky Gynella Flora mi naprosto vyhovují. Pomohli mi při zánětu močového měchýře, po čtvrtém čípku jsem pocítila úlevu. Konzistence čípku je tuhá a snadno se zavádí. Používám na noc. Jsem ráda, že jsem se vyhla antibiotikům. Čípky Gynella Flora je moje záchrana. Doporučuji!
klad snadno se zavádí
klad rychlá úleva
klad nic
příloha
avatar
Kateřina
Čípky se snadno zavádí, nemusela jsem je teď v létě ani uchovávat v chladu. Sice jako všechna vaginální probiotika ráno lehce zašpiní spodní prádlo, ale na to existují dvě řešení - slipová vložka nebo pračka :-) Gynekologické problémy, se kterými jsem testování zahajovala, po 10 dnech užívání úplně vymizely. Takže za mě super. Příště si je koupím, až budu zase brát ATB, protože probiotika určená na trávicí trakt ženským obtížím fakt nikdy nezabránila.
klad Složení
klad Snadná aplikace
klad Účinnost
klad Špiní prádlo (ale nejde o nic hrozného)
příloha příloha
avatar
Michaela
Gynella obsahuje 10 čípků, které jsou baleny samostatně v blistru. Čípky je nejvhodnější zavádět na noc. Čípky neštípou, nepálí a nedráždí. Vůbec o nich nevíte. Zavádí se po dobu 10 dnů, aby byl účinek dostačující . Určitě doporučuji i těm, kteří třeba trpí na záněty, mykózy, infekce
klad Baleni
klad Prakticnost
klad Konzistence
příloha
avatar
Aneta
Po užívání antibiotik se u mě objevilo nepříjemné svědění a pálení v poševní oblasti, proto jsem začala používat čípky Gynella Flora. Potíže ustoupily po použití 5 čípku. Co bych vytkla je, že se čípky docela těžce vytahují z obalu, ve kterém jsou uloženy.
klad rychlá úleva od nepříjemných pocitů
klad ideální velikost čípků
klad chybí aplikátor
příloha
avatar
Silvie
Čípky Gynella Flora jsou dostatečně tuhé, takže se dobře zavádějí, jejich velikost je ideální. Mívám opakované záněty, takže nedokážu posoudit, jak moc jsou dlouhodobě účinné, ale už třetí den jsem cítila úlevu od svědění a suchost, takže za mě spokojenost.
klad Fungují
příloha
avatar
Andrea
Již jsem vyzkoušela několik produktů na upravení mikroflory, ale Gynella Flora mi opravdu pomohly. Zavádějí se na noc po dobu 10 dnů. Už po dvou aplikacích ustalo svědění a pálení, po deseti jsem již zcela bez problémů. Plánuji koupit další balení a preventivně používat několikrát do roka.
klad ustaly problémy
příloha
avatar
Soňa
Čípky Gynella Flora jsem zkoušela s nízkým očekáváním, protože pár takových produktů mám již za sebou a než výsledku. O to více mě překvapil výsledek! Dlouhodobě trpím na problémy, které nemají lékařské odůvodnění. Nyní se mé problémy zmírnily, což je velká úleva.
klad Malá velikost čípků
klad Nenašla jsem nic, co by mi vadilo
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel