Jak dopadlo testování doplňku stravy GYNELLA® Cystilab? Podívejte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotili
5
11x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 30. 11. 2023
do 31. 12. 2023

Doplněk stravy GYNELLA® Cystilab   

GYNELLA® Cystilab je doplněk stravy se sladidly obsahující synergickou kombinaci probiotik, D-manózy, brusinek, borůvkové šťávy a Echinacea purpurea (L.) Moench (třapatky nachové).  cystilab_sacek_3D_CZ.png

 • Obsahuje laktobacily ve vysoké koncentraci 3 miliardy CFU ve 3 dávkách. Lactobacillus je tělu vlastní bakterie, která osidluje zdravé tkáně (například prostředí střeva, pochvy atd.)
 • D-manóza se prakticky nemetabolizuje, vylučuje se ledvinami do močového měchýře a odtud dále do močových cest. Každá dávka intenzivní péče (3 sáčky) obsahuje 3 000 mg D-manózy.
 • Brusinkový extrakt podporuje přirozenou imunitu. Navíc doplňuje synergicky sílu ostatních složek.
 • Borůvková šťáva působí jako silný antioxidant, chrání buňky před volnými radikály.

Extrakt z Echinacea podporuje zdraví a normální funkci močových cest. Podílí se také na podpoře přirozené obranyschopnosti organismu.

Jaké jsou výhody GYNELLA® Cystilab?

 • Obsahuje synergickou kombinaci brusinek, probiotik a D-manózy.
 • Extrakt z Echinacea má pozitivní vliv na zdraví a normální funkci močových cest.
 • Extrakt z brusinek podporuje přirozenou imunitu.
 • Obsahuje až 3 miliardy CFU laktobacilů v denní dávce.
 • Inovativní sáček T-WIN zabraňuje vzájemnému působení všech složek.
 • Podpora imunity po léčbě antibiotiky.
 • Vhodné i pro těhotné a kojící ženy.
 • Dokonalá ochrana a stabilita

T-WIN (2 oddělené části), které zabraňují vzájemnému působení obsažených složek. Tím je zajištěna dokonalá stabilita všech složek a vysoká životaschopnost obsažených laktobacilů.

Dávkování:

 • K podpoře fyziologického stavu: 1 sáček denně po dobu 10 dní za měsíc.
 • Intenzivní péče: 3 sáčky denně po dobu prvních 2 dnů, poté 2 sáčky denně (třetí a čtvrtý den).
 • Nejlépe večer před spaním nebo ráno na prázdný žaludek a prázdný močový měchýř.

j.png


Doplněk stravy. Před užitím si přečtěte příbalovou informaci.

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
14
avatar
Dita
S tímto produktem jsem velmi spokojená. Snadné užívání a vše přehledně popsané na balení. Líbí se mi propracování pytlíčků (pro vyšší účinnost všech látek obsažených). Chuť drinku je naprosto perfektní, není moc sladký, ale chuť maliny/brusinky tam je. Dobře se rozpouští. Balení obsahuje 10 pytlíčků. Opravdu funguje,již po 4 dnech jsem se cítila lépe v oblasti dolních cest. Velmi oceňuji, že jde produkt užívat i při kojení! Vyšší cena odpovídá kvalitě, ale někoho může odradit. Nicméně za mě doporučuji.
klad Chuť
klad Účinek
klad Dávkování
klad Složení
klad Vysoká cena
příloha příloha
avatar
Zuzana
Celé zimní období mě už druhým rokem trápily problémy močového měchýře. Gynella mi ale opravdu pomohla, protože jakmile jsem sáčky po 10 dnech přestala pít, hned třetí den přišly již známé znaky, že se problémy vrací. Příchuť je dobrá. V prvních dnech jsem pozorovala pouze vyšší potřebu chodit na WC, ale pach i bolest ustály.
klad Fungující výrobek
klad Chuť
klad Hezké balení
klad Obal jednotlivých drinků je super i na cesty
klad Vyšší potřeba chodit na WC, ale je to asi úděl
příloha příloha příloha
avatar
Monika
Přípravek Gynella Cystilab jsem užívala preventivně pro podporu správného stavu mého těla. Během užívání se obtíže s močovými cestami nevyskytli. Balní a forma užívání mi vyhovuje. Chuť je za mě horší. I po dobrém rozpuštění jsem měla pocit že piju paralen :-(
klad složení
klad forma užívání
klad příchuť
příloha příloha
avatar
Jana
Gynella Cystilab je velmi chutný a snadno rozpustný nápoj. Sáčky se hůře otvírají, ale nůžky to zachrání. Prášek se rozpouští krátkou dobu a výsledný nápoj je moc dobrý. Účinky jsem pocítila během pár dnů. Úleva od počínajících potíží byla skvělá a rychlá. Jsem spokojená
klad Snadné užívání
klad Rychle se rozpouští
klad Účinkuje brzy
klad Výborná chuť
příloha
avatar
Lucie
Produkt Gynella Cystilab jsem testovala po dobu 10 dni. Každé ráno jsem si ve vodě rozmíchala jeden sáček, rozdělený na 2 části, obsah sáčku se snadno rozpustil ve vodě. Mile mě překvapila chuť, byla velice chutná. U produktu mě zaujalo složení, jako doplněk stravy má spoustu blahodárných účinků nejen na močové cesty. A musím uznat, že výsledky jsem pocítila už po pár dnech užívání. Myslím si, že tento doplněk stravy splňuje vše k čemu je určený.
klad Snadno rozpustné ve vodě
klad Příjemná chuť
příloha
avatar
Monika
Velmi trpím na prostydnutí a nachlazení a vždy mi to přechází na spodek, gynellu cystilab využívám v těchto dnech jako pomocníka, která mi toto pomáhá překonat. Vyhovuje mi příchuť, nemám moc ráda rozpustná pití, ale toto zvládnu vypít. Nyní zkouším první balení, doma mám ještě další dvě.
klad Příchuť
klad Účinnost
příloha
avatar
Hana
Přípravek Cystilab jsem začala užívat pro podporu fyziologického stavu močových cest, protože na močové problémy trpím dost často. Braní sáčku je jednoduché. Oba sáčky stačí rozmíchat ve vodě a vypít. Chuť vzniklého nápoje je příjemná, mírně sladká. Nápoj mi chutnal. Jediné co bych vytkla je, že při rozmíchávání má tendenci hrudkovatět. Nicméně se po prvním balení cítím dobře, žádné náznaky jakéhokoli diskomfortu. Jako prevenci mohu s čistým svědomím doporučit.
klad Dobrá chuť
klad Jednoduchá příprava
klad Trochu dělá hrudky
příloha
avatar
Ingrid
Užívala jsem ho pravidelně a značně se mi zlepšili problémy s močovým měchýřem. Moc děkuji . Určitě si přípravek koupím pokud bude k mání. Jen mi tam vadí chuť sladidel. Můžu doporučit jsem moc spokojená ? děkuji moc??? Už po dvou dnech jsem cítila menší zlepšení. Ale úplně to zabralo asi po 4 dnech
klad Úleva
klad Jednoduchost použití
klad Sladidla
příloha
avatar
Simona
Opravdu příjemná chuť a velmi snadná příprava.Prvni dva dny jsem nepozorovala žádné změny,ale už třetí den bylo znát že Cystilab opravdu pomáhá.Častá potřeba návštěvy toalety byla ta tam, žádný tlak v oblasti močových cest. Takže celková úleva. V užívání ještě pokračuji, tak jsem zvědavá na další dojmy.
klad chuť
klad snadná příprava
příloha
avatar
Klára
Přípravek Gynella Cystilab jsem užívala jako preventivní prostředek při chronickém zánětu moč. měchýře. Jako prevence určitě neuškodil, ale žádné zlepšení jsem nepocítíla (asi lépe zabere při akutních potížích či při opakování kúry, jak je doporučeno). Přípravek je na můj vkus příliš sladký, na druhou stranu se pak hodí i pro děti. K otevírání jsou potřeba nůžky, což je trochu otravné i přesto, že je tam ukázáno, že lze roztrhnout.
klad Chuť
klad Kombinace manosy, brusinek i laktobacilů
klad Jednoduchý popis jak užívat
klad Otevírání
klad Pro některé může být příliš sladký
příloha
avatar
Anna
Přípravek je velmi šikovný i při cestování, ať už celé balení, a nebo jednotlivé sáčky, které je možné si uložit do kabelky. Moc se mi líbí, že pro zvýšení účinnosti je sáček s jednou dávkou rozdělen na dvě poloviny. Za mě naprosto super, zkoušela jsem v rámci posílení fyzického stavu a musím říct že funguje super
klad Balení
klad Chuť
příloha
avatar
Jana
Trpím opakujícími se obtížemi a produkt Gynella Cystilab mi pomohl cítit se lépe už po jeho měsíčním používání. Vyhovuje mi jeho jednoduché dávkování, navíc se snadno rozpouští a především dobře chutná. Rozhodně oceňuji, že není ničím dochucován a nemá příliš sladkou chuť. V jeho užívání plánuju pokračovat i nadále.
klad chuť
klad rychle se rozpouští
klad sáček nejde otevřít jen odtržením, je třeba jej ustřihnout
příloha
avatar
Eliška
Při užívání jsem měla jen lehké problémy a krásně produkt zabral. Vyhovuje mi sladká chuť, která u jiných podobných produktů není. A taky mi přišla super kombinace manózy s ovocem jako jsou brusinky. Rozhodně bych produkt doporučila avšak mě odrazuje cena, která je velmi vysoká na to že je v jednom balení jen 10 pytlíčků.
klad Sladká chuť
klad Zabral hezky na lehké potíže
klad Super otvírání pytlíčků
klad Vysoká cena
příloha
avatar
Sára
Jsem z Gynella Cystilab nadšená, na testování přišel právě včas, když jsem začala cítit, že mé močové cesty asi nebudou úplně v pořádku. Nasadila jsem ho jako při akutních potížích v kombinaci s urologickým čajem a výsledkem je, že mi zánět nepropukl.
klad Chuť
klad Jednoduchost použití
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel