Naše testerky vyzkoušely balíček produktů GYNELLA® Flora a GYNELLA® Cystilab. A jak to dopadlo?

image
otestováno
Počet recenzí
26
jak jste hodnotili
5
23x
4
1x
3
2
2x
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 14. 5. 2023
do 11. 6. 2023

GYNELLA® Flora vaginální čípky 

Zdravotnický prostředek GYNELLA® Flora obsahuje 3 typy stabilních inaktivovaných (tyndalizovaných) laktobacilů – Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei a Lactobacillus reuteri:   

 • Pomáhá obnovit poškozenou vaginální mikroflóru v důsledku infekce, zánětu nebo jiných vnějších faktorů jako např. nepřátelské nastavení vůči přirozeným laktobacilům, hormonální výkyvy, užívání antikoncepce či antibiotik atd.
 • Při dlouhodobém užívání podporuje obranyschopnost (zvýšení imunity) vaginálního epitelu.   

Vhodný pro ženy:    

 • s opakujícími a chronickými infekcemi,
 • s hormonálními výkyvy,
 • se sníženou vaginální imunitou, užívající antikoncepci, antibiotika či jinou medikaci ovlivňující vaginální mikroflóru,
 • s vaginálním dyskomfortem.

Výhody GYNELLA® Flora:

 • Vhodné i pro ženy s oslabenou imunitou (trpící např. autoimunitním onemocněním, laktobacilózou nebo podstupující chemoterapii).
 • Žádná rezistence na antibiotika.

Vaginální čípky s dobrou rozpustností a jednoduchou aplikací.

Více informací o produktu najdete TADY.


Doplněk stravy GYNELLA® Cystilab   

GYNELLA® Cystilab je doplněk stravy se sladidly obsahující synergickou kombinaci probiotik, D-manózy, brusinek, borůvkové šťávy a Echinacea purpurea (L.) Moench (třapatky nachové).  cystilab_sacek_3D_CZ.png

 • Obsahuje laktobacily ve vysoké koncentraci 3 miliardy CFU ve 3 dávkách. Lactobacillus je tělu vlastní bakterie, která osidluje zdravé tkáně (například prostředí střeva, pochvy atd.)
 • D-manóza se prakticky nemetabolizuje, vylučuje se ledvinami do močového měchýře a odtud dále do močových cest. Každá dávka intenzivní péče (3 sáčky) obsahuje 3 000 mg D-manózy
 • Brusinkový extrakt podporuje přirozenou imunitu. Navíc doplňuje synergicky sílu ostatních složek.
 • Borůvková šťáva působí jako silný antioxidant, chrání buňky před volnými radikály.

*Extrakt z Echinacea podporuje zdraví a normální funkci močových cest. Podílí se také na podpoře přirozené obranyschopnosti organismu.

Jaké jsou výhody GYNELLA® Cystilab?

 • Obsahuje synergickou kombinaci brusinek, probiotik a D-manózy.
 • Extrakt z Echinacea má pozitivní vliv na zdraví a normální funkci močových cest.
 • Extrakt z brusinek podporuje přirozenou imunitu.
 • Obsahuje až 3 miliardy CFU laktobacilů v denní dávce.
 • Inovativní sáček T-WIN zabraňuje vzájemnému působení všech složek.
 • Podpora imunity po léčbě antibiotiky.
 • Vhodné i pro těhotné a kojící ženy.
 • Dokonalá ochrana a stabilita

T-WIN (2 oddělené části), které zabraňují vzájemnému působení obsažených složek. Tím je zajištěna dokonalá stabilita všech složek a vysoká životaschopnost obsažených laktobacilů.

Dávkování:

 • K podpoře fyziologického stavu: 1 sáček denně po dobu 10 dní za měsíc.
 • Intenzivní péče: 3 sáčky denně po dobu prvních 2 dnů, poté 2 sáčky denně (třetí a čtvrtý den).
 • Nejlépe večer před spaním nebo ráno na prázdný žaludek a prázdný močový měchýř.

j.png

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
26
avatar
Sára
Balení obsahuje 10 sáčků, které se rozpouští ve vodě. Chuťově jsou dobré, obsahují sladidla. Používala jsem balení jako doplněk stravy, protože na záněty močových cest trpím hodně. Vždy mi pomáhaly zejména brusinky a ty toto balení obsahuje, takže za mě určitě super.
klad Dobrá chuť
klad Pomáhá
příloha
avatar
Sára
Gynella obsahuje 10 čípků, které jsou zabaleny samostatně. Čípky se zavádí na noc, nijak neštípou ani nepálí. Zavádí se po dobu 10 dnů, aby byl efekt 100%. Mně osobně pomohly moc. Určitě doporučuji i těm, kteří třeba trpí na záněty, mykózy, infekce atd.
klad Příjemná
klad Snadné používání
příloha
avatar
Michaela
Začala jsem užívat při užívání antibiotik na zánět v těle a pociťovala jsem i začínající urologické potíže. Mohu opravdu potvrdit,že pomáhá. Jediné minus u mě je asi to, že je opravdu dražší. Užívala jsem večer před spaním, jednoduše se namíchá, skvělý obal/balení, příjemná chuť.
klad Účinkuje
klad Snadná příprava
klad Příjemná chuť
klad Složení
příloha
avatar
Michaela
GYNELLA® Flora jsem užívala už podruhé a opravdu se po nich uleví a cítím se podstatně lépe. Jsou téměř bezezbytkové a s případnými zbytky není problém, oproti jiným co jsem užívala a následně nemohla vyprat ani ze spodního prádla. V době užívání GYNELLA® Flora jsem dobrala antibiotika a tedy složení i účinek oceňuji velice pozitivně. Mohu jen doporučit.
klad Účinek
klad Nešpiní
klad Žádné
příloha
avatar
Veronika
Gynella Flora je balení deseti čípků. Jednotlivé čípky jsou baleny po jednom, snadno se vybalují a drží hezky tvar, nedrolí se. Aplikuje se snadno, jen je lepší, aby se aplikoval večer, aby dobře držel uvnitř. Obsahuje tři druhy laktobacilů, které pomáhají obnovit přirozenou obranyschopnost.
klad 3 druhy laktobacilů
klad Zlepšují vaginální obranyschopnost
klad Snadná aplikace
příloha příloha
avatar
Markéta
Gynella Flora jsou čípky, které už budu mit vždy ve sve lékárničce. Snadno se zavádí, jsou poměrně malé a libi se ki konzistence ( některé čípky se mi dříve takřka rozpustili v rukách, jiné jsem zase cítila dlouho nerozpuštěné). Užívala jsem je společně s Gynella Cystilab. Čípky mi poskytly úlevu od svědění a hlavně od suchosti, kterou v určitě části cyklu mívám. Zkusila jsem při nepříjemném svědění a suchosti použít čípek na potření sliznice a poté ho zavést - úleva byla opravdu velmi rychlá. Jsem velmi spokojená, děkuju!!!
klad Velmi rychlá úleva pri mirnem svědění i suchosti
klad Snadné zavádění
klad Rozpouští se jak maji ( ne brzy, ne dlouho)
klad Poměrně malé ale účinné
klad Složení
klad Pri rozdělávání mi šlo několik čípku hur vyndat z obalu.
příloha
avatar
Markéta
Gynella Cystilab jsem začala užívat každé ráno. Bylo to v druhe pulce cyklu, kdy se mi častěji objevují mírné nepříjemné problémy. V prvnich 4-5dnech jsem si nevšimla změny. Následující dny jsem se začala cítit lépe, nemohu však jisté tvrdit, že zlepšení způsobilo užívání. Domnívám se ovšem, že snízilo intenzitou obtíží, a jsem zvědavá zda budu pristi cyklus vnimat jinak, když již budu mit porovnání. Napoj mi chutná, je jednoduchý na přípravu
klad Výborná chuť
klad Lehká příprava
klad Snížení intenzity obtíží
klad Skvělé vypracovaný popis doplňku stravy
klad Těžko se mi hodnotí účinek objektivně
příloha příloha
avatar
Martina
GYNELLA® Cystilab me neurazilo ani nezaujalo, u me s ebohuzel nedostavil zadny wow efekt, zadna zmena se bohuzel nekonala, zadne zlepseni, zadne ustoupeni obtizi, na me nejak nefungoval, bohuzel, za me trosku zklamani,ale treba to na me bylo slabe,bohuzel nemohu rict ze by mi jakkoliv pomohl
klad obal
klad zadna ucinnost
příloha
avatar
Martina
GYNELLA® Flora vaginální čípky mi vyhovaly rychle se rozpoustely, neprekazely nepalily, avsak zadny pozitivni ucinek se bohuzel nedostavil, zadna uleva se nedostavila, ustup potizizi proste u me bez jakehokoliv ucinku, coz je skoda, tudiz objektivne nemohu posoudit jak moc ucinkuji, protoze v mem pripade vubec
klad rozpustnost
klad zadny ucinek
příloha
avatar
Martina
Oceňuji balení po jednotlivých sáčcích, příprava nápoje je velmi snadná, jen se musí důkladně rozmíchat, chuť je vynikající, výrobek mi značně pomohl při nastupujících obtížích močových cest. Ovšem při použití 3 ks denně při intenzivní kůře máte celé balení pouze na 3 dny a to je pro mě trošku cenově nevýhodné.
klad Vynikající chuť
klad Snadné použití
klad Začínající obtíže ustoupily
klad Trošku vyšší cena
příloha
avatar
Martina
Gynella čípky jsou naprostý poklad. Použila jsem při prvních příznacích intimního nepohodlí a kvasinkové infekce a obtíže vymizely. S rozjetou infekcí zkušenost nemám, ale věřím, že po užití antimykotika pomůžou čípky s obnovou poševní rovnováhy. Čípky skladuji v lednici, mají tak tužší konzistenci a lépe se zavádí. Manipulace s nimi je velmi příjemná. Otevření čípku z obalu taktéž není problém. Velice příjemné také je, že k ochraně spodního prádla od zbytků rozpuštěného čípku stačí intimka. Jem s výrobkem velice spokojená.
klad Snadná manipulace
klad brzké vymizení obtíží ( při prvních příznacích)
klad pohodlné jednotlivé balení
příloha
avatar
Veronika
Gynella Cystilab obsahuje živé laktobacily s probiotiky. Tuto složku považuji za základ pro zdravé tělo. Dále obsahuje výtažek z brusinek, které užívám vždy, když mám problém s močovými cestami. Navíc obsahuje ještě výtažek z echinacei a třapatky nachové. Příprava je velmi snadná, oba sáčky roztřihnu a vysypu do sklenice s vodou a rozmíchám. Chuť je lahodná, akorát sladká. Jedinou nevýhodu vidím v užívání. Jsem zvyklá doplňky užívat po snídani. Cystilab je vhodné užívat buď před snídaní a nebo před spaním s prázdným močovým měchýřem. Po ránu sladké vůbec němůžu, to se mi dělá špatně. Takže užívám před spaním, kdy pít sladké těsně před spaním mi taktéž nepřijde ideální, ale chápu, že je to z důvodu, aby cystilab mohl v močových cestách co nejdéle působit.
klad Obsahuje živé laktobacily s probiotiky
klad Osahuje výtažek z červené brusinky
klad Obsahuje výtažek z echinacei a třapatky nachové
klad Snadná příprava
klad Lahodná chuť
klad Užívání hned po ránu nebo těsně před spaním
příloha příloha
avatar
Dana
Gynella Cystilab je přírodní doplněk stravy, který se rozpouští v 180 ml vody. Musí se pořádně zamíchat, aby ve sklenici nezbyl nevyužitý zbytek. Na můj vkus by nemusel být tak sladký. Balení je praktické, na každé použití nový sáček. Lehce se vejde do kabelky, takže může být jako rychlá pomoc vždy připraven.
klad Přírodní složení
klad Rychlá příprava
klad Dobrá rozpustnost
klad Balení po jednom
klad Sladká chuť
příloha příloha
avatar
Dana
Čípky Gynella Flora velmi rychle ulevily od svědění a nepříjemném špinění po skončení menstruace. Jsou baleny po jednom kuse, lehce se zavádějí a dobře se rozpouštějí. Navíc jsou relativně malé, takže člověk nemá nepříjemný pocit cizího tělesa. Ráda doporučuji ostatním ženám.
klad Jednoduché zavádění
klad Praktický obal
klad Rychlá úleva
klad Nic
příloha
avatar
Michaela
Čípky jsem začala používat jako doplňkový produkt k rychlejšímu zotavení od mykózy a následně i jako prevenci před návratem zánětu a jiných obtíží. Velmi oceňuji, že na rozdíl od jiných značek, tyto čípky nezanechávaly po sobě příliš skvrn na prádle.
klad design balení
klad velikost čípků
klad snadná aplikace
klad účinek
klad nešpiní prádlo
klad kvalitní prevence
klad nic
příloha
avatar
Michaela
Doplněk stravy jsem používala týden při začínajícím diskomfortu a pálení v podbříšku, po pár dnech jsem se cítila o něco lépe a vitálněji. Chuť brusinek mi bohužel nesedla a musela jsem se přemáhat nápoj vypít ale to z důvodu, že produkt chutná jako zředěný přírodní brusinkový sirup, což někdo jiný ovšem zase vnímá jako výhodu. :)
klad design balení
klad vyvážený počet
klad rychlé posílení imunity
klad příliš sladká chuť
příloha
avatar
Gabriela
Gynella cystilab jsem začala užívat při zánětu močových cest,po 5sacku se zánět zlepšil,chuť výborná,balení super,když jsem zapomněla si dát večer tak hned ráno a účinky se dostavili, určitě doporučuji, určitě nebude chybět v mě lékárničce, protože na záněty trpím dost často,a ty bolesti nestojí za to,hned jak budu mít nějaký pocit tak začnu brát.Urcite vyzkoušejte při problémů,vážně jeza mě Top
klad Balení,chut
klad NNic
příloha
avatar
Gabriela
Čípky gynella flora mi pomohly od kvasinek,a vytocich po antibiotikach.Po 5cipku jsem cítila úlevu,. Gynella Flora Urcite i nadále bude mou součástí mé lékárničky i dovolených,za mě Top.Kdo má problém tak určitě vyzkoušejte,a uvidíte po pár dnech zlepšení,.
klad Balení, konzistence
klad NNekdy se hůře rozdělávají
příloha
avatar
Nina
V poslední době jsem musela často brát antibiotika a také jsem byla na gynekologickém zákroku. Má obranyschopnost byla tedy oslabená. Tyto čípky mi pomohly ke většímu komfortu v intimních partiích. Čípky se snadno zavádí, jelikož jsou malé. Dobře se rozpouští. Akorát se s léčbou doporučuje začít těsně po menstruaci, cože může představovat dlouhou dobu čekání, když má člověk akutní problémy.
klad Snadné zavedení
klad Účinnost
klad Dobrá rozpustnost
klad Léčba až po menstruaci
příloha
avatar
Nina
Bohužel často trpím na opakující se potíže s močovým měchýřem. Nápoj Gynella Cystilab mi pomohl k většímu komfortu v intimních partiích. Momentálně už nepociťuji žádné pálení. Nápoj je velmi snadný na přípravu a navíc moc dobře chutná. Prášek se rozpouští bez problémů. Nápoj se doporučuje pít buď ráno nebo večer před spaním.
klad Snadná a rychlá příprava
klad Dobrá chuť
klad Účinek
klad Cena
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel