Jak dopadlo testování vaginálních čípků GYNELLA® Balance? Mrkněte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotili
5
11x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 21. 1. 2024
do 18. 2. 2024

Vaginální čípky GYNELLA® Balance

GYNELLA® Balance je zdravotnický prostředek založený na tyndalizovaných = neživých laktobacilech (Lactobacillus acidophilus), kyselině hyaluronové, izoflavonech ze sóji a kyselině mléčné.  

Díky svému složení:

  • podporuje přirozené ochranné mechanizmy vaginální mikroflóry,
  • hydratuje vaginální sliznici u žen v menopauze,
  • udržuje vaginální mikrobiální rovnováhu,
  • pomáhá zvyšovat elasticitu poševní stěny.

GYNELLA® Balance je určena pro ženy:

  • v menopauze, kdy při poklesu hladiny estrogenu dochází k vaginální suchosti, pálení, svědění, podráždění,
  • trpící vaginální suchostí způsobenou chemickými nebo fyzikálními změnami v těle,
  • se změnou rovnováhy vaginální mikroflóry způsobenou různými faktory: hormonální změnou, stresem, ale i antibiotiky, antikoncepcí, tampony apod.)

Složení:

Tyndalizované = neživé laktobacily (Lactobacillus acidophilus) - podílejí se na tvorbě kyseliny mléčné, a tím udržují vaginální pH v rovnováze. Nezpůsobují rezistenci vůči antibiotikům – možnost podávat během i po užívání antibiotik.

Sojové isoflavony - pomáhají obnovit přirozenou hladinu estrogenu během menopauzy a podporují elasticitu poševní stěny, čímž zmírňují pocity napětí a suchosti.

Kyselina hyaluronová udržuje přirozenou hodnotu pH, hydratuje a regeneruje, doplňuje tak účinek sojových isoflavonů. 


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
14
avatar
Blanka
Gynella čípky mne velmi překvapily svým rychlým účinkem- již během několika dnů jsem zaznamenala zásadní zlepšení stavu! Jsem ve věku počínajícího klimakteria a nepříjemné potíže (pálení a suchost především) byly překvapivě snadno vyřešeny. Věřím, že se můj stav upraví a já se budu moci bez obav vrátit i k našemu intimnímu životu. Doporučím s radostí všem svým kamarádkám v "kritickém" věku! :-)
klad Rychlá reakce
klad Nekomplikovaná aplikace
klad Přijatelná cena
klad Dostupnost přípravku
klad Žádné vedlejší účinky
klad Příznivé složení
klad příliš pevný obal čípku
příloha
avatar
Lucie
Vyzkoušela jsem vaginální čípky Gynella Balance, protože jsem měla pocit suché sliznice. Mohu potvrdit, že běhěm několikadenní kůry se mé pocity ''suchosti" opravdu zlepšily a i partner zaznamenal rozdíl. Ustoupily i pocity svědění. Trpěla jsem na časté záněty, doufám, že i to se zlepší pravidelným užíváním. Doporučuji všem.
klad snadná aplikace
klad nezapáchá
klad trošku hůže se vylupují z obalu
příloha
avatar
Jana
Je mi 50 let a trápila mne vaginální suchost, kterou jsem se rozhodla řešit pomocí GYNELLA® Balance vaginálních čípků. Konzistence čípků mi vyhovovala, byla tak akorát. Po použití asi 5 čípků jsem pociťovala, že moje vaginální sliznice není tak suchá a můj intimní život je příjemnější. Jistě si čípky v případě problémů koupím. Doporučila jsem je již i kolegyním, které jsou mé stářnice.
klad jednoduché použití přípravku ve formě čípků
příloha příloha
avatar
Lucie
Naprosto úžasný výrobek jsem velmi spokojená pomohl mi vyřešit všechny moje problémy už netrpim na vaginální suchost a ani na svědění mohu všem doporučit kteří řeší tento problém vše je krásně vysvětleno v příbalové informaci a hlavně můžete to mít sebou i na dovolenou
klad Praktické balení
klad Výborná dostupnost
klad Lehká manipulace s výrobkem
příloha příloha příloha
avatar
Monika
Gynella Balance mi pomohla s diskomfortem a náchylnosti na Candidu. Jejich konzistence je skvělá, další den nevytváří hrudky a podobně, zůstane tam kde má a vy o čípku vůbec nevíte. Po třetím dnu používání byly znát změny. Poměr cena/výkon s porovnáním s jinými produkty na této bázi mi nejvíc vyhovuje Gynella, právě kvůli konzistenci, která zaručí, že čípek zůstane kde má a vy další den neřešíte diskomfort způsobený čípkem.
klad Tvar
klad Bez vedlejších účinků
klad Komfort
příloha
avatar
Lucie
Pociťuji lepší mikroflóru, určitě bych doporučila kamarádkám. Určitě bych si pořídila tyto čípky znovu. Co mě nadchlo, byla barva, tedy čirost. Líbí se mi, že nekoukáte potom na bílý někdy tvarohovitý výtok. Tedy za mě určitě ano! Všem mým kamarádkám bych doporučila.
klad Čirost
klad Konzistence
klad Příjemný pocit
klad Aplikace
klad Není aplikátor
příloha příloha

Přílohy

IMG_0995.mov
avatar
Jana
Vaginální čípky Gynella balance jsem testovala 10 dní. Hned po prvním použití jsem cítila úlevu od dyskomfortu v intimních místech, který mi způsobuje především období menopauzy, tj. suchost, pálení a řezání podobné jako při zánětu močových cest. Trochu mi vadilo, že čípek po rozpuštění vytéká, proto jsem raději používala na noc slipovou vložku a balení čípků je tak trochu nedobytná pevnost.
klad Okamžitá úleva
klad způsob balení, velmi těžko se otevírají.
příloha
avatar
Jana
Tento produkt jsem se rozhodla použít z důvodu ,že mívám vaginální suchosti z důvodu nastupují menopauzy a hned po odzkoušení po třech dnech jsem pocítila vlhkost a úžasný pocit už nemám pocit suchosti ani pocit pálení a svědění jsem maximálně spokojená.Vyrobek splnil mé očekávání.V případě potřeby bych určitě znovu začala používat
klad Lehke zavádění
klad Tvar
klad Rychlé účinky
klad Nic
příloha příloha
avatar
Denisa
Gynellu vaginální čípky jsem testovala na nepříjemné pocity spojené s opakovanými záněty. První dva dny po zavedení čípků jsem měla z čípků poměrně nepříjemný pocit, protože mi způsobovaly značný výtok, takže jsem se neobešla bez intimky. Nicméně po ukončení 10 denní aplikace se moje problémy značně zlepšily a výtok ustoupil. Celkově jsem tedy s testováním byla spokojená.
klad Účinek
klad Hygienický obal čípků
klad Aplikace nutná ideálně před spaním, aby čípek nevypadal
příloha příloha
avatar
Jitka
Delší dobu me trápí opakovaná mykóza. V momentě, kdy je víc stresu nebo mám horší životosprávu a víc jim sladké, tak se to neustále vrací. Vyzkoušela jsem zavadeci tablety ginela Balance a super. Chce to i upravit životosprávu a je po problému. Zhruba v polovine užívání byl znat rozdil.
klad Vyrovnani mikroflory
klad Hůř se rozdělávají jednotlivé tablety
příloha
avatar
Ivana
Jsem velmi ráda, že jsem mohla vyzkoušet tento produkt. Suchost a podráždění mě často trápí a díky těmto čípkům zdá se, se tento problém zatím zlepšil. Zároveň ustoupilo i svědění a bolestivost. Vyhovuje mi, že se nemusí používat trvale, ale pouze po určitou dobu.
klad že je prostředek na mé problémy
klad snadné použití
klad po použití drobný výtok po použití
příloha
avatar
Julie
Musím říct,že jsem velmi mile překvapena. Po třetím porodu mě stále trápila vaginální suchost,pocit svědění,až pálení. Myslela jsem si dříve,že se jedná o opakované záněty,než jsem zjistila,že vaginální suchost není problém jen u žen v přechodu. Kromě horšího rozbalování jednotlivých čípku jsem ale nadšená. Po dvou dnech se mi velmi ulevilo, doufám,že to vydrží i po desetidenní kuře,zatím jsem lehce za půlkou.
klad Cipky nemají žádný zápach,ani barvu
klad Horsi rozbalování cipku
příloha
avatar
Petra
Testovat jsem začala kvůli začínající poševní suchosti. Už po prvním zavedení jsem cítila úlevu. Trošku jsem bojovala s vybalením čípku, ale zavedení šlo krásně. Překvapilo mě, že se nekonalo žádné velké vytékání, což mě hodně potěšilo. Teď mám pocit komfortu a určitě budu používat dál a doporučuji ostatním ženám.
klad Žádné vytékání
klad Trochu hůř se vybalují
příloha
avatar
Michaela
Na Gynella čípkách se mi líbí složení např. kyselina hyaluronová, kyselina mléčná apod. a hlavní je to,že produkt splňuje, to k čemu je určený. Snižuje vagynální suchost, takže se vše vrátilo k normálu a jsem velmi spokojená. Možné používat i při kojení, kdy se v našem těle vše mění.
klad složení
klad účinnost
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel