Naše testerky otestovaly čípky GYNELLA Flora pro podporu přirozené vaginální imunitní obranyschopnosti. Jak jsou spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
12
jak jste hodnotili
5
11x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 6. 2022
do 30. 6. 2022

GYNELA Flora vaginální čípky

Zdravotnický prostředek GYNELLA® Flora obsahuje 3 typy stabilních inaktivovaných (tyndalizovaných) laktobacilů – Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei a Lactobacillus reuteri:

  • Pomáhá obnovit poškozenou vaginální mikroflóru v důsledku infekce, zánětu nebo jiných vnějších faktorů jako např. nepřátelské nastavení vůči přirozeným laktobacilům, hormonální výkyvy, užívání antikoncepce či antibiotik atd.
  • Při dlouhodobém užívání podporuje obranyschopnost (zvýšení imunity) vaginálního epitelu.

Vhodný pro ženy:

  • s opakujícími a chronickými infekcemi,
  • s hormonálními výkyvy,
  • se sníženou vaginální imunitou, užívající antikoncepci, antibiotika či jinou medikaci ovlivňující vaginální mikroflóru,
  • s vaginálním dyskomfortem.

Výhody GYNELLA® Flora:

  • Vhodné i pro ženy s oslabenou imunitou (trpící např. autoimunitním onemocněním, laktobacilózou nebo podstupující chemoterapii).
  • Žádná rezistence na antibiotika.

Vaginální čípky s dobrou rozpustností a jednoduchou aplikací.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
12
avatar
Zuzana
S Gynellou Flora,vaginalnymi čapíkmi, som dosiahla,čo najlepšie výsledky. Čípok po zavedení, nezavadzal,mal prirodzenú a správnu konzistenciu, veľkosť. Úĺava od predošlých potiaží, bola citeľná, už po troch dňoch používania. Po týchto dňoch, nastala prirodzená fyziologicka ochrana. Po douživaní desiatich čapíkov, ustúpil nadmerný vaginalny výtok a zápal. Produkt odporúčam vrelo. Skvelý tip na vyskúšanie.
klad Prirodzenost,tvar,rýchle účinky
klad -
avatar
Helena
Vaginalni cipky mně velice pomohly při léčbě antibiotik .I hormonalnich výkyvů při kterých mám návaly horka , pocení . Po zavedení čípku už po pár dnech byl znatelný rozdíl v mém celkovém zdravotním stavu . Jsem ráda že se vaginalni cipky mohla vyzkoušet
klad Rychlá úleva
klad Jednoduchá aplikace
avatar
Marie
Čípky gynella flora jsem dostala k testování díky mým dlouhodobým problémům s kvasinkovými infekcemi a celkově nepohodlím v intimních místech. Velmi mě překvapilo, že produkt nemusí být skladován v lednici. Používala jsem je večer, těsně před spaním a i přes horší konzistenci vydržely na místě přes celou noc. Používala jsem je k doléčení kvasinkové infekce a byla jsem naprosto spokojená neboť již po pár dnech došlo k odeznění nepříjemných pocitů. Konečně něco, co mi pomáhá. Rozhodně bych tento produkt doporučila.
klad účinnost
klad dobře otevíratelné
klad příznivé složení
klad podpoření přirozené obranyschopnosti organismu
klad vyšší cena
avatar
Linda
Dříve jsem často brala antibiotika, po kterých vždy nastoupila kvasinková infekce nebo minimálně nepříjemné pocity. Jsem proto ráda, že jsem objevila přípravek, kterým tomuto mohu předcházet. S čípkem se sice dobře manipuluje, i jde snadno vyndat z balení, i tak ale z hygienických důvodů upřednostňuji spíše formu gelu v aplikátoru.
klad V noci nevadil
klad Forma čípku
avatar
Anežka
Lehká aplikace čípku, kterou zvládnou doma ženy mladší i starší. Čípek není v těle cítit a nijak mě netlačil. Používala jsem především v průběhu noci. Účinky nastupují poměrně rychle, takže bych doporučila ženám, které potřebují rychlou úlevu od problémů a diskonfortu v této oblasti.
klad Snadé použití
klad Rychlá úleva
klad Širší škála problémů, se kterými si poradí
klad Někoho může odradit vyšší cena
avatar
Ivana
Výrobek Gynella Flora je v praktické malé krabičce. Gynella Flora se snadno aplikuje. Cipek si závadu těsně před spaním. Nepříjemné pocity, svrbeni a pálení zmizí za pár dní. Zatím jsem tedy úlevu pocítila po pár dnech. A tak doufám, že mi Gynella Flora zabere vždy, když bude potřeba.
klad Malé praktické baleni
klad Rychlý účinek
klad Problémy zmizely po pár dnech
klad Vyšší cena
příloha příloha
avatar
Michaela
Prozatím jsem vyzkoušela jedno balení daných GYNELLA Flora, tedy 10 ks čípků, na celkové zregenerování po porodu a šestinedělí. Za mě velice příjemné užívání. Čípky jsou téměř bezezbytkové, což je pro mě úžasné a odpadá nepříjemný "pocit mokra" a střídání x intimek pro 1 čípek. Po užití příjemný až lehce chladivý pocit. Po pár dnech užívání jsem obecně pocítila poševní vlhkost, což v mém případě je žádaný efekt.
klad "Čisté" a téměř bezezbytkové
klad Příjemný pocit po užití
klad Zřejmě pozitivní efekt na mikroflóru, projevený vyšší vlhkostí
klad Nic jsem neshledala
avatar
Michaela
Využila jsem Gynella čípky po návratu z dovolené u moře, kde jsem nejspíš kvůli neustále vlhkosti a mlsání postřehla intimní diskomfort. Už při pátém čípku bylo vše v pořádku, ale pro jistotu jsem dobrala celé balení. Celkově je použití velice jednoduché, čípky jsou pevné a hezký drží tvar (ne jako gelové globule, které nepoužívám ráda). Určitě budu mít doma jedno balení v zásobě. ?
klad Pevnost a tvar
klad Rychlý ústup potíží
klad Jednoduché zavádění
avatar
Martina
Jelikož trpím častěji na pálení, svědění a diskomfort v intimní oblasti, jsem velmi ráda, že jsem konečně objevila něco, co pomáhá. Tyto čípky jsou moc fajn, zjistila jsem, že je dobré je před použitím chvíli zchladit v lednici,aby se lépe zaváděl, hlavně v letním období,s vybalováním čípku z obalu jsem neměla nejmenší problém. Zaváděla jsem na noc a překvapilo mě,že obsah nevytéká ještě půl následujícího dne. Úleva přišla během několika minut.
klad Snadné použití
klad Rychlá úleva
avatar
Jana
Jsem naprosto spokojená. Čípek jde snadno použít a účinky nastupují takřka ihned po použití prvního. Trpím na suchost a hormonální výkyvy, záněty močových cest. Zrovna jsem dobrala antibiotika, když jsem čípky začala používat - zklidnění přišlo rychle. Žádné pnutí, žádné svědění, jen příjemný pocit. Cítím se svěžeji, žádný zápach nebo nepříjemný pocit. Super je vzít si čípek po plavání v bazénu s chlorovanou vodou - i tady je zklidnění rychlé a úleva obrovská. Rozhodně doporučuji
klad snadné použití
klad velmi rychlá úleva
klad úleva od svědění
klad úleva od pnutí
klad úleva po diskomfortu po antibiotikách
klad zklidňuje po plavání v bazénu
klad jsem spokojená
avatar
Markéta
Čípky Gynella Flora jsou jednotlivě a prakticky balené po jednom kuse, konzistence je nemastná a tak se čípky výborně aplikují. Po použití jsem měla hned lepší pocit a po dobrání celého balení se mi zlepšila vaginální suchost, kterou jsem trpěla po porodu.
klad balení
klad snadná aplikace
klad složení čípku
avatar
Michaela
Vaginálne čípky GYNELLA flora majú dobrú konzistenciu, ľahko sa zavádzajú, nedráždia po zavedení a dobre sa rozpúšťajú. Proti vytekaniu je vhodné použiť vložku. Po použití došlo k ústupu diskomfortu. Vzhľadom na šetrné zloženie je vhodné tieto čípky používať aj opakovane.
klad Rozpustnosť
klad Rychlá účinnosť
klad Zloženie
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel