Vybrané testerky otestovaly novinku GYNELLA® Cystilab na podporu zdraví močových cest a přirozenou imunitu*

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotili
5
29x
4
13x
3
3x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 11. 4. 2021
do 16. 5. 2021

GYNELLA® Cystilab   

GYNELLA® Cystilab je doplněk stravy se sladidly obsahující synergickou kombinaci probiotik, D-manózy, brusinek, borůvkové šťávy a Echinacea purpurea (L.) Moench (třapatky nachové).  


Obsahuje laktobacily ve vysoké koncentraci 3 miliardy CFU ve 3 dávkách. Lactobacillus je tělu vlastní bakterie, která osidluje zdravé tkáně (například prostředí střeva, pochvy atd.)D-manóza se prakticky nemetabolizuje, vylučuje se ledvinami do močového měchýře a odtud dále do močových cest. Každá dávka intenzivní péče (3 sáčky) obsahuje 3 000 mg D-manózyBrusinkový extrakt podporuje přirozenou imunitu. Navíc doplňuje synergicky sílu ostatních složek. Borůvková šťáva působí jako silný antioxidant, chrání buňky před volnými radikály.*Extrakt z Echinacea podporuje zdraví a normální funkci močových cest. Podílí se také na podpoře přirozené obranyschopnosti organismu


Jaké jsou výhody novinky GYNELLA® Cystilab?

  • Obsahuje synergickou kombinaci brusinek, probiotik a D-manózy.
  • *Extrakt z Echinacea má pozitivní vliv na zdraví a normální funkci močových cest.
  • Extrakt z brusinek podporuje přirozenou imunitu.
  • Obsahuje až 3 miliardy CFU laktobacilů v denní dávce.
  • Inovativní sáček T-WIN zabraňuje vzájemnému působení všech složek.
  • Podpora imunity po léčbě antibiotiky.
  • Vhodné i pro těhotné a kojící ženy.


Dokonalá ochrana a stabilita

T-WIN (2 oddělené části), které zabraňují vzájemnému působení obsažených složek. Tím je zajištěna dokonalá stabilita všech složek a vysoká životaschopnost obsažených laktobacilů.


Dávkování

  • K podpoře fyziologického stavu: 1 sáček denně po dobu 10 dní za měsíc.
  • Intenzivní péče: 3 sáčky denně po dobu prvních 2 dnů, poté 2 sáčky denně (třetí a čtvrtý den).
  • Nejlépe večer před spaním nebo ráno na prázdný žaludek a prázdný močový měchýř.


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
45
avatar
Petra
GYNELLA® Cystilab má příjemnou sladkou brusinkovo-borůvkovou chuť. Pila jsem jako horký (nikoliv vroucí vodou zalévaný) nápoj po ránu na lačný žaludek. Praktické, snadno otevíratelné balení rozdělené na část A a B (růžový a bílý prášek). Nenápadné balení do kabelky do práce nebo na cesty. Velmi oceňuji, že je přípravek vhodný i pro těhotné a kojící ženy (na příbalovém letáku ani krabičce se to sice nedočtete, ale na internetu ano). Sice obsahuje sladidla, ale naštěstí v takovém množství, že i když mám těhotenskou cukrovku, tak to nemá vliv na výši měřených hodnot (glykémií) na glukoměru. Jak jsem již uvedla, užívala jsem přípravek v těhotenství a cítím se po něm opravdu lépe. To, že chodím na wc pořád je logické, ale měla jsem občas trošku problém s únikem moči (možná to byl jen můj pocit, možná to byl nějaký výtok), ale také, že je moč cítit. Toto po užívání přípravku vymizelo, takže se cítím opravdu svěže a čistě. Za mě dávám 10 bodů z 10 a mohu s čistým svědomím doporučit všem ženám
klad příjemná sladká chuť
klad praktické, nenápadné balení
klad skutečně pomáhá
klad problémy vymizely
klad možné užívat v těhotenství
klad po ránu potěší i lačný žaludek
klad obsahuje sladidla, ale v množství, neovlivňující glykemie při těhotenské cukrovce
klad jasný, stručný, příbalový leták
klad rychlá příprava - ihned k podávání
klad možnost užívání v těhotenství není uvedena v příbalovém letáku ani na krabičce
avatar
Michaela
Příjemná chuť Rychlá příprava Baleni v pořádku jednoduché Pomohlo určitě jako prevence , byla jsem velmi spokojena s výsledkem , trpím na močové cesty . Takže určitě doporučuju ženám co trpí na močové cesty jako prevenci určitě jsem pocítila změnu co se týče opakovanosti zánětu .
klad Příjemná chuť
klad Rychlá příprava
klad Baleni vymyšlené tak aby jste se nezdržovala
klad Vyssi cena
avatar
Alena
Snadná příprava nápoje, chuťově dobré, připomíná chuť malin. Účinnost nemůžu hodnotit, neboť jsem neměla žádné výrazné potíže. Zřejmě to chce minimálně dvě balení, aby člověk mohl posoudit, zda to má nějaký efekt. Tento výrobek bych určitě doporučila svým kamarádkám, které mají potíže. Ale je také vhodné alespoň na prevenci a posílení imunity.
klad Snadná příprava
klad dobrá chuť
klad vyšší cena
avatar
Lucie
GYNELLA® Cystilab mi pomohl při obtížích, tento doplněk stravy mě překvapil tím, že je v praktických sáčcích které rozmíchám do vody. Asi má opodstatnění i to, že každý sáček se skládá ze dvou částí, které se spolu smíchají a působí až ve vodě. Je to pro mě lepší, než zapíjet tablety. Má velice příjemnou chuť, a nyní se cítím fit více než kdy jindy. Vždy ho budu mít už v zásobě.
klad výborná chuť
klad nemusím zapíjet tablety
klad cítím se lépe a fit
klad málo sáčků v balení
avatar
Andrea
Produkt splnil moje očekávání. Oceňuji snadnou přípravu, dobře se ve vodě rozpouští a hlavně má příjemnou chuť, což se u většiny rozpustných doplňků stravy nestává. Také bych vyzdvihla praktické balení v podobě 10ti malých sáčků, vhodné tudíž i na cesty.
klad Chuť
klad Snadná příprava
klad Praktické balení
klad Vyšší cena
avatar
Zuzana
Príjemná chuť produktu, necítiť, že je to prášok, balené po jednej dávke v samostatných sáčkoch, trochu dlhšie sa rozpúšťa. Balenie je praktické, dávkovanie je jednoduché. Po užívaní celého balenia Gynella Cystilab sa cítim o mnoho lepšie a moje problémy vymizli.
klad chuť
klad -
avatar
Eliška
S produktem jsem velmi spokojená, hlavně kvůli příjemné chuti na kterou nejsem u produktů na močové cesty zvyklá. Také se mi libí praktické, jednoduché a rychle dávkování. Už jsem vyzkoušela hodně podobných produktů a kvůli chuti jsem je přestala používat, jsem tedy ráda že jsem konečně narazila na něco dobrého.
klad chuť
klad balení
klad dávkování
klad trochu vyšší cena
avatar
Kristýna
Hodně cestuji, takže velmi oceňuji praktické balení a jednoduchost přípravy nápoje. Velké obavy jsem měla z chuti,ale byla jsem mile překvapena jemně ovocnou chutí. Nápoje jsem pila v rozmezí deseti dnů (každý den jeden nápoj) a mohu říci, že pozoruji změny k lepšímu. Rozhodně doporučuji.
klad Jednoduchá příprava
klad Praktické balení
klad Příjemná chuť
klad Funkčnost
klad Nic
avatar
Jana
Velice snadná příprava, pouze rozmíchat ve vodě a vypít. Chuťově velmi dobrý, malinový. Pro posílení močového měchýře je doporučeno užívat 10 sáčků v měsíci, alespoň tři měsíce po sobě. I přesto, že jsem zatím užívala jen jeden měsíc, výsledky jsou znát. Výrobek doporučuji.
klad Balení
klad Jednotlivě oddělené sáčky
klad Chuť
klad Nic
příloha
avatar
Aneta
Balení je velmi praktické, obsahuje 10 dvojbalení sáčků, skládajících se ze 2 částí, tak aby se složky nepromíchaly, vhodné i na cesty, prášek je dobře rozpustný a co se mi líbilo, byla vynikající osvěžující chuť nápoje. Užívala jsem po antibiotikách na podporu imunity 10 dní v měsíci. Jsem s produktem spokojená.
klad Výborná chuť
klad Praktické balení
klad Nic
příloha
avatar
Monika
Gynella pro mě byla úplnou novinkou. Nikdy jsem se nesetkala s "rozpustným přáskem" na podporu zdraví močových cest, znala jsem jen klasické přásky, které se musí zapíjet vodou. Denní balení obsahuje 2 sáčky (bílý a růžový prášek), je to velmi praktické, stačí jen nasypat do vody a vypít. Bílý prášek spadne ke dnu a růžový zůstane na povrchu, je potřeba pořádně rozmíchat. Upozorňuji, že je nejlepší dávat do hodně studené vody a vypít ihned po zamíchání, jinak na jazyku zůstává chuť prášku. Barva je růžová a chuť je ovocná (jako brusinkový vitacit). Určitě jsem po dodržování všech doporučení v příbalovém letáku chodila více na toaletu, GYNELLA opravdu působila!
klad Praktické balení
klad Barva produktu
klad Snadnost použití
klad Žádné zapíjení prášku
klad Občas mi zůstala chuť prášku na jazyku
příloha příloha příloha

Přílohy

IMG_9840.mp4
avatar
Evina
Od puberty trpím na oslabenou imunitu a močové cesty.Produkt mě mile překvapil!Praktické balení (nosím si do práce), krásná barva , vypadá jak malinovka a chuť mě též mile překvapila.Změnu jsem začla pociťovat již po týdnu užívání.Necítím žádný diskomfort a chodím na toaletu méně často..Dá se říci, že jsem nadšena.Když se mě kolegyňky ptaly, rovou jsem doporučila i jim! :)
klad praktické balení
klad účinnost
klad chuť i barva
klad žádná negativa jsem nenašla :)
avatar
Irena
Snadná příprava nápoje,dobře se rozmíchává ve vodě. Chuť je příjemná ovocná. Balení je velmi praktické po deseti sáčcích. Takhle si můžete vzít sáček všude sebou. Užívala jsem po dobrání antibiotik. Cystilab mi určitě pomohl podpořit imunitu a močové cesty. Užívala jsem sáček večer před spaním.
klad chuť
klad příprava
klad cena
avatar
Radka
Balení je velmi praktické, rychlé použití, chuť brusinek je super, přesto mi přijde, že se prášek úplně nerozpouští a lehce prášková chuť je zde cítit, na mě moc sladké, ale ti je individuální. Celkově málo sladím. Cítím se po užívání dobře, což je super.
klad chuť brusinek
klad lákavé zbarvení
klad cítila jsem se dobře
klad prášková chuť
klad větší sladkost
příloha
avatar
Monika
Tento produkt pro ženy shledávám svým složením jako pozitivní věc pro podporu ženského zdraví a jeho prevence. Příprava drinku je velmi rychlá a snadná. Barva nápoje je moje oblíbená růžová. Chuť mě příjemně překvapila. Mohu ji přirovnat k jemně sladké brusinkové šťávě.
klad rychlá příprava
klad chuť
klad nenašla jsem žádné negativa
příloha příloha
avatar
Veronika
Doplněk stravy Gynella Cystilab jsem si pořídila na posílení imunity močových cest. Gynella se užívá snadně, má praktické balení. Díky jeho chutí si jej dávám jako ranní nápoj a začala jsem jej užívat po snížené imunitě po antibiotikach. Jsem s ním nadmíru spokojená. Až mi balení dojde, určitě koupím znovu.
klad Příjemná chuť
klad Snadné užívání
klad Pdpora imunity
klad Malé balení
avatar
Jana
Jsem velmi ráda za možnost vyzkoušet tenhle produkt.Na začátek bych chtěla říct že praktičnost balení je skvěla, velikost akorát do kabelky.Nejvíc se mi líbilo jak jsou dvě přísady rozdělené do dvou pytlíku, ale zároveň spojené.Co se týče chuti, tak za mě naprostá jednička.Produkt není ani moc sladký ani málo sladký prostě tak akorát.Po užívaní jsem se cítila velmi dobře. Takže všem vřele doporučuji.
klad vše TOP
klad příjemná chuť
klad praktičnost balení
klad složení
klad není nic co by se mi nelíbilo
avatar
Lenka
Jsem moc ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet produkt od gynelly. Balení bylo velice praktické, takže se dobře sypalo do skleničky a připrava drinku byla jednoduchá. Drink měl krásně růžovou barvu a chutnal fakt skvěle. Už po 1 užití jsem se cítila lépe, cítím, že mi drink podpořil imunitu močových cest a proto můžu říct, že jsem z něj velmi nadšená a určitě obejnám další a všem ho budu doporučovat!
klad Účinnost
klad Krásný design
klad Praktický balení
klad Jednoduché vytvoření drinku
klad Krásna barva
klad Skvěla chuť
klad Podpořil imunitu
klad Nic
příloha
avatar
Lenka
Gynellu si nemůžu vynachválit. Velmi příjemná, jemná chuť, jednoduchá příprava. Oba sáčky se vysypou zároveň do sklenice, zamíchat a lze pít. Vhodné sáčky i na cestu, stačí dát i do peněženky, kabelky. Mohla jsem i vyzkoušet, že Gynella funguje, predevsim v počátku onemocnění, ale i jako výborný doplněk např k Atb. Cítila jsem se nachlazena, na phan papírku pro kontrolu moče byl znatelný mírný zánět. Po využívání Gynelly a následne kontrole, vše v pořádku. Určitě doporučuji
klad Dobrá prevence
klad Vhodné balení
klad Příjemná chut
klad Nic
avatar
Lenka
Prášek se snadno rozpouští ve vodě, stačí jen zamíchat, barva po rozpuštění je světle růžová, chuť a vůni má jemnou ovocnou ne moc výraznou, oceňuji praktické balení do kabelky, po 10 dnech testování jsem se cítila velice dobře. Trošku vadí, že nejde sáček odtrhnout musí se použít nůžky, které nemusí být vždy po ruce. V případě zdravotních problémů nebo i preventivně ráda zopakuji jenom cena by mohla být nižší.
klad Praktické balení
klad Jemná ovocná chuť i vůně
klad Dobře se rozpouští ve vodě
klad Příjemný pocit po využívání celého balení
klad Sáček nelze otevřít odtržením jenom nůžkami
klad Vyšší cena
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel