Vybrané testerky vyzkoušely účinky vaginálního gelu GYNELLA® Atrogel. A jaké je jejich hodnocení?

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotili
5
5x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 14. 11. 2022
do 18. 12. 2022

GYNELLA® AtroGel 

GYNELLA® AtroGel je vaginální gel obsahující kyselinu hyaluronovousójový isoflavonoid genistein a TIAB® komplex. Jedinečná  kombinace těchto tří složek:

  • zvyšuje elasticitu vaginální sliznice,
  • snižuje riziko vaginálních infekcí způsobených vaginální atrofií,
  • přispívá k hojení drobných poranění spojených s vaginální suchostí.

Mnoho žen trpí typickými příznaky vaginální suchosti jako je: pocit sucha, pálení, svědění, bolest v oblasti intimních partií (v klidu nebo např. po pohlavním styku).

Výhodou prostředku GYNELLA® AtroGel je, že obsahuje také TIAB® komplex (stříbro s antimikrobiální aktivitou), který je účinný proti všem typům vaginálních infekcí (bakteriálního, kvasinkového i virového původu).

Problém se netýká pouze žen procházejících menopauzou, ale může se vyskytnout u žen všech věkových skupin, které mají sníženou hladinu ženského pohlavního hormonu estrogenu.

Vhodný je tedy pro ženy:

  • v menopauze trpící suchostí, pálením, svěděním a bolestí v intimní oblasti,
  • s vaginálními infekcemi v důsledku vaginální atrofie nebo suchosti,
  • s hormonálními výkyvy v důsledku poruchy nebo snížení tvorby estrogenu,
  • užívající antikoncepci nebo jinou hormonální léčbu.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
8
avatar
Václava
Přípravek jsem si pořídila proto, že má být podle reklamy "vhodný pro ženy v menopauze trpící suchostí, pálením, svěděním a bolestí v intimní oblasti, v klidu nebo po pohlavním styku". Tedy přesně pro mě. Aplikovala jsem poctivě všech 7 dávek před spaním a po týdnu vyzkoušela, zda splnil, co slíbil. A byla jsme velmi mile překvapená. Poprvé po x letech se bolest nekonala :-) Uvidíme, jak dlouho efekt přetrvá.
klad snadná aplikace
klad skutečně odstranil bolest
klad v návodu není uvedeno, že pokud po aplikaci nezůstanete ležet, ale vstanete, tak přípravek jednoduše vyteče na vaše spodní prádlo
klad pokud by se měl užívat dlouhodobě, cena je dost vysoká
příloha
avatar
Bohdana
Měla jsem možnost otestovat produkt Gynella Atrogel Jsem ve věku,kdy se již hlásí menopauza a s tím spojené problémy. Občas jsem pociťovala pálení a nepříjemné pocity, které po použití Atrogelu takřka vymizely.Dokonce jsem měla pocit příjemného,,komfortu''. Určitě pociťuji zlepšení intimního prostředí.
klad Praktické balení
klad Špatně se mi vytlačoval obsah tuby až do konce
příloha
avatar
Inna
I když nemám menopauzu, ale trápila mě vaginální suchost. Proto při pohlavním styků musela jsem vždy použít lubrikační gel. Také časté svědění a pálení. Proto rozhodla jsem se vyzkoušet Gynella Atrogel. Jsou to jednorázové vaginální aplikátory na 7 dní. Suchost je skoro prič, ale svědění zůstalo (podle gynekologie nemám žádné infekce), pálení je také mírnější. Ale co se mi nelíbilo, po každé až jsem aplikovala gel začalo se mi bolet v podbřišku.
klad Nebarví povlečení nebo kalhotky
klad Pomohlo při vaginální suchosti
klad Bolest v podbřišku po aplikování
klad Krabice nebyla zalepená a neměla žádný ochranný štítek
příloha
avatar
Vlasta
Gynela Atrogel ještě zatim stále testuji,ale zatim sleduji pozitivní vysledky, poprvé když jsem to rozbalila tak jsem váhala,ale pak uz jsem nemela co namítnout,po třech dnech zjišťuji že je to opravdu lepší paleni i suchost uz pomalu odeznívá víc k tomu mohu napsat po dokončeném testovani
klad Ano líbilo
klad Spokojenost
příloha
avatar
Taťána
Jsem více jak 20 let po.gynekologické operaci- hysterektomii.Tudíž vaginální problémy občas řeším,vzhledem i k předčasným přechodových stavům.Je to zejména suchost.Proto jsem s radostí uvítala možnost testování výše uvedeného výrobku, které mi bylo nabídnuto prostřednictvím Testuj.to s r.o.Příjemné balení má sympatické aplikátory,obsah je jako lubrikačbí gel/má sice jemný octový zápach/ale v obsahu je střilbro- tudíž antibakteriální účinek.Za mě celková spokojenost,suchost a svědění vymizelo.Výrobek si objednám a budu používat nárazově dle potřeby a období, kdy tyto pocity mám.
klad Příjemné a diskrétní balení
klad Jednoduchá aplikace
klad Do aplikátoru není vidět, je pružný
klad Počáteční vlhkost
příloha příloha
avatar
Iveta
Produkt jsem testovala kvůli vaginální suchosti,používala jsem denně,mohu jen dopručit,suchost se opravdu zlepšila a nenapadá mě lepší slovo,než mít pocit spokojenosti jako v pokojíčku.Všem doporučuji a určitě budu pokračovat zakoupením přípravku,abych už netrpěla pocitem suchosti
klad pocit po aplikaci
klad mohla by být lepší aplikace
příloha
avatar
Jitka
S přípravkem Gynella Atrogel jsem byla velmi spokojená. Balení obsahuje 7 aplikátorů, pomocí kterých se gel velmi snadno zavádí. Po aplikaci jsem po dvou dnech pociťovala úlevu od svědění i pálení. Celkové příjemno. Doporučuji. Pokud se potíže v budoucnu opět objeví, budu opět volit Gynella Atrogel.
klad účinnost
klad praktické balení
klad jednoduché zavádění aplikátoru
klad konzistence
klad rychlá úleva od nepříjemných pocitů
příloha
avatar
Jarmila
Gynella Atrogel je jedném z mála produktů, u kterých jsem již po první aplikaci produktu cítila změna a velkou úlevu od suchosti a pálení, které mě aktuálně při začínající menopauze trápí čím dál tím více. Aplikace je velmi jednoduchá, obsah ampule se nádherně vstřebá, i když zrovna neležíte, obsah zůstává tam, kde má. Již jsem si do zásoby nakoupila a mám kdykoliv po ruce, v případě potřeby i jako prevenci.
klad snadná aplikace
klad nic jsem neshledala
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel