Testovaly jste se svými dcerami produkty na intimní hygienu GYNELLA®. A jak to dopadlo?

image
otestováno
Počet recenzí
237
jak jste hodnotili
5
132x
4
79x
3
17x
2
5x
1
4x
doporučuje
89 %
Testováno v období
od 6. 12. 2018
do 15. 2. 2019

GYNELLA®Intimate Wash je intimní mycí gel pro pravidelnou intimní hygienu ženy. Intimní mycí gel je díky vyváženému pH a obohacení o kyselinu mléčnou vhodný pro každodenní intimní péči. Je vhodný pro ženy s citlivou pokožkou se sklonem k vaginálním infekcím. Mycí gel je možné použít i na holení intimních partií.

GYNELLA®Girl Intimate Wash je mycí přípravek určený pro intimní hygienu dívek od 3 let věku. Je vhodný pro každodenní použití a je velice šetrný k dívčí pokožce i intimním partiím.

Extrakt ze šalvěje působí jako přírodní antiseptikum a poskytuje mikrobiální ochranu pokožky, bisabolol a allantoin mají zklidňující a regenerační účinky.

Intimní mycí gel je vhodným prostředkem jak naučit dívky správným návykům v oblasti intimní hygieny již od raného věku.

Hodnocení
237
avatar
Alena
Svěží, nedráždivý. Gel by mohl být větší. Kupovala jsem si intimní gely z Avonu, ale teď si budu kupovat tyto. Super je, že gel je vhodný i na holení, podrážděnou a citlivou pokožku. Taky je dobré, že pokožku zklidňuje. Někdy trpím infekcemi, takže super, že je proti vaginálním infekcím.
klad svěží
klad je i na holení
klad proti vaginálním infekcím
klad malé balení
avatar
Renata
Gynellu používám nejen já a dcera, ale i maminka a babička. Jedinečné složení s kyselinou mléčnou a zklidňující šalvějí nám moc vyhovuje. Všechny trpíme na "ty nepříjemné ženské obtíže" a podobné přípravky nám velmi pomáhají je řešit. Dobrá konzistence, žádné zbytečné, umělé látky a parfemace. Snadno se aplikuje, dobře oplachuje. Pěkná, elegantní lahvička a přijatelná cena.
klad Všechno!
avatar
Milena
Gel na intimní hygienu Gynella mě mile překvapil. Pěkně voní, má pěkný obal, a je zabalený v krabičce takže se dá zabalit i jako dárek. Sačí ho málo, ale je hodně řídký a tak mi poprvé hrknulo do ruky hodně gelu. Jinak jsem spokojená. Dětský je skoro stejný akorát v menším provedení a má jinou parfemaci. Za nás dvě doporučuji. Malá Milenka si na něj zvykla a uz včera hlásila moje mydýlko mami!
příloha
klad Obal je pěkný
klad Pěkně voní
klad Stačí ho troška
avatar
Jiřina
Děkuji za možnost testování mycího gělu GYNELLA Intimate Wash, měla by ho mít doma každá žena. Má velmi příjemnou vůni a vůbec mi nevadí a jsem spokojena, že ho mohu používat i při holení, za mě super 2 v 1. Intimní mycí gel je díky vyváženému pH a obohacení o kyselinu mléčnou vhodný pro každodenní intimní péči a nemusím se obávat, že budu mít zas nějaké problémy. Děkuji za možnost dát i vzorky kamarádkám a doufám, že napíšou i recenzi, žádná z nich nemá zkušenost s tímto výrobkem. Je dobré, že ho mohou používat i malé slečny, aspoň se naučí správné hygieně.
klad super
avatar
Srbová
Děkuji za možnost testování mycího gělu GYNELLA Intimate Wash. V každé domácnosti by ho měla mít doma každá žena. Má velmi příjemnou vůni a vůbec mi nevadí a jsem spokojena, že ho mohu používat i při holení, za mě super 2 v 1. Nemusim se obávat nejakých nepříjemností díky jeho složení. Je šetrný a krásně voní. Děkuji za možnost dát i vzorky kamarádkám a doufám, že napíšou i recenzi, žádná z nich nemá zkušenost s tímto výrobkem. Je super, že ho mohou používat i malé dívky, aspoň se naučí správné hygieně.
klad doporučuji
avatar
Kamila
GYNELLA®Intimate Wash znám již jsem ho měla možnost vyzkoušet. Má vyvážené pH, takže není zásadité jako mýdlo - dobře pění, není po něm cítit svědění. A příjemně voní. Cítím se s ním čistá - dá se používat pravidelně jako intimní mycí gel pro ženy. Mycí gel je možné použít i na holení intimních partií.
klad líbí se mi, že jde používat i na holení
klad voní
avatar
Alena
Za nás super. Dcera je nadšená, konečně má zase gel, který je jí příjemný a nepálí. Sama si ho při koupání vyžádá. Já jsem také spokojená. Gel je příjemný, neutrální. Jen je možná příliš tekutý, mohl by být víc hustý. Příjemná je i velikost lahvičky, která je tak akorát do ruky.
klad vůně
klad přírozenost
klad konzistence
avatar
Vladimir a helena
S dcerkou jsme testovaly gynellu. A prekvapilo me ze ta detska voni trochu po mentolu. Ma hodne tekutou konzistenci ale prijemne se pouziva jen je potreba opatrne nemuze si mydlo brat sama! Damska gynella voni prijemneji ale take je hodne tekuta. Jinak jsme spokjene obe a doporucujeme.
klad Vune
klad Obal
klad Hodne tekuta
avatar
Kivanca
Vůně je jemná a velmi příjemná. konzistence výrobku tak akorát. Pěnivost jemná , tak akorát. Velmi se mi líbí balení výroků, má hezké jemné barvy a působí elegantně i v koupelně. Učinky Gynelly jsou výborné. Děkujeme za možnost vyzkoušení a hlavně kvalitní produkt, který funguje. Nebyl žádná negativní pocit svědění čí dráždění.
klad vůně
avatar
Gabriela
GYNELLA®Girl Intimate Wash pro dívky od 3 let i NELLA® Intimate Wash jsou mycí přípravky na intimní hygienu, které mě i dětem vyhovovaly. Jemná vůně, která přetrvává, mycí prostředek nedráždí pokožku, konzistence je tak akorát pro tekuté mýdlo a velikost balení vyhovující. Takže doporučujeme.
příloha
klad vůně, konzistence
klad x
avatar
Soňa
S produkty Gynella jsem opravdu spokojena. Mycí gel pro ženy jsem znala, už jsem ho dříve používala, a je opravdu jemný, šetrný, má svěží nevtíravou vůni. Konzistence je hustší než pro dívky, a ta mi vyhovuje více. Dcera si Gynellu také oblíbila hned po prvním vyzkoušení.
klad množství
klad cena
klad pro dívky moc tekuté
avatar
Martina
Dostala jsem k otestování balíček Gynella od uživatelky sonamik. Výrobky Gynella jsem dosud neznala, ale oslovily mě. Jsou jemné a příjemné, mají svěží vůni. Zaujalo mě, že se myslí na intimní hygienu už u tak malých holčiček, které mají 3 roky. Dcera byla spokojená. Konzistence je více naředěná než u klasické mycí emulze, ale nevadí to. Myslím, že velikost balení je naprosto dostačující. Stačí použít jen malé množství.
klad vůně
klad svěžest
klad cena
klad žádné jsem nenašla
avatar
Petra
Děkuji za možnost testovat výrobky Gynella. Na otestování jsem je dostala od uživatelky sonamik. Mycí gel pro ženy je aromatičtější než ten pro holčičky, ale velice příjemný a navozuje pocit naprosté svěžesti. Je viditelně hustší konzistence a nádobka je také větší. Dcerce ta emulze pro holčičky moc nevyhovuje, je jí nepříjemná, ale možná proto, že je ještě malá, má čerstvě 3 roky. jinak za mě spokojenost
klad aroma
klad konzistence
klad cena
klad pro dívky moc tekuté
avatar
Alena
Děkuji za možnost otestování mycí emulze Gynella. Produkty jsem dostala dva, jeden pro dospělé ženy a jeden pro dívky od tří let. To stejné i pro dvě kamarádky. Oba výrobky mě potěšily. Jsou jemné a šetrné. Mají příjemnou vůni, ta pro ženy je o dost aromatičtější. Dcerce nevyhovuje konzistence, je na rozdíl od dospělácké emulze velmi tekutá. Určitě budeme používat i nadále.
klad vůně
klad množství
klad konzistence pro ženy
klad konzistence pro dívky
avatar
Věnceslava
Děkuji za možnost připojit se a testovat produkty Gynella, které jsem dostala od uživatelky Rebarbora. Produkty jsou pro mě novinkou, doposud jsem používala jinou značku. Udivilo mě, že se vyrábí intimní hygiena už pro malé holčičky. To chválím. Mycí emulze je jemná, na můj vkus trošku hustší konzistence, má velmi intenzivní svěží vůni. Pro dívky je balení menší, obsah tekutější, a aroma je velice jemné. Obě jsme s dcerkou spokojeny.
klad intimní hygiena už od 3 let
klad příjemná svěžest
klad malé balení pro dívenky
avatar
Kamila
Produkty jsem dostala od uživatelky Rebarbora. Zaujal mě mycí gel pro holčičky. Učit děti od tří let intimní hygieně je zajímavé. Dcerce vyhovoval. Má jemnou, nevtíravou vůni, hladkou tekutou konzistenci, a stačí použít opravdu malé množstaví. Pro dámy je mycí gel hustější, krémovější, má větší balení a intenzivnější svěží vůni. Oba produkty hodnotím kladně.
klad konzistence
klad vůně
klad množství
klad množství pro dívky
avatar
Antonie
Děkuji za možnost testovat produkty na intimní hygienu. Na první pohled mě zaujaly už svým obalem. Příjemná je i jejich cena, vzhledem k tomu že jistě déle vydrží, protože k užití stačí pouze malé množství, které vykouzlí neuvěřitelnou svěžest. Zvláště ta pro ženy má silnou intenzivní svěží vůni. Dětská emulze je jemnější, méně aromatická a velmi šetrná k dětské pokožce.
klad cena
klad vůně
klad množství
klad balení, obal
klad nic
avatar
Martin
Produkty k otestování jsme dostaly od uživatelky Icestyle. Dcerka je nadšená. Mycí gel je velice jemný s příjemnou lehoučkou vůní, která je nevtíravá a šetrná k dětské pokožce. Je skvělé že existují tyto produkty už pro tak malé holčičky. Mycí emulze pro dospělé je vůní intenzivnější, a také jemná.
klad jemnost a šetrnost
klad vůně
klad nic
avatar
Antonín
Žena a dcera testovaly tyto produkty, které obdržely od uživatelky Icestyle. Obě mycí emulze jsou svou vůní příjemné. Pro dívky samozřejmě není tak intenzivní. Pro dcerku je velmi šetrná, i když je poněkud více tekutá, že se občas stane, že se trocha vylije. Mycí emulze pro ženy je intenzivní vůně, hustější konzistence, ale také jemná a šetrná. Doporučujeme
klad příjemná vůně
klad konzistence pro ženy
klad pro dívky moc tekuté
avatar
Jana
Děkuji za možnost otestovat mycí gel gynella. Znám mycí pěnu a ráda ji používám. S gelem nemám dosud zkušenost. Zaujala mě lehká parfemace a konzistence gelu. Hezký obal, který se dobře otevírá a drží v ruce. Určitě vyzkouším gel při holení. Moje dcera je s gelem také spokojená. Kamarádka vyzkoušela gel, líbila se ji parfemace i obal.
klad parfemace
klad obal
klad jednoduché použití
klad nenašla jsem nic co by se mi nelíbilo
Zobrazit více recenzí