Jak dopadlo testování vaginálního gelu GYNELLA® Atrogel? Podívejte se na recenze od našich testerek

image
otestováno
Počet recenzí
12
jak jste hodnotili
5
5x
4
6x
3
1x
2
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 27. 3. 2023
do 24. 4. 2023

GYNELLA® AtroGel 

GYNELLA® AtroGel je vaginální gel obsahující kyselinu hyaluronovousójový isoflavonoid genistein a TIAB® komplex. Jedinečná  kombinace těchto tří složek:

  • zvyšuje elasticitu vaginální sliznice,
  • snižuje riziko vaginálních infekcí způsobených vaginální atrofií,
  • přispívá k hojení drobných poranění spojených s vaginální suchostí.

Mnoho žen trpí typickými příznaky vaginální suchosti jako je: pocit sucha, pálení, svědění, bolest v oblasti intimních partií (v klidu nebo např. po pohlavním styku).

Výhodou prostředku GYNELLA® AtroGel je, že obsahuje také TIAB® komplex (stříbro
s antimikrobiální aktivitou), který je účinný proti všem typům vaginálních infekcí (bakteriálního, kvasinkového i virového původu).

Problém se netýká pouze žen procházejících menopauzou, ale může se vyskytnout u žen všech věkových skupin, které mají sníženou hladinu ženského pohlavního hormonu estrogenu.

Vhodný je tedy pro ženy:

  • v menopauze trpící suchostí, pálením, svěděním a bolestí v intimní oblasti,
  • s vaginálními infekcemi v důsledku vaginální atrofie nebo suchosti,
  • s hormonálními výkyvy v důsledku poruchy nebo snížení tvorby estrogenu,
  • užívající antikoncepci nebo jinou hormonální léčbu.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
12
avatar
Marie
Gynella Astrogel jsem zkusila z důvodu pocitu suchosti a nekomfortu. Po narození dcery dlouhodobě trpím na pocit suchosti a neprijemne pocity v intimních chvílích, také mám v oblasti třísel mírně zvětšené prelecene uzliny. Bohužel nemohu říct, že pro můj účel mi přípravek pomohl, ale mohu říci, že jsem ze zbavila nepříjemného pocitu v oblasti posevniho vchodu během dne v normálním fungování. Kůru ještě zopakuji.
klad Aplikator
klad Pocit ráno po užití
klad Barva gelu
klad Prakticnost
klad Nic
příloha
avatar
Eva
Absolutně skvělý produkt. Použití jednoduché, zavádění gelu nad očekávaní příjemné. Po použití jsem se cítila svěže, pocit sucha a pálení odezněl. Oceňuji balení, aplikátor s gelem je distatečně malý aby se hodil na běžné nošení v kabelce a posloužil k použití, kdykoli je potřeba. Všem ženám, které trápí problémy s vaginální suchostí vřele doporučuji./
klad Balení priduktu
klad Praktická velikost gelu a aplikátoru
klad Rychlý účinek
klad Chtělo by to větší obsah balení
příloha příloha
avatar
Sára
Atrogel je skvělá volba pro ženy, které trápí vaginální suchost. Balení obsahuje 7 aplikátorů čili je maximálně hygienické. Gel je diskrétní, nijak nepálí, naopak použití je příjemné. Rozhodně ho doporučím dál, jelikož opravdu funguje, je vhodný pro všechny věkové kategorie.
klad Diskrétní
klad Funguje
klad Hygienický
příloha
avatar
Helena
Prostředek Gynella Atrogel mne zaujal na artrofii a vaginální suchost, po vyzkoušení týdenní kůry mne překvapil svou jemností. Ač jsem se obávala alergie, toto složení mne vůbec nepálilo, neštípalo, nedráždilo, jen zhydratovalo sliznici. Každodenní používání by bylo pro ni určitě moc prospěšné.
klad Aplikace
klad Složeni
klad Účinek
klad Zbytky v aplikatoru
příloha příloha příloha
avatar
Alena
Měla jsem několikrát problémy s vaginálními infekcemi, proto jsem se rozhodla vyzkoušet tento gel. Při použití jsem nezaznamenala žádné vedlejší účinky a gel měl příjemnou konzistenci. Aplikátor byl snadno použitelný a aplikace nebyla bolestivá ani nepříjemná. Při používání došlo k zlepšení obtíží.
klad Snadná aplikace
příloha
avatar
Markéta
Již delší dobu jsem měla problém s pálením a suchostí v intimních partiích.Docela dost mě to trápilo, jelikož jsem měla problém i při pohlavním styku kdy jsem byla suchá a vždy po sexu mě to pálilo,po používání přípravku Gynella Atrogel se konečně vrátil můj sexuální život do normálu, žádné pálení po sexu a suchost a to již po 3 dnech užívání přípravku.Za mě naprostá spokojenost, určitě stojí za vyzkoušení.
klad Balení, jednoduchá aplikace, funkčnost přípravku
příloha
avatar
Denisa
S Atrogelem jsem maximálně spokojená. Zbavil mě pocitu sucha a pálení,osvědčil se i při sexu a po něm,což u mě hraje velkou roli. Aplikuje se jednoduše,parfemace mi vyhovuje,tak jak je a zbavil mě obtíží s vracejícími se kvasinkami. Mám klid. Určitě stojí za to jej vyzkoušet a již teď vím,že existuje něco,co skutečně funguje.
klad Parfemace ok
klad Vše ok
příloha
avatar
Nikola
Produkt gynella vnímám jako fajn pomoc bez nutnosti řešit vše návštěvou lékaře. Měla jsem pocity pálení a ty po pravidelném užití ustoupily, jakoby se mi ulevilo. Stačila polovina aplikátoru na jedno použití. Po pár dnech to bylo mnohem lepší. Fajn je krémová konzistence bez parfemace.
klad Bez parfemace
klad Krémové složení
klad Malá velikost do kabelky
klad Cena
klad Větší balení pro delší užití
příloha
avatar
Patricie
Výrobek jsem ráda vyzkoušela a slibovala jsem si od něj, že mi pomůže s častými vaginálními infekcemi a výtokem. Po sedmidenním používání můžu říct, že svědení, pálení a nepříjemné pocity v intimní oblasti sice nevymizely, ale částečně alespoň ustoupily.
klad forma gelu
klad aplikátor
klad kyselina hyaluronová
klad cena
příloha
avatar
Zuzana
Mívám problém s kvasinkou a výtoky, dále mě trápila suchost a pružnost po porodu. Vyzkoušela jsem sedm dni Gynellu. Líbily se mi jednorázové a praktické aplikatory a příjemný gel uvnitř. Suchost a pružnost se mi zda momentalne lepší, ale vytoky a kvasinku to bohužel nevyřešilo.
klad Jednorázové aplikatory
klad Nevyresilo to kvasinku
příloha
avatar
Anna
Jelikož často trpím na kvasinkové infekce, hledala jsem něco co mi během krátké doby pomůže od potíží. A myslím ze jsem našla. Léky co jsem používala vždy mi už přestaly zabírat. U Gynelly jsem během prvních dnu pocítila úlevu. Jediné co mě mrzí je, že jsem tento produkt nenalezla v naší lékárně. Jinak doporučuji
klad Snadné používání
klad Nic
příloha
avatar
Kristýna
Produkt jsem používala kvůli pálení a svědění po porodu. Už jsem si nevěděla rady a proto jsem se rozhodla otestovat tento produkt. S produktem jsem velmi spokojená. Vidím velké zlepšení.. Doporučuji dávat na noc. Přípravek je bez parfemace. Dle mého přípravek mohu opravdu doporučit, pokud vás trápí dlouhodobější svědění a pálení.
klad Skoro okamžitá úleva
klad Praktické balení
klad Konzistence
klad Aplikátor
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel