Pomohl doplněk stravy GYNELLA Cystilab pro podporu a správnou funkci močových cest* a přirozené imunity našim testerkám?

image
otestováno
Počet recenzí
11
jak jste hodnotili
5
7x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 15. 5. 2022
do 26. 6. 2022

GYNELLA® Cystilab 

GYNELLA® Cystilab je doplněk stravy se sladidly obsahující synergickou kombinaci probiotik, D-manózy, brusinek, borůvkové šťávy a Echinacea purpurea (L.) Moench (třapatky nachové). Podporuje správnou funkci močových cest* a přirozené imunity.

  • Obsahuje 3 miliardy CFU laktobacilů.**
  • Inovativní sáček T-WIN zabraňuje vzájemnému působení všech složek.
  • Podpora imunity po léčbě antibiotiky.
  • Vhodné i pro těhotné a kojící ženy.

**Obsah laktobacilů v denní dávce.

Účinné látky:

  • GYNELLA Cystilab obsahuje laktobacily ve vysoké koncentraci 3 miliardy CFU v denní dávce. Lactobacillus je tělu vlastní bakterie, která osidluje zdravé tkáně (například prostředí střeva, pochvy atd.).
  • D-manóza se prakticky nemetabolizuje, vylučuje se ledvinami do močového měchýře a odtud dále do močových cest. Každá dávka intenzivní péče (3 sáčky) obsahuje 3 000 mg D-manózy.
  • Brusinkový extrakt podporuje přirozenou imunitu. Navíc doplňuje synergicky sílu ostatních složek.
  • Borůvková šťáva působí jako silný antioxidant, chrání buňky před volnými radikály.
  • *Extrakt z Echinacea podporuje zdraví a normální funkci močových cest. Podílí se také na podpoře přirozené obranyschopnosti organismu.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
11
avatar
Jana
Mala som tú česť testovať produkt Gynella Cystilab. Som žena, ktorej už po tých rokoch (celkom 6) nezaberali ani ATB. Rezistencia baktérií bola odolná aj napriek úprave vaginálnej a črevnej mikroflóry. Cystilab od Gynella mi však viditeľne pomohol! Už po druhom dni užívania som cítila zmenu, a to ako v množstve moču, tak aj celkovom komforte. Čaká ma ešte cievkovanie, čo však verím, že dopadne už dobre. Jednoznačne odporúčam!
klad rýchly nástup účinku
klad vynikajúca chuť
klad jednoduchá aplikácia
klad zaberá aj na chronické zápaly močových ciest vyvolané baktériami E. Coli a Klebsiella pneumoniae
klad nič
příloha
avatar
Veronika
Moje zkušenost s uvedeným produktem byla dobrá. Nápoj se snadno připravoval, jednotlivé dávky jsou velmi prakticky zabaleno, takže se dají bez problému sbalit například do kabelky nebo baronů při cestování. Pomohl mi při počínajících problémech a ty se pak již neobjevily. Chuť nápoje je celkem příjemná, pro mě ovšem mohla být méně sladká.
klad Praktické balení
klad Snadná příprava
klad Prokazatelný účinek
klad Hodně sladká chuť
příloha
avatar
Dominika
Produkt jsem užívala poprvé, vzhledem k dlouhodobým problémům a opakujícím se zánětům močových cest. Celkově jsem se cítila po podání lépe...Zánět se vrátil bohužel po navštívení bazénu, ovšem nerozjel se v plné síle, jako vždy, což přisuzuji doplňku, Gynella, který skvěle působí preventivně a věřím, že při pravidelném dlouhodobém užívání se už zánětů bát nemusím. Skvěle nastartoval mou imunitu v oblasti močových cest.
klad Jednoduchost užívání
avatar
Markéta
Často trpím na záněty močových cest, z tohoto důvodu jsem se rozhodla vyzkoušet tento přípravek. Co se týče balení, je přehledně udělané, nicméně rozdělávání sáčků je někdy složitější. Párkrát se mi stalo, že se mi sáček roztrhl podél a ne v místě tomu určeném. Co se týče chuti, je moc dobrá, ovocná a tak akorát sladká. Dlouhodobé účinky si myslím, že jde pozorovat v případě užívání dlouhodobé kůry. Nicméně po tomto balení mohu říct, že jsem chodila častěji chodila močit. To je za mě určitě přínosné, protože se tak dlouho nedrží moč v močovém měchýři a s tím i bakterie, které se tam tvoří. Navíc obsahuje spoustu skvělých látek jako jsou probiotika či brusinky. Za mě je to tedy dobrý přípravek, který bych si při potížích nebo jako dlouhodobou prevenci pořídila.
klad Hezké složení
klad Dobrá chuť
klad Balení, které se špatně rozdělává
příloha

Přílohy

IMG_1584.MOV
avatar
Sofie
Tento produkt se ke mně dostal zrovna v momentě, kdy jsem měla problémy s mými močovými cestami a řešila jsem to s doktorem, který mi předepsal antibiotika. Vzhledem k tomu, že jsem jedna antibiotika dobrala 11 dní předtím, nechtělo se mi opět zatěžovat organismus a řekla jsem si, že to zkusím bez nich a uvidím. Jsem ráda, že jsem tak udělala, protože s dodržováním pitného režimu a správného dávkování Gynella cystilab, se mi podařilo vyléčit i bez antibiotik (i když to určitě není vždy řešení!) a své močové cesty jsem dostala zase do rovnováhy. Určitě se k tomuto produktu budu s radostí a povděkem vracet.
klad Balení
klad Řešení sáčků - účinné složky nejsou smíchané ale oddělené
klad Chuť
klad Účinek
klad Potřebovala bych obrovské balení :)
avatar
Kristýna
Produkt GYNELLA Cystilab hodnotím pozitivně. Mám časté problémy s náhlými záněty močových cest, které se během užívání produktu ani jednou neobjevily. Jsem spokojená a rozhodně bych ho doporučila všem, kdo mají podobně problémy. :) Budu si ho kupovat znovu.
klad splnil to, co jsem od něj očekávala
klad snadné užívání
avatar
Jaroslava
Pozitivně hodnotím balení doplňku stravy a příjemnou chuť. Účinnost při akutních potížích nemohu hodnotit, protože v období, kdy jsem měla psát recenzí, jsem nimi netrpěla. Nicméně po dobu užívání ani nyní se žádné potíže neobjevily, tak z preventivního hlediska účel doplněk stravy splnil určitě.
klad Rychlá a snadná příprava
klad Dobrá chuť
klad Čekala jsem, že se bude lépe rozpouštět
avatar
Lenka
Testovaný produkt Gynella Cystilab je dobrou alternativou pro potížích močových cest. Lepší než polykat tablety. Má příjemnou chuť,dobře se rozpoušti. Důležitější je,že pomáhá i jako prevence 1 krát denne nebo u akutních problémů ve vyšší dávce. Při užívání jako prevenci jsem se cítila dobře a vše fungovalo jak má.
klad Forma podání
klad Chuť
klad -
avatar
Adéla
Doplněk stravy jsem začala užívat po léčbě zánětu močového měchýře jako takové doléčení. Jsem s výrobkem naprosto spokojená, neboť mám citlivý žaludek a vůbec mě nadráždil. Navíc obyčejnou vodu i příjemně ochutí. Jediné co mi teda trošku vadilo, byla vyšší potřeba na záchod, ale to možná bylo i po antibiotikách a na vzpamatování močového měchýře. Jsem mile překvapena.
klad Příjemná chuť
klad Snášenlivost i pro citlivý žaludek
klad Dávkování
klad Vyšší potřeba na malou
avatar
Pavlína
Chuť doplňku výborná,nápoj není kyselý ani sladký , může se nasypat pouze do vody a opravdu chutná. Budu užívat dále, vypadá že funguje a obnovuje mikroflóru v močovém měchýři. Nemám pocit nachlazení a pocitu zánětu. Mohu tedy jen doporučit. Mírné potíže ustupují.
klad Příchuť
klad Muzete nasypat pouze do vody
příloha příloha
avatar
Michaela
Na testování produktu Gynella Cystilab jsem se moc těšila, jelikož trpím na chronický zánět močového měchýře . Ocenila jsem dobrou chuť prášku, dále také speciální systém T-win, díky kterému se zachová mnohem více živin, než je tomu u konkurenčních značek. Trošičku mě zklamalo, že se prášek samovolně nerozpustí ve vodě, ale musím rozmíchat lžičkou.
klad Chuťově velmi dobrý
klad Očekávala jsem, že se ve vodě samovolně rozpustí.
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel