Jak dopadlo testování novinky GYNELLA® AtroGel s kyselinou hyaluronovou? Z recenzí se dozvíte, jak byly testerky spokojené 

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotili
5
29x
4
14x
3
1x
2
1x
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 29. 11. 2020
do 10. 1. 2021

GYNELLA® AtroGel

GYNELLA® AtroGel je vaginální gel obsahující trio účinných složek pro komplexní péči o poševní sliznici v době hormonálních změn - kyselinu hyaluronovou, genistein a antimikrobiální stříbro ve formě TIAB® komplexu.

Jedinečná  kombinace těchto tří složek

 • zvyšuje elasticitu vaginální sliznice
 • snižuje riziko vaginálních infekcí způsobených vaginální atrofií
 • přispívá k hojení drobných poranění spojených s vaginální suchostí

Mnoho žen trpí typickými příznaky vaginální suchosti jako je

 • pocit sucha
 • pálení
 • svědění
 • bolest v oblasti intimních partií (v klidu nebo také při pohlavním styku)

Uvádí se, že suchostí poševní sliznice trpí téměř 40-50 % žen nad 45 let (období menopauzy). V tomto období výrazně klesá hladina estrogenů v organismu, což se projevuje i změnami na poševní sliznici. Díky nedostatku estrogenu se sliznice pochvy ztenčuje, ztrácí svou pružnost i schopnost lubrikace. Dochází k vysychání a nedostatečné regeneraci tkání. Poševní pH stoupá a sliznice se stává náchylnější k vaginálním infekcím.

Výhodou prostředku GYNELLA® AtroGel je, že obsahuje také TIAB® komplex (stříbro s vysokou antimikrobiální aktivitou), který je účinný proti všem typům vaginálních infekcí (bakteriálního, kvasinkového i virového původu).

Problém se netýká pouze žen procházejících menopauzou, ale může se vyskytnout u žen všech věkových skupin, které mají sníženou hladinu ženského pohlavního hormonu estrogenu.

Vhodný je tedy pro ženy:

 • v menopauze trpící suchostí, pálením, svěděním a bolestí v intimní oblasti,
 • s vaginálními infekcemi v důsledku vaginální atrofie nebo suchosti,
 • s hormonálními výkyvy v důsledku poruchy nebo snížení tvorby estrogenu,
 • užívající antikoncepci nebo jinou hormonální léčbu.

Dávkování:Jeden aplikátor denně po dobu 7 dní večer před spaním.  Pro dosažení nejlepších výsledku doporučujeme opakovat 7denní kúru po dobu 3 měsíců (7 dní v měsíci).

Jedno balení obsahuje 7 jednorázových vaginálních aplikátorů.


GYNELLA® AtroGel je zdravotnický prostředek. Před jeho použitím si přečtěte příbalovou informaci.

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
45
avatar
Taťána
Jsem více jak 20 let po hysterektomii, tudíž přechodové stavy řeším od mládí.Produkt mi byl nabídnut k testování prostřednictvím Testuj.to s r.o.a jsem velmi ráda, že jsem byla vybrána.Po použití mi sice vadila vlhkost a vazkost, ale po chvíli odezněla.Docela nepříjemný pocit na spaní- aplikuje se večer.Je jako lubrikační gel- má jemný octový zápach, ale ve složení je stříbro- tudíž je antibakteriální.
klad Příjemné balení
klad Jednoduchá aplikace
klad Aplikáror je tak pružný a neprůhledný, že je obtížné zjistit zda tam něco nezůstalo
klad Po aplikaci počáteční vlhko je nepříjemné
příloha
avatar
Martina
Mohu jen doporučit. Diskrétní balení. Oproti konkurenčním gelům v této kategorii, rychlý nástup účinku. Úleva od pálení, svědění. Díky své konzistenci je zcela diskrétní i po aplikaci. Eliminuje vaginální suchost, aj. Prevence vzniku opakovaných potíží.
klad praktické balení
klad forma aplikace
klad konzistence
klad rychlá úleva od nepříjemných pocitů
klad nemám co vytknout
avatar
Lenka
Produkt jsem použila podle návodu. Aplikace je krásně jednoduchá, ale mela jsem problem vymacknout veškerý obsah. Výsledky byly viditelné téměř hned. Měla jsem problem se suchosti a určitě bych produkt koupila znovu, ale za přijatelnější cenu by to bylo určutě lepší
klad aplikator
klad účinnost
klad příjemna vůně
klad nutná sprcha ráno po aplikaci
klad cena
avatar
Emma
S produktem jsem byla opravdu spokojená. Balení obsahuje 7 aplikátorů, pomocí kterých se gel snadno zavádí. Po aplikace jsem za pár hodin pociťovala úlevu od svědění i pálení. Cena je trochu vyšší, ale podle mě přípravek rozhodně stojí (minimálně) za vyzkoušení :)
klad Balení – praktické aplikátory
klad Jednoduché zavádění
klad Rychlý nástup účinku
klad Úleva od pálení i svědění
klad X
avatar
Jana
Přípravek Gynella Astrogel mě určitě překvapil svým rychlým nástupem účinku, už po třetí aplikaci začaly ustupovat nepříjemné problémy, které jsem pociťovala delší dobu. Přípravek je bez parfemace, konzistence v pořádku. Jako negativum bych uvedla aplikátor, který není příliš vyhovující.
klad příjemná konzistence
klad rychlý nástup účinku
klad aplikátor
avatar
Marcela
Tento produkt bych určite doporučila.Má prakticke balení,snadná,pohodlná a rychlá aplikace.Při používání jsem nezaznamenala žádné negativní vedlejší účinky jako např.pálení.Po nekolika dnech používání jsem se cítila komfortneji,pocit jemnosti a více přirozene.
klad Snadná aplikace
klad Praktické balení
klad Žádná negativa
avatar
Juliana
Balení obsahuje 7 vaginálních aplikátorů. Pomoci techto aplikatoru se jednoduse rychle a snadno zavadi. Aplikaci zvladne opravdu kazdy. Behem 3 dnu doslo ke zlepseni. Vřele mohu doporučit vsem zenam, ktere trapi intimni neprijemnosti (paleni, rezani, neprijemna suchost, ...).
klad Sadna aplikace
klad Jednotliva baleni
klad Vysoká cena
avatar
Evaa
Na přípravky od značky Gynella nedám dopustit a tento gel mě v tom opět jen utvrdil. Oceňuji velice snadné dávkování, a to díky jednorázovým aplikátorům. Příjemná konzistence gelu, nemá nepříjemný zápach a po zavedení nenastala žádná alergická reakce. Již po pár aplikacích jsem pocítila úlevu od svědění a pocit suchosti byl také pryč. Sedmidenní kúra pro mě byla naprosto dostačující a mé problémy vymizely. V případě potřeby určitě výrobek znovu zakoupím.
klad Praktické balení
klad Snadné dávkování
klad Účinnost
klad Dostupnost přípravku
klad Nemám co vytknout
avatar
Květoslava
S produktem jsem velmi spokojená. Se suchostí v intimních partiích mám problémy,. Po antibiotikách jsem trpěla svěděním. Po aplikaci jsem již svědění nepociťovala cítila jsem úlevu. Děkuji za možnost testovat produkt Gynella Atrogel, jež je možné používat i preventivně.
klad Jednoduchá aplikace
klad Brzký pocit úlevy
klad Nepociťovala jsem svědění intimních partií
klad Preventivní používání
klad -
avatar
Libka
Vaginální gel GYNELLA® AtroGel se snadno zavádí praktickými aplikátory a ráno nevytéká, takže není potřeba použít slipové vložky. Po týdenním používání se cítím lépe, proto kůru zopakuji tak, jak je uvedeno v pokynech. Jde o další výrobek Gynelly u kterého už zůstanu. Mohu je jen doporučit.
klad znatelná úleva
klad vyšší cena
avatar
Alena
Ráda jsem vyzkoušela Astogel od Gynelly. líbí se mi snadná aplikace a rozdělení tub na dny, nemusím řešit kolik krému mám použít. Nečekala jsem, že by úleva od potíží byla tak rychlá, ale po týdnu používání jsem pocitovala úlevu a zlepšení potíží. Doporučuji !
klad snadná aplikace
klad jednodenní aplikátor
klad cena
avatar
Marcela
Produkt gynella mi opravdu pomohl od potíží. Trpím bohužel na suchost a s ní související prasklinky. Vyzkoušela jsem týdenní kúru a musím říct, že už po 2. dni jsme cítila obrovskou úlevu. Najednou se začala intimní oblast opravdu zvlhčovat a suchost mizet. Po týdnu obtíže opravdu zmizely. V kúře budu pokračovat tak jak je psáno v pribalovém letáku.
klad Jednoduchá aplikace
klad Složení
klad Účinnost
klad Komfortnost
klad Vůně
klad Vytékání par hodin po použití
avatar
Lucie
Balení obsahuje 7 vaginálních aplikátorů, které se snadno zavádí. Aplikace je pohodlná, rychlá a hygienická. Ústup potíží - pálení a svědění v intimních partiích - ustoupilo po třech dnech užívání. Pokud se budou potíže opakovat, určitě zvolím opět tento produkt a mohu vřele doporučit.
klad Snadná aplikace
klad Praktické balení
klad Žádné nedostatky jsem nezjistila
avatar
Šárka
Praktické balení po 7 aplikátorech. Snadno se zavádí.Ma rychlí nástup účinku. Pomohl mi od palčivých problémů a při bolesti při pohlavnímu styku. Mohu za mě plně doporučit všem ženám co mají podobné problémy. Budu kupovat opakovaně.Cena odpovídá výsledku.
klad Pomáhá jak má.
klad Aplikace
klad nic
příloha
avatar
Petra
Po použití Atrogelu po dobu 7 dní jsou cítit výsledky. Mám hormonalni tělísko, často trpím na kvasinkové infekce a pocity suchosti. Pocit suchosti se zdá, že vymizel. Sexuální život je o mnoho lepší, nemusí se používat lubrikant . Ale pro dlouhodobý efekt je doporučováno kúru zopakovat.
klad Aplikace
klad Efekt vlhkosti
klad Ph je vyrovnaný, zánět není
klad Po ránu hodně mokro
klad Pro fungující efekt se musí opakovat
příloha
avatar
Soňa
AtroGel mohu jedině doporučit. Okamžitě mi pomohl a už po první aplikaci jsem se cítila lépe. Zmizel pocit suchosti. Celkově se cítím "tam dole" mnohem víc v pohodě. Zlepšení pozoruji i při sexu. Aplikace gelu je snadná. Jedná se o spolehlivý přípravek, který je stejně kvalitní jako všechny výrobky od Gynelly.
klad Účinek
klad Snadná aplikace
klad Nic
avatar
Pavlína
Gynella AtroGel je zdravotnický prostředek ve formě vaginálního gelu s kyselinou hyaluronovou určený k prevenci a podpůrné léčbě vaginální suchosti a atrofie. Díky malým jednorázovým aplikátorům se dobře zavádí, jednoduše a rychle .Po aplikaci není nikde nic umazané. Ráno a i celý den bylo znát zlepšení potíží, takový pocit komfortu. Sice potíže nezmizely úplně, ale rozhodně ustoupily. Určitě bych pokračovala v aplikaci další měsíc.
klad Tento vaginální gel se snadno aplikuje. Používá se každý den po dobu sedmi dní. Po této době se moje problémy zlepšily. Svědění a nepříjemno se neobjevilo ani po čase od používání tohoto gelu. Doporučuje se tuto kůru provést 3x. Zatím to nepotřebuji. Pokud by se zas objevilo pálení, sucho apod., opět jí nasadím. Tento produkt funguje jak má.
klad Klady jsou v tom ,že se dobře aplikuje, zápory ,zatím u mě nedošlo ke zvlhčení intimních partijí, budu potřebovat další dvě dávky tohoto přípravku AtroGellu. jsem na to zvědavá , protože mám dlouhodobě velké problémy, a chtěla bych se jich samozřejmě zbavit. Ráda si přečtu další recenze od druhých testerek.
avatar
Jarmila
Gynela AtroGel mě překvapil poměrně rychlým účinkem. Po třetím použití problémy se suchostí začaly ustupovat. Dávka na sedm dní docela postačila, aby problém byl docela odstraněn. Pokud by se potíže znovu objevily, rozhodně nebudu váhat léčbu zopakovat.
klad Jednoduchá aplikace, rychlý nástup účinku
klad Poměrně vysoká cena produktu
avatar
Markéta
Měla jsem možnost testovat Gynella Atro gel. Rozhodně pomůže při vqaginální suchosti a i pži pohlavním styku, kdy byl nahrazen lubrikační gel. Je bez zápachu a vůně. což je sympatické. Praktický aplikátor na jedno požití. Výborná záležitost nejen při menopauze , Doporučuji,
klad Bez zápachu
klad Aplikátor
klad -
avatar
Kateřina
AtroGel je snadné použít. Není nutné uchovávat v chladničce. Návod je popsán jednoduše a přesně. Zavádění a vymačknutí tubičky je rychlé. Při aplikaci, ani po ní, nic nebolí, nepálí. Po vyzkoušení možností aplikace, je nejvhodnější aplikovat dávku v leže. Po několika dnech používání, odeznělo svědění i občasné pálení.
klad snadná aplikace
klad Při používání preventivně - krabička na měsíc - je vysoká cena
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel