Otestujte se svou dcerou produkty na intimní hygienu GYNELLA®

Testování je v plném proudu
kolik se toho testuje
80
konec testování
31. 8. 2019

GYNELLA® Intimate dodává intimním partiím péči potřebnou k udržení přirozené mikroflóry a tím i ochrany.

Produkty GYNELLA ® Intimate jsou i ideálním pomocníkem během období hormonálních změn jako je menopauza, kojení nebo menstruace, kdy hormony ovlivňují množství glykogenu obsaženého ve vaginální sliznici a tím se vaginální prostředí stává náchylnější ke škodlivým patogenům.

 

GYNELLA Intimate Wash

Díky GYNELLA® Intimate Wash a jeho složení obohacenému o kyselinu mléčnou je Vašim intimním partiím dopřáno správné pH, které zajišťuje přirozenou ochranu. Borovicová silice má deodorační vlastnosti, které ulevují od pocitu nepříjemného zápachu a zároveň má protizánětlivé a tišící vlastnosti. Je také vhodný pro ženy s citlivou pokožkou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GYNELLA Girl Intimate Wash

GYNELLA® Girl Intimate Wash je díky speciálně upravenému složení vhodný pro udržení správného pH intimních partií dívek od 3 let až do první menstruace. Jedná se o období věku, kdy vaječníky neprodukují ženský hormon (estrogen) a obranyschopnost pochvy není dostatečná. pH intimních partií v nehormonálních období je rozdílné od pH dospělé ženy, a proto pro dívky není vhodné použití běžného intimního gelu.

Díky obsahu allantoinu zklidňuje a hydratuje pokožku. Šalvěj má protizánětlivé účinky a působí jako desinfekce. Bisabolol pokožku zjemňuje, vyhlazuje a snižuje její citlivost.

 

Používání GYNELLA® Girl Intimate Wash však nevede pouze ke zlepšení celkové kondice Vaší dcery. Učí ji také samostatnosti a potřebě se o sebe pravidelně starat a mít svůj osobní návyk. Navíc svým holčičkám můžete dopřát pocit, že mají neco svého a mohou se o sebe starat stejně, jako to dělá jejich maminka. Správná intimní péče je předpoklad pro její spokojený život dole bez starostí i v dospělosti. Vaše holčička si zaslouží to nejlepší.

Vybraní testeři (80)

avatar
Lucie V.
avatar
Michaela P.
avatar
Soňa V.
avatar
Renča Ř.
avatar
Nikola O.
avatar
Miluška B.
avatar
Monika F.
avatar
Monika P.
avatar
Romana Š.
avatar
Marta D.
zobrazit všechny přihlášené
2019 © Testuj.to s.r.o.
Poslední verze [2097] - 16. 7. 2019 01:25:04