Vybrané testerky otestovaly účinky doplňku stravy se sladidly GYNELLA® Cystilab pro podporu správné funkce močových cest a přirozené imunity*. A jak to dopadlo?

image
otestováno
Počet recenzí
12
jak jste hodnotili
5
12x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 30. 4. 2023
do 31. 5. 2023

Doplněk stravy GYNELLA® Cystilab   

GYNELLA® Cystilab je doplněk stravy se sladidly obsahující synergickou kombinaci probiotik, D-manózy, brusinek, borůvkové šťávy a Echinacea purpurea (L.) Moench (třapatky nachové).  cystilab_sacek_3D_CZ.png

 • Obsahuje laktobacily ve vysoké koncentraci 3 miliardy CFU ve 3 dávkách. Lactobacillus je tělu vlastní bakterie, která osidluje zdravé tkáně (například prostředí střeva, pochvy atd.)
 • D-manóza se prakticky nemetabolizuje, vylučuje se ledvinami do močového měchýře a odtud dále do močových cest. Každá dávka intenzivní péče (3 sáčky) obsahuje 3 000 mg D-manózy
 • Brusinkový extrakt podporuje přirozenou imunitu. Navíc doplňuje synergicky sílu ostatních složek.
 • Borůvková šťáva působí jako silný antioxidant, chrání buňky před volnými radikály.

*Extrakt z Echinacea podporuje zdraví a normální funkci močových cest. Podílí se také na podpoře přirozené obranyschopnosti organismu.

Jaké jsou výhody GYNELLA® Cystilab?

 • Obsahuje synergickou kombinaci brusinek, probiotik a D-manózy.
 • Extrakt z Echinacea má pozitivní vliv na zdraví a normální funkci močových cest.
 • Extrakt z brusinek podporuje přirozenou imunitu.
 • Obsahuje až 3 miliardy CFU laktobacilů v denní dávce.
 • Inovativní sáček T-WIN zabraňuje vzájemnému působení všech složek.
 • Podpora imunity po léčbě antibiotiky.
 • Vhodné i pro těhotné a kojící ženy.
 • Dokonalá ochrana a stabilita

T-WIN (2 oddělené části), které zabraňují vzájemnému působení obsažených složek. Tím je zajištěna dokonalá stabilita všech složek a vysoká životaschopnost obsažených laktobacilů.

Dávkování:

 • K podpoře fyziologického stavu: 1 sáček denně po dobu 10 dní za měsíc.
 • Intenzivní péče: 3 sáčky denně po dobu prvních 2 dnů, poté 2 sáčky denně (třetí a čtvrtý den).
 • Nejlépe večer před spaním nebo ráno na prázdný žaludek a prázdný močový měchýř.

j.png

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
12
avatar
Tereza
Byla jsem velmi překvapená. Skvělá chuť, vůně i praktické balíčky. 10 dnů je na testování málo ale já musím říct, jako žena trpící na opakující se záněty močových cest, mám zatím klid. Určitě budu Gynellu Cystilab používat i nadále, jako skvělou prevenci.
klad Praktické balení
klad Skvělá chuť
klad Příjemná vůně
klad Špatné otevírání balíčků
příloha
avatar
Lucie
Jsem ráda za možnost otestovat produkt Gynella Cystilab. Při užívání mě příjemně překvapila dobrá ovocná a jemná chuť i vůně, balení je malé a praktické i na cesty, hůř se ale otevírá. Ne vždy se plně rozpustí celý sáček. Gynellu Cystilab jsem užívala spíše jako prevenci, ale všechny mírné obtíže při užívání hned odezněly, takže určitě doporučuji!
klad Příjemná ovocná a jemná chuť
klad Hezká vůně
klad Praktické balení i na cesty
klad Účinek
klad Horší otevírání sáčků
klad Ne vždy se vše rozpustí
příloha
avatar
Aneta
Přípravek Gynella Cystilab jsem použila při akutní fázi infekci močových cest. Dodržela jsem doporučené dávkování a smíchaný nápoj pila vždy ráno na lačno. Již třetí den jsem cítila výrazné zlepšení. Bolesti a pálení ustoupilo. Nyní jsem bez obtíží a určitě si zakoupím další balení k udržení stavu.
klad Chuť
klad Jednoduché použití
příloha
avatar
Jitka
Produkt Gynella Cystilab mne skutečně mile překvapila výbornou chutí. Velice snadno se rozpouští. Navíc jsem celou dobu užívání neměla žádné urologické problémy. Naopak se mi zlepšují problémy s močením. Nemusela jsem vstávat v noci, protože mne nebudila potřeba na malou.
klad Výborná chuť
klad Snadná rozpustnost
klad Účinky
příloha příloha
avatar
Michaela
Vzhledem k tomu, že trpím problémy s močovým ústrojím a v současné době podstupuji navíc hormonální léčbu, se kterou se pojí řada nepřîjemných příznaků, vyzkoušela jsem přípravek Cystilab. Překvapilo mě jednoduché a velmi pohodlné užívání, ale co oceňuji nejvíc, je chuť. Čekala jsem výrazný “ocas” sladidla, ale drink má naopak velmi příjemnou ovocnou chuť. Co se týká účinku, příznaky se zmírnily, zmizel nekomfortní pocit, proto mohu Cystilab doporučit a budu jej užívat pravidelně.
klad Skvělá ovocná chuť
klad Snadné otevírání sáčků
klad Zmírnění příznaků
klad Za 10 dnů užívání poněkud vysoká cena
příloha
avatar
Tereza
Balíček jsem obdržela zrovna v den, kdy jsem cítila slabý náběh na zánět močového měchýře. Zkusila jsem tedy Gynellu místo obvyklých léku a musím říct, že již jeden pytlíček zabral během chvíle. Večer jsem ji vzala ještě jeden a bylo po problému. Užívám preventivně 1x denně. Jsem sice tabletový typ, ale musím uznat že prášek se krásně rozpustil a nápoj byl i chutný. Nemám co vytknout.:)
klad Účinek
klad Chuť
klad Rozpustnost
klad Nic, možná že jen pro pohodlí by nebyly špatné tablety.
příloha
avatar
Veronika
Za mě je produkt jednoznačně jeden z nejlepších na trhu. Opravdu účinně pomáhá. Měla jsem po porodu problém s močovými cestami a s únikem moči. Věřím, že s tímto problémem nejsem jediná a jsem opravdu vděčná za možnost vyzkoušení, protože jsem se problémů zbavila. Jednoduchá příprava a výborná chuť. Udělala jsem si z toho ranní rituál při snídani a nemůžu se teď bez toho obejít, protože se cítím lépe. Balení je dostačující, protože produkt je účinný.
klad Balení
klad Jednoduchost přípravy
klad Chuť
příloha
avatar
Stáňa
Přípravek Gynella Cystilab jsem neznala, byla jsem tedy ráda, že jej mohu vyzkoušet, protože trpím na časté záněty močových cest. Zaujalo mě dvojité balení, které jde ale dobře roztrhnout. Prášek se ve vodě dobře rozpouští a chuť je příjemná. Doplněk jsem využila jako podporu při doléčení zánětu a byla jsem mile překvapena, že opravdu funguje.
klad Balení
klad Snadné rozpuštění
klad Chuť
klad Sáčků by mohlo být více
příloha
avatar
Klára
Používala jsem na podporu stavu při pocinajicich problémech. Nejprve jsem měla strach, aby přípravek byl dostatečně chutný, jelikož mám problém s vypitim nápojů, pokud chutnají ne úplně dobre nebo zůstává citelný prášek. Zde to vůbec nehrozí! Byla jsem mile prekvapena! Chuť výborná, dokonce jsem se tesila má další den, až si znovu namicham. Co se týká účinku, určitě pociťují úlevu a určitě by pomohlo tuto kůru další měsíc dle návodu zopakovat! :) Doporučila jsem zname dále!
klad Chuť
klad Balení
klad Účinek
příloha
avatar
Alžbeta
V prvním řadě mně překvapila dobrá chuť a množství na vypití akorát. Jsem ráda, že jsem mohla otestovat zrovna tohle. Po akutním zánětu mocaku mi to pomohlo zmírnit potíže a doplnit vitamíny na správnou funkci. Možná po shlédnutí ceny a množství pytlíčků v balení by mohl být produkt o malinko levnější.
klad Chuť
klad Množství
klad Účinnost
klad Cena
příloha příloha
avatar
Iveta
S doplňkem stravy Gynella Cystilab jsem nadmíru spokojená. Mohu potvrdit, že příznaky zánětu močových cest ustoupily po prvních sáčcích. Balení je velmi praktické a příjemné na dávkování. Chuťově jsou velmi dobré, příjemná chuť brusinek a borůvkové štávy.
klad chuťově velmi dobré
klad účinné - příznaky ustoupily
klad obsah probiotik
klad inovativní sáček t-win
příloha
avatar
Anna
Gynellu jsem začala užívat při prvních příznacích zánětu močových cest a zachránil mě před užíváním antibiotik. Užívala jsem 3 sáčky denně a po 2 dnech příznaky odezněly. Budu v užívání dále pokračovat, preventivně 1 sáček denně. Určitě si Gynellu přibalím na dovolenou k moři.
klad Praktické balení.
klad Bohaté složení.
klad Obsahuje echinaceu.
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel